Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
23. nov 2013

@bradik velmi pekne dakujem 😉 a tebe tiez drzim palceky nech sa pekne babatko vyvija a pekne si to uzivaj 😉

speranza1
24. nov 2013

Dobre ranko dievcata, tak ja asi do vasho tehu vlacika nenastupim...historia sa u mna opakuje. Dnes tam mala byt dialnica a nie taky dusik. Dakujem vsetkym,ktore mi drzali palce. Nevadi ideme dalej. 🙂

speranza1
24. nov 2013

@bradik velmi drzim paluchy. A hod tu testik, nech sa aspon z tvojho potesim 😵

jjajka
24. nov 2013

@speranza1 speri tak to ma ozaj mrzi. prave som vstala a prve co som spravila isla som sa pozriet na tvoj test. Naozaj som verila, ze to vide.

speranza1
24. nov 2013

@jjajka co uz narobime 😔

speranza1
24. nov 2013

Dievcata,nech vam prinesu moje srdiecka vacsie stastie ako mne 🙂 😵

sarasota
24. nov 2013

@speranza1 speri velmi ma to to mrzi tak velmi som verila ze tam budu krasne kolajnicky,ale ti si bojovnicka a na buduce im nakopes zadok a babetko bude. 😉 Drobcek posiela aspon pusinku lebo srdiecko nemame 😲

tlucka
24. nov 2013

@speranza1 kurňa, hneď ako som rozlepila oči, hneď som išla na koňa kuknúť, aký test s koľajnicami sem dáš 😒 Speri, ale veď sú tam dve čiarky, možno som nechápavá, ale šanca tam je, či? Mne čiarky na teste slabli, ale toto tak nevyzerá. Alebo si začala krvácať?

speranza1
24. nov 2013

@tlucka prvy test bol RF test a ten je citlivost 20 alebo 25..neviem a ciarocka je tam tmavsia ako dnes na desiatkovom teste..takze to slabne a nie nekrvacam..ale ja tuto pesnicku uz velmi dobre poznam

tlucka
24. nov 2013

@speranza1 zlatko, ale mne sa nezdá, že by tá čiarka bledla. Ja som mala oveľa slabšie čiarky na posledných testoch. Neviem... Ja viem, že si to už zažila a práve preto sa obávaš, že toto skončí rovnako ... Ale verím, že je ešte nádej na pozitívny výsledok, strašne ti to prajem. Budeš zajtra znovu testovať?

buba08
24. nov 2013

@speranza1 ja sice tvoj dnesny test nevidim, ale ked tam je ciarka ako pise @tlucka snad este nie je vsetko stratene.

gaga83
24. nov 2013

@speranza1 moje neskusit ist na krv? Este nemusi byt nic stratene.

timona
24. nov 2013

baby, ja by som mala ist v stredu na KET, od dnes by som mala zacat s utrogestanom, ale mam endometricku cystu a ta asi tyzden boli, teraz cez vikend som si musela dat aj ibalgin. Zajtra mam ist k DR na kontrolu, bojim sa ze z vkladu nic nebude, ze ma pozenie na operaciu. Neviem ci dnes teda zacat s tym utrošom...
@speranza1 ja si tiez myslim, ze chod na krv, aspon 2x.

nomxxx
24. nov 2013

@speranza1 ešte tomu daj šancu, choď zajtra na krv..viem, že si to zažila, ale čo ak? drž sa!

tlucka
24. nov 2013

@timona ja by som si začala vkladať Utrogestan. Držím palce, aby kontrola dopadla dobre 😉

bradik
24. nov 2013

@speranza1 Ahoj, ale moj dnesny tiez nie je moc silny. Idem ich ofotit. Drzim palce

lienka64
24. nov 2013

@speranza1 ahoj speri...ja ti ešte nejdem písať, že ako veľmi ma to mrzí, pretože podľa mňa sa vzdávaš príliš skoro... zajtra určite skoč na krvičku a to už bude 100%-né...opatruj sa a nestresuj 🙂 🙂 🙂

naduska72
24. nov 2013

@speranza1 myslim .) ze to bude ok ..mozno to len jedno vzdalo ,alebo moč bol moc nariedeny ....skus vecer !alebo zajtra rano! .....v,e,r,i,m,,ze to bude ok!

bradik
24. nov 2013
bradik
24. nov 2013

@speranza1 Ten vrchny je dnesny a tiez som cakala silnejsiu ciarku... Naozaj to nevzdavaj, budem na teba mysliet a drzat palce

bradik
24. nov 2013

Dievcence,ako som slubila.... spodny test je ten z RF na 12.den a vrchny je dnesny na 13.den. Som myslela,ze na mamateste uz budu pekne riadne ciarky

speranza1
24. nov 2013

@bradik toto su krasne testiky moja...tes sa si tehu 😵 😵 😵 😵 gratulujem 🙂

zelenagw
24. nov 2013

@bradik supiš ešte raz gratulujem 🙂 tešíme sa spolu .-)
na pepine mam krásnu a na mamateste taku istu co ty

bradik
24. nov 2013

@speranza1 Dakujem, stale tomu neverim, takze do utz tomu este neuverim 🙂 . A ty to tiez nevzdavaj,chod na krv

lienka64
24. nov 2013

@bradik bradik, ja som síce ešte v živote nezažila pocit že dva // na teste, ale podľa mňa je to úplne super!!! veľmi, veľmi sa teším spolu s tebou 🙂 🙂 🙂
a môžem sa sa spýtať, či si mala nejaké pocity pokiaľ si testla??? ja som totiž dnes 5. deň od vkladu...a nič ☹ ☹ ☹ ale vôbec NIČ!!! žiadne pobolievanie podbružka, žiadne pichanie,... prosím, daj vedieť 🙂

bradik
24. nov 2013

@zelenagw Dakujem a este raz aj tebe gratulujem. Zajtra mas krv co?

gaga83
24. nov 2013

@bradik krasne kolajnicky 😀😀 kedy ides na krv?

jjajka
24. nov 2013

Dievcata, co si davate na sliznicu okrem cerveneho vina a alchemilkoveho caju???
A este prosim Vas kde zhanate tie mamatesty, kedysi nebol problem ich kupit, ale posledneho pol roka ich nikdy nemozem zohnat. Siete lekarni maju tie svoje testy, ktore su nic moc a kade chodim tam sa pytam, mamatesty su podpultovy tovar.

bradik
24. nov 2013

@lienka64 Dakujem, no co bolo ine oproti predchadzajucich dvoch pokusoch bolo,ze som mala silnejsie MS bolesti asi 3.den po ET a 8.den som mala iba take malinke spinenie, ktore som videla na toaletaku a riadne MS bolesti... Inak nic... Takze bud kludne,vela bab ani nic necitilo a boli tehu. Ja som tentokrat pila decku cerveneho vinka pocas stimulky a este 2 dni po ET 😉 a este som pred 2 mesiacmi zacala s jacmenom a chlorellou a prvykrat som teraz mala nasadeny prednison... Tak neviem v com to bolo. Drzim palciska a netestuj moc skoro, ja som na 9.den nic na teste nemala

bradik
24. nov 2013

@jjajka Ahoj, mne pomohlo cervnene vinko a alchemilka (viac som ale pila ten Gynastan caj, ten obsahuje este nejake bylinky okrem alchemilky a viac mi chutil)... lebo predtym som vzdy brala estrofem a teraz nebol treba... A mamatesty som si kupila priamo v Brne dole v lekarni, nieco cez 30 CZK stoja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre