• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. marca 2017 
@bradik ten test je super. myslim ze je to OK.
Inak ja som raz spravila test 12 hodin po pichnuti pregnylu (5000 jednotiek) a ciarka bola este slabsia ako ta tvoja na RF teste, a ked si vezmete to bolo hcg 5000 a ciarka nic moc (ranny moc). Vtedy som to spravila len tak zo zvedavosti.
24. nov 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Juuj, tesim sa velmi i ked zatial len tak opratrne, len toto su moje prve // v zivote... Hm, dobra otazka, moj gyndos ma ambulanciu az v piatok tak neviem, je to strasne dlha doba... Ale skusim mu v pondelok zavolat
24. nov 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka To fakt? Ty si aky testovac :slight_smile: , ale tak zaujimava info, by som cakala ze to bude riadna ciarisko
24. nov 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik adi jej tie su krasne...mooc gratulujem tehulka :wink: pekne sa teskaj a uzivaj si tieto krasne chvile :wink: pevne drzim palceky nech to vsetko takto ide celych 9 mesiacov :wink:
24. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 zlata moja ja sice nevidim tvoj album ale ako pisu dievcata tak ciarka tam je....moooc drzim palčeky aby tmavla a urcite chod na krv to je istota :wink: tfuj tfuj pre stastie :wink:
24. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik ja som mala tiez na RF teste lepsie ciarky ako na dalsich mamatestoch ,ktore som robila po dalsie dni si tehu tak si to zacni uzivat gratulujem :slight_smile:
24. nov 2013 o 11:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ja pijem obcas alchemilkovy caj,cervene vinko a dzus čerstvy co si doma urrobim a dam tam aj červenu repu...a pred vkladom som zacala chilli v tabletkach...
24. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik tak si to uzivaj tie tvoje prve kolajnicky:grinning::grinning: prajem ti to a nech vsetko prebieha ako ma:grinning::grinning:
24. nov 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vam dievcence, som rada, ze vas tu mam :slight_smile:
24. nov 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik Krasne // :slight_smile: Cela stasticka do nasledujucich mesiacov :dizzy_face:
@speranza1 Speri,neviem ci len zle vidim,ale ja v tych testoch rozdiel nevidim.Chod zajtra na krv a ta rozhodne.Velmi ti prajem,aby to bolo ok.
24. nov 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe my tiez odstavujeme (cvikla, rajciny, mrkva, pomaranč, citron) je to mnamka :slight_smile:
24. nov 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica suprove video:grinning::grinning: pobavili sme sa aj s muzom;););)
24. nov 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaj defcata, ja som taka krava ...nevydrzala som a testla som rano -dnes 7 den po ET - samozrejme bielo-biele nyst !!!!! keby som nemala ohss pri stimulke, tak asi nevesam flintu do zita a poviem si ze este je skoro, ale pri mojom stadiu ohss, by pri uchyteni embrijka ohss prepukol v plnej krase ... a ja ani nikde ani najmensi priznacik :frowning2:
24. nov 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ahoj jjajka, ja som pri stimulke tiez brala vitamin E,zinok,selen, kyselinu listovu, vceliu matersku kasicku aj vitamin D3 ... myslim ze nic z toho by sa bit nemalo ... a este som brala aj inofolic 2 x denne ...
24. nov 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 jaaaj moja, teraz citam o julovych/augustových tehulkach ... no, vyzera to, ze sa tam bohuzial nezaradim ... príznaky absolutne ziadne.... trosicku ma upokojuje, ze tentokrat mam aspon mrazacikov, ale uz som si aj poplakala :unamused:
a ty ako ? ako sa ti picha ten fraxik - skusas to rameno alebo stehno ?
24. nov 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 este neblazni, ved aj @bradik nemala na 9 den po ET nic a na 12 den krasne ciarky, a ty si len 7 den. A @miscok mala OHSS a zacal jej az tusim 8 den po ET. Ak sa teda nemylim. Vydrz este aspon 2-3 dni a uvidis :wink:
24. nov 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 moja to si este skoro testovala:grinning::grinning: to som iba ja taka salena a vynimka tak to vizera na 6 den a boli tam //. To si baby nesmiete so mna brat priklad;););). Uz si robia baby strandu ze aj trojky to mozu byt:grinning::grinning:.
Este nezufaj ja verim ze nic nie je stratene. Fraxik pocham este do bruska ale uz tak po bokoch. Zajtra idem na hematologiu tak uvidim co povefia. Citim sa unavena, ked nieco spravim hned ma brusko boli zakze musim sa naucit lezat:-P:grinning::grinning: inak to asi nepojde. A uz som ako sud maly tie tehu gate ma uz pomaly tlacia takze uz musim zhanat vacsie. Ty pekne mysli pozitivne.
24. nov 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 @jjajka baby, dik za povzbudenie ... neznasam tu moju netrpezlivost ... vdaka takym ako som ja prosperuju obchodníci s testami :wink: ale davam tomu uz len malu sancu, ze by to mohlo byt dobre ... najviac ma desi ta absencia priznakov ohss ... no, ale ved uvidíme ... testnem v utorok a vo stvrtok, aj ked oficialne mam az v piatok ... aj na krv pojdem vo stvrtok, aby som stihla rychle vysadit utros ak by bolo ziadne hcg ... lebo v pondelok 2.12. mame termin na imulologiu v prahe, tak by som chcela mat co najmenej hormonov v sebe ...
gagusa-tehusa, ty sa setri a nauc sa lezat a oddychovat... ani sa ti nedivimm s tym fraxikom, ze stale pichas do bruska ... ja si to ani neviem predstavit, ze budem musiet pichat inde ...
24. nov 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 Fakt je 7.den skoro. Niektore dievcata nemali vobec ziadne priznaky, tak bud v klude.Mala si PK? A ake embryjka ti vkladali?
24. nov 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bradik mala som PK a vkladali mi 1/XB 1 ....mas pravdu, 7.den je skoro... len ja som mala pomerne silny ohss a otevrel pri vklade okolo mna po spickach, ze predpoklada, ze ked sa embrijko ujme, prepukne to na 5.den, co bol piatok a ze mam rychle volat a bezat k nim na infuzky ... a ja ani naznacik :frowning2: mozno tam nejaka sanca este samozrejme je, len ja som tak tuzobne ocakavala ohss komplikacie ... ja, co odpadavam pri injekciách a odberoch krvy, som sa tesila, ze budem utekat na infuzky :slight_smile:
v kazdom pripade, dakujem za povzbudenie, skusim spozitivnit moje myslenie a priebezne vas budem informovat : )
24. nov 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik a este som ti nestihla poblahozelat k // :slight_smile: musi to byt krasny pocit, uzi si ho !!! drzim palce nech vsetko ide ako ma :slight_smile:
24. nov 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 Dakujem pekne. Ved to tu vsetky chapeme, to cakanie je na palicu a neskutocne sa to vlecie a tak sa iba pozorujeme. Pri bielom teste si povedz, ze je este skoro na testovanie a snaz sa byt v klude. Aj ked tiez som ten biely test osmutila, som ani plakat nemala silu. Drzim palceky
24. nov 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali su zlatunki tvoji drobci, je to radost:slight_smile: dufam,ze ste sa uz doma zabehli a vsetko zvladate:slight_smile: my mavame aj tazke noci,lebo sa nevyspime a cez den to musime dohnat:slight_smile:
24. nov 2013 o 21:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 to aj my musíme cez deň dobiehať, zvykáme si.......ale sú krásni naši drobci :wink:
24. nov 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bradik ano dnes mam krv a zajtra vysledok :slight_smile:
25. nov 2013 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka bola som u Cunderlika...som sa k nemu prehlasila
25. nov 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim ake ste mali folikuli ked ste boli na sone 7. alebo 10 den?
25. nov 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura neviem ci ti to pomoze ale ja mavam 10 den cca 14mm folikuly (tie najvacsie)
ale myslim ze u kazdeho to moze byt inak
25. nov 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik ahoj bradik, ďakujem ti krásne za odpoveď...ja som sa už včera sem nedostala, pretože sme odcestovali.... takže ty si predsa len niečo pociťovala? ja zatiaľ nič moc, akurát, že od včera ma začali pobolievať prsia, ale to pripisujem skôr tomu utrogestanu... tak sa pekne držkaj a užívaj si tehulkovanie :wink:
25. nov 2013 o 10:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok