• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. februára 2017 
@bergalm tak to si ma trosku upokojila...kolko si mala folikulov?
25. nov 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, tak ja som brala clostilbegyt 1-1-1, 2xinj.Merional a 10DC boli 3x folikul 18,14,15mm a 12DC mi robili OPU, bohužial bol tam len jeden folikul a to bez oocytov , okrem toho mi povedali, ze mam PCO :cry: . To bola moja prva stimulka, co si o tom myslite? ...bola som z toho dost mimo
25. nov 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64
@jjajka
@ludinka baby tak som pokojnejsia...ja som sa vystrasila ze ich mam uz velke a ze prasknu...tak dnes som mala ist na druhe sono ale povedal ze uz ani netreba, hned som si mala pichnut Orgalutran aby som nemala predcastnu ovu a vecer mam pichnut Pregnyl a v stredu rano ideme ako prvy...
Bola som pripravena na piatok a takto v stredu....ale aspon sa na to nebudem velmi pripravovat. tak drzte palce.
jjajka ty si na tom ako? ty ides tyzden po mne, nie?
25. nov 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahoj... mala som ich 5 :slight_smile: aj sa pekne oplodnili a teraz som vo fáze dlhééééého čakania :slight_smile: dnes som 6.deň od vkladu :slight_smile:
25. nov 2013 o 13:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura 12ks a 11 sa oplodnilo
25. nov 2013 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 tak to sme narovnako...ja idem na odber v stredu...skoda ze ty tiez nie
25. nov 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste robili so zvysnymi ampulkami? zostalo mi vela Merionalu...minula som iba 3 a ostalo 7. co s nimi? dala by som ich niektorej lacnejsie... funguje to takto?
25. nov 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm waaaaw dobra nocnica z teba
25. nov 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura neboj...to bude dobre :slight_smile: aj u mňa to malo veľmi rýchly spád! tiež som počítala, že pôjdem niekedy v sobotu, nedeľu, pondelok.... a keď mi povedal, že v piatok vklad, ani som nevedela, že čo skôr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale presne ako hovoríš, aspoň som nemala čas stresovať :slight_smile:
25. nov 2013 o 13:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura no veru som bola aj ja prekvapena a aj z toho ze uz na 3den sme mali CM morulku co baby pisali ze je super takze tak a vidis uz aj cakame :wink:
25. nov 2013 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 ahoj...nebuď smutná :frowning2: a prečo len jeden? kam sa podeli zvyšné dva? veď mne na ultrazvuku moja gyn. videla 3 folikuli, a nakonie ich tam bolo 5... tak mi to príde také čudné?!
25. nov 2013 o 14:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja som ich predala lacnejsie na teme mam nemam lieky na IVF mrkni tam baby zhanaju
25. nov 2013 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 vsak tomu ani ja nerozumiem ako sa to mohlo stat, este som nehovorila s otevrelom, tak som zvedva co mi na to povie.... cele mi to pride divne, vacsinou maju baby viac folikulov a ja som nakoniec takto dopadla
25. nov 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura tak aspon to budes mat skor za sebou :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 vieš, môže to byť aj tým, že sa mu hneď na prvý-krát nepodarilo správne ti nastaviť tú stimulku...keďže píšeš, že toto bola tvoja prvá!
25. nov 2013 o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 Tak držím palce aby to všetko dobre dopadlo. :slight_smile: Nech nájdeš 2 čiarky. :slight_smile: Ja budem až zajtra vedieť kedy pôjdem na odber. Asi mi to víde na víkend :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura No ja pôjdem asi až ku koncu týždňa. Zajtra budem vedieť presnejšie po sone :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 niečo také tá dr. aj hovorila, tak snáď to bude len v tom lebo som zostala dosť vystrašená a ďakujem za podporu :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka mne doktorka povedala, ze kedze beriem len clostil, staci ked pojdem 8 DC.
25. nov 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka no vidis aj ja pojdem 8 dc a nie az 10 dc ako mi povedali...
a ty uz stimulujes?
25. nov 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 ty si mala vklad alebo vyber skor? na ktory den ti vkladali?
prvy krat to bolo OK ale teraz uz trosku zacinam stresovat...
25. nov 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm a vklad ti robili na 3.den alebo na 5.?
25. nov 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja idem na sono v stredu, to budem 8.DC. Uzivam len clostil 1-0-1. Netusim este kedy mi vyde odber vajicok.
25. nov 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 tak zajtra daj vediet, ok?
25. nov 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahoj, vyzera to ze ja som den po tebe, takze budeme stresovat spolu :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ďakujem ti pekne... ani si nevieš predstaviť ( teda určite vieš, ak to nie je tvoje 1. ivf ), aká som napätá... ale čo už...nejak to tých ďalších 6 dní čakanie snáď vydržím :slight_smile:
25. nov 2013 o 15:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja som mala odber na 11. deň, a vklad o 5 dní na to...
25. nov 2013 o 15:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura Jasné dám :slight_smile:
25. nov 2013 o 15:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 Veru moja je to moje pré IVF. Takže je toto všetko pre mna nové. Ale ja sa už vidím po pôrode a nič zlé ani neprípušťam. Poziívne myslenie a pohyb po vklade. Tak mi nakázala kamoška čo už čaká 2 bábo po IVF.
25. nov 2013 o 15:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka Jéééj no tak som rada, že sme naraz :slight_smile: Som zvedavá na to zajtrajšie sono. V Brne mi povedali, že mám vaječníky ako ementál a dali mi minimálnu stimulku. Tak uvidím ráno
25. nov 2013 o 15:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok