Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
25. nov 2013

@bergalm tak to si ma trosku upokojila...kolko si mala folikulov?

tinus8
25. nov 2013

ahojte dievčatá, tak ja som brala clostilbegyt 1-1-1, 2xinj.Merional a 10DC boli 3x folikul 18,14,15mm a 12DC mi robili OPU, bohužial bol tam len jeden folikul a to bez oocytov , okrem toho mi povedali, ze mam PCO 😢 . To bola moja prva stimulka, co si o tom myslite? ...bola som z toho dost mimo

jalaura
25. nov 2013

@lienka64
@jjajka
@ludinka baby tak som pokojnejsia...ja som sa vystrasila ze ich mam uz velke a ze prasknu...tak dnes som mala ist na druhe sono ale povedal ze uz ani netreba, hned som si mala pichnut Orgalutran aby som nemala predcastnu ovu a vecer mam pichnut Pregnyl a v stredu rano ideme ako prvy...
Bola som pripravena na piatok a takto v stredu....ale aspon sa na to nebudem velmi pripravovat. tak drzte palce.
jjajka ty si na tom ako? ty ides tyzden po mne, nie?

lienka64
25. nov 2013

@miskanr1 ahoj... mala som ich 5 🙂 aj sa pekne oplodnili a teraz som vo fáze dlhééééého čakania 🙂 dnes som 6.deň od vkladu 🙂

bergalm
25. nov 2013

@jalaura 12ks a 11 sa oplodnilo

jalaura
25. nov 2013

@miskanr1 tak to sme narovnako...ja idem na odber v stredu...skoda ze ty tiez nie

jalaura
25. nov 2013

baby co ste robili so zvysnymi ampulkami? zostalo mi vela Merionalu...minula som iba 3 a ostalo 7. co s nimi? dala by som ich niektorej lacnejsie... funguje to takto?

jalaura
25. nov 2013

@bergalm waaaaw dobra nocnica z teba

lienka64
25. nov 2013

@jalaura neboj...to bude dobre 🙂 aj u mňa to malo veľmi rýchly spád! tiež som počítala, že pôjdem niekedy v sobotu, nedeľu, pondelok.... a keď mi povedal, že v piatok vklad, ani som nevedela, že čo skôr 🙂 🙂 🙂 ale presne ako hovoríš, aspoň som nemala čas stresovať 🙂

bergalm
25. nov 2013

@jalaura no veru som bola aj ja prekvapena a aj z toho ze uz na 3den sme mali CM morulku co baby pisali ze je super takze tak a vidis uz aj cakame 😉

lienka64
25. nov 2013

@tinus8 ahoj...nebuď smutná ☹ a prečo len jeden? kam sa podeli zvyšné dva? veď mne na ultrazvuku moja gyn. videla 3 folikuli, a nakonie ich tam bolo 5... tak mi to príde také čudné?!

bergalm
25. nov 2013

@jalaura ja som ich predala lacnejsie na teme mam nemam lieky na IVF mrkni tam baby zhanaju

tinus8
25. nov 2013

@lienka64 vsak tomu ani ja nerozumiem ako sa to mohlo stat, este som nehovorila s otevrelom, tak som zvedva co mi na to povie.... cele mi to pride divne, vacsinou maju baby viac folikulov a ja som nakoniec takto dopadla

ludinka
25. nov 2013

@jalaura tak aspon to budes mat skor za sebou 🙂

lienka64
25. nov 2013

@tinus8 vieš, môže to byť aj tým, že sa mu hneď na prvý-krát nepodarilo správne ti nastaviť tú stimulku...keďže píšeš, že toto bola tvoja prvá!

miskanr1
25. nov 2013

@lienka64 Tak držím palce aby to všetko dobre dopadlo. 🙂 Nech nájdeš 2 čiarky. 🙂 Ja budem až zajtra vedieť kedy pôjdem na odber. Asi mi to víde na víkend 🙂

miskanr1
25. nov 2013

@jalaura No ja pôjdem asi až ku koncu týždňa. Zajtra budem vedieť presnejšie po sone 🙂

tinus8
25. nov 2013

@lienka64 niečo také tá dr. aj hovorila, tak snáď to bude len v tom lebo som zostala dosť vystrašená a ďakujem za podporu 🙂

jjajka
25. nov 2013

@ludinka mne doktorka povedala, ze kedze beriem len clostil, staci ked pojdem 8 DC.

ludinka
25. nov 2013

@jjajka no vidis aj ja pojdem 8 dc a nie az 10 dc ako mi povedali...
a ty uz stimulujes?

jalaura
25. nov 2013

@lienka64 ty si mala vklad alebo vyber skor? na ktory den ti vkladali?
prvy krat to bolo OK ale teraz uz trosku zacinam stresovat...

jalaura
25. nov 2013

@bergalm a vklad ti robili na 3.den alebo na 5.?

jjajka
25. nov 2013

@jalaura ja idem na sono v stredu, to budem 8.DC. Uzivam len clostil 1-0-1. Netusim este kedy mi vyde odber vajicok.

jalaura
25. nov 2013

@miskanr1 tak zajtra daj vediet, ok?

jjajka
25. nov 2013

@miskanr1 ahoj, vyzera to ze ja som den po tebe, takze budeme stresovat spolu 🙂

lienka64
25. nov 2013

@miskanr1 ďakujem ti pekne... ani si nevieš predstaviť ( teda určite vieš, ak to nie je tvoje 1. ivf ), aká som napätá... ale čo už...nejak to tých ďalších 6 dní čakanie snáď vydržím 🙂

lienka64
25. nov 2013

@jalaura ja som mala odber na 11. deň, a vklad o 5 dní na to...

miskanr1
25. nov 2013

@jalaura Jasné dám 🙂

miskanr1
25. nov 2013

@lienka64 Veru moja je to moje pré IVF. Takže je toto všetko pre mna nové. Ale ja sa už vidím po pôrode a nič zlé ani neprípušťam. Poziívne myslenie a pohyb po vklade. Tak mi nakázala kamoška čo už čaká 2 bábo po IVF.

miskanr1
25. nov 2013

@jjajka Jéééj no tak som rada, že sme naraz 🙂 Som zvedavá na to zajtrajšie sono. V Brne mi povedali, že mám vaječníky ako ementál a dali mi minimálnu stimulku. Tak uvidím ráno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre