• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. mája 2017 
@jjajka ešte sa chcem spýtať ako to budeš riešiť ty s poisťovňou?
25. nov 2013 o 15:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 tak, tak!!! správne uvažuješ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to sa mi páči, že si takto pozitívne naladená :wink: a aký pohyb máš na mysli? akože cvičiť a tak??
25. nov 2013 o 15:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 Nie cvičiť, ale asi také bežné prechádzky, upratovanie a táááák. mi kamoška hovorila, že nie len polihovať. Pretože keď embrijko putuje a maternica sa neprekrvuje pri ležaní tak sa môže uhniezdiť mimo. No pri chôdzi a pohybe sa aj maternica prekrvuje lepšie. Tak mi to vysvetlila kamoška. Samozrejme si treba dať pozor aby sme teraz neprechladli, nebiť v prievane a ja už mám aj umyté okná. Lebo v decembri to veru robiť nebudem :slight_smile:
25. nov 2013 o 15:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura na 5den
25. nov 2013 o 15:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 no moja reč... ja som si ich už tiež poumývala, ale zatiaľ len z vonka....pretože u nás vo vnútri rekonštruuje!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2013 o 15:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1
@strapula27
@gaga83 a ostatne dievčata :slight_smile: Prosím Vas dávali ste niekedy po vklade doktorovi niečo? Nejaku malu pozornosť? ja som strašne spokojna s jednym doktorom v Brne, ktory mi robil viac ukonov a klobuk dole pred nim... Len neviem či by to nebolo "divne" ? :confused: Davali ste niekedy niečo doktorovi? (napríklad slivovičku (do čaju)..) Či hluposť?
Viem, že je všetko drahe, všetky ukony, ale ja som strašne spokojna zo všetkym... Ďakujem :slight_smile:
25. nov 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slniecko34 my sme nikdy nic nedali...
25. nov 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata,tak mame za sebou prvy morfologicky ultrazvuk.Drobcek je chvalabohu v poriadku.Mne chyba troska zeleza,ale to s tabletkami prezijem :wink:
Velmi sa tesime :dizzy_face:
25. nov 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@miscok moja strasne sa tesim ze ste v poriadku;);) nech to takto dalej len pokracuje, drzim palceky. Aj ja by som uz chcela takyto ultzvuk.
25. nov 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 Aj to bude neboj. U teba dokonca dvakrat :wink: Vsetko ma svoj cas a svoje caro.
25. nov 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. nov 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Ahojček, ja si tiež myslím že este môže byt skoro. Ja som dnes bola tiež v RF na UTZ, srdiečko bolo ale ja som bola na transfer 28.10. Takze o nejaké 3-4 dni skôr jak Ty, takze to môže byt aj tým. Ja mam tiež trosku obavy lebo mam otočenú maternicu a endometrium, ktoré ma stale boli. Kuodelka mi hovoril aby som si to nevšímala a že zatiaľ by to neriešil. Takze tiež zatiaľ len ďalej čakať a dúfať že všetko bude ok.
25. nov 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Tiez si myslim,ze sa tvoje babo este musi nastartovat a ze je len troska pomalsie.Verim tomu a drzim silno palce :slight_smile:
25. nov 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit
@miscok jój babenky keby si mali pravdu, už ma to čakanie nebaví už 12 rokov čakám, a aj tak to nikdy dobre nedopadne, teraz som pesimistka, ale toto je realita, najviac ma štve to že ma prestali bolieť prsia úplne, a to som tak mala aj minule...
25. nov 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Moja, úplne Tá chápem, ja som tiež viac realista a ustráchana baba než nejaká veselá kopa srsiaca optimizmom. Máš toho už dosť za sebou, uff že 12 rokov! Ja som taký slabší 6 ročný odvar :wink: Prsia ale ani mna nejak nebolia a tiež nemám iné tehulkovske príznaky. Tiež som sa stále pozorovala a obávala ako asi všetky ale už sa to snažím nevšímať, sak to je dobre že mi nič neni sa upokojujem.
My by sme ale boli radšej keby nám bolo zle z tehu, že :slight_smile:
25. nov 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit radšej by som 4x denne grcala, a nech by ma prsia boleli aspon by som si myslela že je všetko v poriadku, ale čo by zase niektoré dali zato keby ich nič nebolelo a negrcali... :slight_smile:
25. nov 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Veď to! Snáď to aj na nás este príde :slight_smile:
25. nov 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 poslem papiere do poistovne po starom. Pravdepodobne z toho nic nebude, ale skusim to urcite.
25. nov 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko34
ja som tiez nic nedavala, ale je to na tebe :wink:
25. nov 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sally2401 ahojcek, drzkam palceky nech sa srdiecko objavi, mne ho doky objavil v 6 tyzdni :slight_smile:
25. nov 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok tesim sa s tebou, ja idem teraz vo stvrtok na screening a utz mam az 19.12. :slight_smile: uz sa neviem dockat ...
25. nov 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska Tak daj potom vediet :slight_smile: Vsetky sme take nedockave :wink: Ja zajtra v praci oznamujem ze som tehu,tak som zvedava na reakcie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka preco si myslis, ze s toho nic nebude?
25. nov 2013 o 20:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak uz som pichla pregnyl tak v stredu sa ide na to...juchuuu:}
25. nov 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jalaura tak držím palce! :wink:
25. nov 2013 o 21:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ja som uz na tom bola len doky zle vyratal termin, bola som len 9+5 a ze to by boli skreslene vysledky a potrebuje sa k tomu krv a dlzka babetka, tak som zvedava :slight_smile: a ja idem od decembra do tej roboty a tiez som zvedava na reakcie, ze naco som chodila ale doma je dlho ked mi nic nieje ... Vo stvrtok napuisem ..
25. nov 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura ahoj a kedy tam mas byt? Ja mam vklad o 12.30 :wink:
25. nov 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jej to je krasne babusko :wink: mooc gratulujem a prajem aby sa stale takto pekne vyvijal a vam robil radost :wink:
25. nov 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Verim,ze ti je doma dlho.Ja som bola doma 3 tyzdne a myslela som,ze sa zmysim.Mas uz brusko nejake?Lebo ja som nejaka vynimka asi,uz teraz ho mam ako niekto v 5 :grinning:
@lusipe Dakujem pekne :slight_smile: Stale som z toho dojata,ako som ho videla sa mrvit a vyskakovat :dizzy_face:
26. nov 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko34 ja som dávala bonboniéru merci aj MUDr. aj sestričkám :grinning: :grinning: :grinning: a tiež rozmýšľam, že nabudúce to bude tiež nejaká fľaštička :grinning: :grinning: :grinning: . Kľudne daj veď je to milé a MUDr. to určo ocení :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok