Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
26. nov 2013

@amali krásni chlapci 😀 😀 😀 neuveriteľné ten RF sa nezaprie 😀 😀 😀

ria191
26. nov 2013

@melisska zlatučký je bobáčik a to háro nemá chybu 😀 😀 😀 . Vyzerá to tak, že je to zatiaľ dobručké bábo 😕 😀

ria191
26. nov 2013

@speranza1 poslala som ti posledné srdiečko "srdco" moje viem, že to máš teraz ťažké, ale ešte tu je ketík tak s úsmevom do toho 😀 😀 😀 . Drž sa mojenko

jalaura
26. nov 2013

ahoooj. no my ideme hned prvy 7.45 takze sa nestretneme...co je skoda☹...ale o to silnejsie drzim palceky!!! koko ti vyberali?

lusipe
26. nov 2013

@jalaura no my ideme na KET. Ja som mala 30 oocytov, 23 vajicok a 17 oplodnenych. mame zamrazenych 9 v spickovej kvalite, ostatne sme mrazit nedali....mooc drzkam palceky, to sa uz nestihneme 😉

monikak1
26. nov 2013

Ahoj dievčatá, krásne zasnežené ránko Vám prajem 😉 dlhšie som tu nebola, ale kukám, že tehu vláčik sa kráááásne zaplňa 😉. Tešííííííím sa s Vami dievčatá, ktoré ste si našli na testíku //, baby užívajte a vychutnávajte ten nadherny pocit 😵 😵 😵 všetkým ostatným držím palčeky, aby čo najskôr tiež zažili ten užasny pocit 😉 😉
@lusipe zlatíčko, zajtra na Teba siiiiiilno myslím 😵 😵 😵 tfuj,tfuj, tfuj 🙂 ja som bola včera na UTZ, KET máme v pondelok o 13hod.
@sona_fit Sonička, som šťastnááááá, že je všetko v poriadku, čítam že si bola včera na UTZ, škooooda že sme sa nestretli

monikak1
26. nov 2013

@miscok náááádherne babatenko 😵 😵 😵

nelly3
26. nov 2013

@ria191
ty si ale vtierka 😀 takze takto merci hmmm, robis si ocko u fesakov co 😀 😀 😀 a inac sa mas ako? ake mas plany? ja uz pokukujem po injekciach 😉

ikuska
26. nov 2013

@miscok dobre ranko, jasne ze mam aj ja brucho, nie ako v piatom ale mam ho nafuknute, ale navecer je to viac ... 🙂 ale inak sa citim v pohode, ani neviem ze som tehu a vcera mi prisiel tehotensky vankus a je to super, nespim na bruchu lebo uz sa trochu aj bojim aby som mu neublizila, nakolko ja spavam len na bruchu a teraz pekne na bociku ... 🙂

miskanr1
26. nov 2013

@jalaura a @jjajka ahojte baby. Tak mám za sebou sono na 8 DC. Na pravom vaječníku mám 8 folikulov a na lavom 6, len mám maternicu len 5,5. Ale lekár mi povedal, že to ešte dorastie 🙂 Tak som nahlásila výsledky do Brna a čakám na info od lekára.

ludinka
26. nov 2013

@miskanr1 tak to mas super urodu 🙂 a aku si mala stimulku?

ria191
26. nov 2013

@nelly3 nóóóóóó veru Koudymu som doniesla merci Marcelkovi zatiaľ nič 😕 😕 😕. Tak u mňa bieda s € najprv musím našetriť a to tak skoro nebude 😠 😠 😠 a medzitým idem do B.B. docentovi a uvidím či podstúpim operáciu ☹ ☹ ☹ potom by som musela mať 6 mesiacov pauzu takže tak nič rúžové ma nečaká čo už, taký je život ☹ ☹ ☹

sona_fit
26. nov 2013

@monikak1 Ahoooooj mojenko! Už som sa Ti aj chcela ozvať že kedy pôjdeš na ten KET?! Teším sa že si dala vedieť 🙂 Si mi tu chýbala, som tu zostala sama z toho obdobia ale už naskočili ďalšie babenky a držím Ti miesto. Este tu mam bojovníčku Sally 🙂
Budem sa modliť nech Vám to tento krát určite víde. Posielam ako prvej tehu viiiiirusky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......
Som ich šetrila špeciálne pre Teba, iné este neviem, musím sa opýtať Miscok 😉
Joooj taká som rada že si opäť tu!

nelly3
26. nov 2013

@ria191
ani moi nehovor o peniazoch, hruza, ja len verim, ze este jeden pokus na sk mam nevycerpany, ze si ho dam refundovat, len po novom fakt neviem ako to funguje, mam este cas do cca februara, snad uz sa bude vediet aky je postup. takze aj ja len cakam a cakam, ale kto pocka sa docka, co urcite sa dockame, len neviem preco my to musime mat take tazke a nadlho, ja idem na preventivku zajtra k mojmu gyn. lebo stale tam chodim na utz atd. a napadlo ma, ze nemam urobenu preventivku, no a ten ma bude nutit do operacie atd. ale ja nepojdem lebo koudy mi povedal, ze radsej nie, pokial nemam bolesti atd. takze tak.

monikak1
26. nov 2013

@sona_fit ďakujeeeeeeeem Sonička moja, jeeeej ako si ma potešila 😵 😵 😵 . Chodila som sem teraz malinko, ale mysľou som stále pri Vás 🙂 🙂 🙂 Verím, že vírusiky od Teba zaberú. Včera som bola trošku smutná, lebo sme rozoberali s lekárom manželov spg a je fakt že veľmi zly:( a to môže mať vlyv na to že embryjka sa neudržia, ale verím, že bojovníček to aj tak zvládne a bude sa ďalej vyvíjať. Pohladkaj za mňa fazuľku 😉

sona_fit
26. nov 2013

@monikak1 Nebojaj, my sme na tom so SPG tiež veľkými zle, aj preto predchádzajúce Ivf celkom nič, a vidíš, raz sa to podarilo. Treba mu veriť bojovnickovi 😉 !

bergalm
26. nov 2013

@ikuska ahoj no ja mam poradnu zajtra tak uvidim co ma tam caka ja brusko ani nemam a citim sa fajn akoby som ani nebola tehu je to normalne?

ikuska
26. nov 2013

@bergalm ahoj, je to normalne, nic si nenamyslaj lebo sa budes trapit 🙂 hladkaj brusko, prihovaraj sa mu a vsetko je o.k. 🙂 drzim palce 🙂 🙂 🙂

bergalm
26. nov 2013

@ikuska no snad mas pravdu uz sa tesim na zajtra ako sme na tom 🙂

miscok
26. nov 2013

@ikuska Ja tiez spavam najradsej na bruchu. Zatial mi to celkom ide, i ked je pravda, ze som taka trosku vytocena na stranu. Tehu vankus som si vyprosila ako darcek, tak som zvedava, ci bude na narodky alebo az na vianoce 😝
Takze len ja som bruskata, kedze vy ste v pohode s @bergalm 😉 Inak navecer je to so mnou des, to som ako megabalon 😀
Vsetkym babulam, ktore to potrebuju..stimulantky ci cakatelky na // i mlade tehulky..posielam vydatne tehu virusiky 🙂

ikuska
26. nov 2013

@miscok @bergalm dievcata prosim vas ako budete vysadzat utrogestan, budete sa riadit centrom alebo svojim dokym, lebo ja mam poradnu 19.12. a to budem 13+5 tt a neviem ci to neni neskoro brat este 4+0+4 a berem este anopyrin a ascorutin, lebo som mala nizke trombocyty ...

monikak1
26. nov 2013

@sona_fit verím ďakujem Sonička, my máme pohyb aj morfologiu 0% tak stále mi vŕta v hlave keď je 0 z čoho vyberali 😒 , no ale nejdem sa veľmi zamýšľať... Takže verím, verím 😉 😉 😉

ikuska
26. nov 2013

@bergalm som s tebou a viem si predstavit ako sa tesis, ja ho uvidim vo stvrtok ale len na chvilku, lebo len mi ho zmeraju a tiez som zvedava ako za tyzden podrastlo 🙂

melisska
26. nov 2013

@ria191 áno je dobrucky ale priberame a rastieme a raz budeme takyyyy velky 🙂
@amalka tvoju chlapčekovia mali aké miery po narodení ?

bergalm
26. nov 2013

@ikuska no ja som sa s mojim dokym dohodla,ze zacneme v 13tt radsej a aj s ascorutinom vlastne so vsetkym co beriem od tohto tyzdna v centre mi povedali ze v 11tt ale kedze som zacala vtedy krvacat Marcelino mi napisal ,ze kludne aj v 12tt ze je to lepsie a vidis nakoniec zacnem radsej v 13tt tym nic nepokazime

lusipe
26. nov 2013

@monikak1 ahoj moja zlata....jej tak to budeme spolu bojovat....ja uz sice zajtra, tak som zvedava co povie....na 12 den som mala sliznicu 8mm, tak snad dorastla...ale akosi to teraz neprezivam...po tom prvom negativnom som sa prebrala, a uz ratam so vsetkym...dokonca aj cvicim s trenerom, nech mam peknu rit 😉 moooc budem na teba mysliet a drzat palceky, snad nam v tom vlaku zostali nejake miestecka 😀

bergalm
26. nov 2013

len neviem dokedy mam brat kyselinu listovu?neviete mi niekto poradit????

monikak1
26. nov 2013

@lusipe ale,ale modelečka 😉 😉 😉 super na to ideš 😉 správny postoj!!! Sonička nám miesta vo vláčiku drží 😵. Sliznica dorastie určite, ja som mala včera 13 deň a sliznicu 10mm lekár hovoril že ukážkovú, hmmmm keby on vedel, z toho červeného vína čo každý večer popíjam musí byť🙂

lusipe
26. nov 2013

@monikak1 tak to sa tesim... 🙂...no neviem ci modelka, ale svalovku mavam 🙂...len v robote mam cirkus, vo stvrtok po vklade musim ist do prace, tak teraz klud doma nebudem mat...minule som bola doma dva dni po vklade a nic, tak teraz to nechavam na silnu aktivitu v praci 🙂🙂

ikuska
26. nov 2013

@bergalm ja skusim tiez napisat Marcelinnovi a uvidime co mi odpise a ja teraz berem femibion 800 a mam este asi na 15 dni tak potom prejdem na verziu femibion 400 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre