• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. septembra 2017 
@ikuska noja mam tu kys.listovu cca este na tyzden a neviem ci mam kupit este balenie jedno ci viac a ci vobec :astonished:
26. nov 2013 o 10:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tiež to mám v práci podobné, preto som aj na MK mala absenciu :wink: aspoň nebude mať toľko času nad tým premýšlať :wink: A dcéra ako? Už je zdravá?
26. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska @bergalm Mne Popsisilova kazala vysadit v priebehu 11 a 12tt, moj lekar sa k tomu nevyjadroval. Ale baba tu na RF mi poradila, ze som 12tt davala uz iba 3-0-3, 13tt 2-0-2 a od zajtra 14tt zacnem 1-0-1. Aby sa davky postupne znizovali.
26. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka No mala som úplne slabučkú. Lebo ja som v poriadku, u nás je problém so spermijkami. Mala som clostyl 3x1 a zatial si pichám meronal 1 denne.
26. nov 2013 o 11:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 moja, ale kdeze stale lezi a ja som ju dala teraz na tri dni k babke a tam je obskakovana :slight_smile:...a ja davam vitaminy, aby som neochorela :wink: a ako sa ma tvoja dcerka?
26. nov 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok napisala som uz Marcelinovi a uvidim co odpise a moj lekar sa len pyta co berem, ale musim to zistit aby som si vedela dat vo stvrtok este predpisat ...
@bergalm a neviem ako s tou kyselinou listovou, ale ked jej mas dostatok v strave tak nemusis ale ja som neni velky jedak, tak ich radsej budem uzivat v tabletkach a femibion obsahuje este aj ine vitaminy ....
26. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe joooj to ma mrzí, som myslela, že už je v poriadku. Naša malá od včera celkom výdatne kašle, ale verím že to ustojí :wink:
26. nov 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky nemáte skúsenosť s krvácaním po nevydarenom Ivf?
Menzes som mala normálny, len ma zaskočilo, ze som špinila v den ovulky. Len trochu na papieri.
No a teraz som 5 dpo a zasa som našla krv na papieri :unamused:
S našim spg je tehu vylúčené. Co zo môže byt??
26. nov 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 jaj, vela ludi je chorych...tak prajem aby to nedopadlo ako u nas, ze to je len male prechladnutie.... :wink:
26. nov 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 aha no aj tak super vysledok, ja budem mat le 1-0-1 clostyl nic ine, som zvedava ako budem reagovat
26. nov 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u Vás aký problém? @ludinka .
26. nov 2013 o 11:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 no praveze ziaden obaja sme ok ale uz sa nedari 4,5roka
26. nov 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jáááj tak držím palce aby to vyšlo. Nám sa nedarí 7 rokov a po vyšetreniach sme zistili, že máme slabé spermie. Partnerovi neskoro operovali ako chlapcovi niečo ako zosunutie vajka a toto je následok. Toto je moje prvé IVF, tak dúfam, že to vyjde hned na prvý krát.
26. nov 2013 o 11:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 drzim place, aj pre mna je to 1.ivf tak som zvedava ako to vsetko dopadne
26. nov 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľký deň cyklu si?
26. nov 2013 o 11:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok aj my tak :slight_smile:
26. nov 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá robili Vám v Reprofite morfologický ultrazvuk?V ktorom týždni?
26. nov 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka @ludinka Baby, aj u nas to bolo 1. IVF a vidite vysledok. Takze hlavu hore, drzim silno paluchy :wink:
26. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr Hehe, odpoved mala ist aj tebe, nie len @ludinka :sweat_smile:
26. nov 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok dakujeme
26. nov 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak to mate paradne....9 v zasobe...idete teraz si dat 2 fazulky alebo jednu?
26. nov 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura budeme davat len jednu, tak sme sa dohodli s lekarom, ze zatial nema zmysel davat dve....a vraj je tam vacsie riziko...tak si davame odporucit....a ja zase az tak dvojicky nechcem :wink:
26. nov 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz :slight_smile:))
26. nov 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Ahojte baby :slight_smile: tak nebyt tu par dni je katastrofa :grinning: horko tazko som presla tych 30 stran :grinning:
Kazdej jednej cakatelke a babulke s // drzim palce:slight_smile:
@speranza1 speri prosim ta, daj to :slight_smile: Nech sa zosilnia tie kolajnicky, tfuj, tfuj, tfuj,.....
@amali @melisska - mamicky, ste nasa motivacia, krasne su tie deticky :slight_smile:
@lienka64 - vitaj medzi Stelclackami :grinning: .....dufam ze to u neho das hned na prvy sup :slight_smile: Vacsinou je to tak u Marcelka :slight_smile:
Cest vynimkam, ze trnavcanky :grinning:
26. nov 2013 o 14:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 @lusipe @monikak1 @jalaura ahojte, my vsetky bojujeme v rovnakom case :wink:
Ja som mala ist zajtra na UTZ- 8.den, ale moj doktor zajtra nerobi, tak idem dnes. Vecer dam info.

@miskanr1 ja som tu asi jedina co odmietla merional. Tiez mame problem so spg, ja by som mala byt OK, tak som si povedala, ze clostil staci. Tak som zvedava ci som dobre spravila. Uvidim dnes.
Neviem ci si postrehla, ze poistovna uz Cechy nepreplaca, resp. preplaca podla novych pravidiel a musis to mat schvalene vopred.
26. nov 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka jej ,dalsia partacka... :slight_smile:...tak to moooc drzim palce a daj urcite vediet.... :wink:
26. nov 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ja som za vami tyzden v zavese, zacinam stimulovat v stredu
26. nov 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Dakujem.
26. nov 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka fajn ludinka, snazim sa to tu zapamatat, ale je to tazkeeeee :slight_smile:
26. nov 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok