• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@melisska ja som si myslela že budem dlho kojit ale pri dvoch detičkách by som aj tak musela dokrmovat :slight_smile: :slight_smile: malinký je zlatunký :slight_smile: :slight_smile: naši sú úplne iný Marko taký kludný a vnímavý a Zojka trošku zlá a lenivá ale som rada že ich mám :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bradik ahoj:slight_smile: mám VŠZP tiež som zvedavá, zatiaľ sa nikto neozval, tak uvidíme. Za skúšku nič nedám :wink:
26. nov 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura mooc drzim palceky nech to dobre dopadne :wink: tfuj tfuj pre stastie :wink:
26. nov 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka veru je nas tu vela ani ja neviem ktora ako na tom je :sweat_smile:
27. nov 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok @bergalm ahojte, tak Marcelino odpovedal, ze mozem znizit utrogestan po tej poradni a to 2-0-2 este na tyzden a potom koniec :wink:
27. nov 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Supis, tak sa ho skor zbavis, mne z lezie krkom i usami :grinning:
27. nov 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok mne uz nelezie, len kolko tych vloziek som minula, ale co uz pre svoje mimi urobim cokolvek :slight_smile:
27. nov 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok
@ikuska baby zacala som spinit len tak trochu je to tnava krv, je to v poriadku? Brucho ma boli uz 2 dni ako na ms. Dufam ze to prejde, zajtra mam ist na sono. Bojim sa.
27. nov 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok tak aka bola reakcia v praci na to, ze si tehu? :slight_smile:
27. nov 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 chod k lekarovi uz dnes, drzim palce
27. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 ahojky, mozno tri praskla nejaka cievka, vyloz nohy a oddychuj, mna brucho tiez bolelo ako na ms, vzdy som mala obavy ist na wc, ci nahodou nekrvacam ... drzim palce na zajtra ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka ja som si to spisala na listocek, lebo potom sa mi stalo, ze som aj zle niekomu odpisala. Takze tu mame to co prave prebieha (ak nieco chyba dopiste si):
jalaura - 27.11. odber oocytov
lusipe - 27.11. KET (ma 9 mrazacikov)
miskanr1 - 25.11 utz na 8DC - folikuly 6 a 8mm, sliznica5,5 - berie clostil 1-1-1 + merional
monikak1 - KET 2.12.
jjajka - 26.11. utz 7DC foliky 2x11mm, sliznica 3/2 (clostil 1-0-1)
27. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takze dopisujem sa :slight_smile:
baby vsetky co ste predomnou drzim palce :slight_smile:
alaura - 27.11. odber oocytov
lusipe - 27.11. KET (ma 9 mrazacikov)
miskanr1 - 25.11 utz na 8DC - folikuly 6 a 8mm, sliznica5,5 - berie clostil 1-1-1 + merional
monikak1 - KET 2.12.
jjajka - 26.11. utz 7DC foliky 2x11mm, sliznica 3/2 (clostil 1-0-1)
ludinka- stimuluje clostyl 1-0-1, prve sono 3.12.
27. nov 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska
@buba08 dakujem baby lezim a dufam ze to prejde. Ak to nebude horsie pockam do zajtra.
27. nov 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nemala by si mat v týchto dňoch menzes?vtedy mozes trochu spinit.
27. nov 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Gagus, pekne oddychuj. Moze to byt kludne cievka, ako pise @ikuska, tak neboj, bude vsetko v poriadku :slight_smile:
@buba08 Reakcia bola prijemna :slight_smile: Sef ma hned hnal do svadby, to ho trapi najviac :grinning: Asi az doma mu doslo, ze za mna bude msuiet hladat nahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Konecne nemusim stahovat brusko :wink:
27. nov 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gaga83 Pekne oddychuj a ak by to fakt nepreslo tak supajdi k lekarovi... Neboj, vela bab spinilo a krvacalo a bolo vsetko v poriadku... drzkaj sa
27. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok dakujem moja;) to je super ze si sa uz priznala a mozes sa ukazovat s peknym bruskom;)
@buba08 no ms som mala mat 18.11 takze to vtom nebude:frowning2:
27. nov 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka @lusipe @miskanr1 @monikak1 @jjajka @ludinka
ahojte spolubojovnicky
tak ja uz mam aj za tym...tento odber dopadol uplne ze bez problemov...uz som aj v robote...nic ma neboli a som uplne fit...az mi je to divne...
No co sa tyka oocytov tak mam len 2...takze teraz budem trpnut ako to dopadne kedze minule som mala 7 a prezilo len 1. Bol tam Marecek - videla som ho prvy krat....zlaty doktor....som povedala nech sa mi o nich dobre postaraju. :slight_smile:
Baby mate skusenosti niektora aj s vkladom na 3.den? Lebo nam by to strasne pasovalo ist na 3. den a ak budu obe OK tak si dame obe... tak naco cakat? A v nedelu manzel odchadza na 3 dni prec tak by som tam musela ist v pondelok sama..:frowning2:...
No dufam ze aj ked je ich tak malo tak sa posnazia...
27. nov 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jalaura drzim palce, neboj urcite zabojuju :slight_smile:
tak to je teda fakt super ze hned po odbere si sla do prace :slight_smile:
ja tiez nebudem doma moct lenosit....uz som uvazovla aku vyhovorku poviem v robote ze musim ostat doma...ale tak asi ostanem doma len po vklade pre istotu...teda dufam ze nejaky bude :sweat_smile:
27. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura tak si to v pohode zvladla. A na sone si mala tiez len 2ks? Ja ma totiz tiez 2 ks, ale ja som vela ks nechcela. A hovorili ti hned, ze ako tie oocyty vyzeraju - myslim ci sa nejako vyjadruju aj ku kvalite oocytov. A ako ste ich dali oplodnit? A kedy si mas volat, ze ako to s nimi vyzera?
Myslim, ze pri 2 ks sa nerobi ani predlzena kultivacia,ci? Prepac, ze mam tolko otazok :slight_smile:
27. nov 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka64 ja si myslim, netreba sa tak sledovat, kazda nejak inak reagujeme na teho. Niektore mamicky by vedeli potvrdit, ze raz nic necitia, raz vsetko im boli, raz sa maju zle od zaciatku, raz neskorsie, prve teho bez vracania, druhe uplne ze zle, alebo naopak. Takze strasne drzim palce, aby si bola tehotna a neverila len tym priznakom :wink: Stelcl je dobry, vie co robi, ty zas musis byt hodne trpezliva:slight_smile: Hore hlavu, lebo ti tu vsetci drzime palce :dizzy_face:
Ja patrim do skupiny "korčule" :grinning: Som na vlakovej stanici cca do aprila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zo mna príklad prosim ta neber :grinning:
27. nov 2013 o 11:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 neboj bude vsetko ok. Nechces zavolať do Brna ci netreba viac utrosu?
27. nov 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja som mala jedno a vkladali mi ho dvojdnove takze pohoda :wink:
27. nov 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura jéééj no super. Som rada, že to je takto lahúčko zvládnuteľné. :slight_smile: Koľko si mala na sone folikulov? Ja idem na odber v sobotu ráno na 8 mu. Držím Ti veľmi palce aby sa uchytili obe dve :slight_smile:
27. nov 2013 o 12:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Super, že si urobila takúto skupinku. Len ja som mala na 8 DC 8 folikulov v pravo a 6 vľavo. :slight_smile: A v sobotu ráno odber:slight_smile:
27. nov 2013 o 12:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ja som to len skopirovala pridala seba :slight_smile: skupinku vytvorila jjajka
ved to skopiruj a oprav :wink:
jasne to je rozdiel 6 +8 alebo 2 :slight_smile:
27. nov 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 inak super tolko folikov, to musi vyst :wink:
27. nov 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka No dúfam, že budú aj v dobrej kvalite aby som mala dať aj čo zamraziť. Ale ja verím, že to víde na prvý krát. :slight_smile: Negatíva ani nepripúšťam. :slight_smile: Dúfam, že ani vy baby :slight_smile:@jjajka @jalaura @monikak1 aj lusinka a dalšie bojovníčky
27. nov 2013 o 13:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 super pristup musi sa to podarit :slight_smile:
27. nov 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok