• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@lusipe tfuj tfuj drzim palceky.urcite to tento krat dobojujes :wink:
27. nov 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nic nove teta co tam sedi na mna kasle a neodpisuje..a chcem vidiet toho dr zo SR centra co ti odporuci liecbu v RF haha..možno ked dostane do vačku 500.. :unamused:
27. nov 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica si mila,velmi pekne dakujem.a ty ako pokracujes? :wink:
27. nov 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
no nejako sa to musi dat, ja cca o take 2-3 mesiace to budem riesit a pojdem aj osobne do ba na centralu, ak sa dovtedy nic noveho nedozviem :wink:
27. nov 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 dakujeme dufam,ze aj Ty sa coskoro budes vytesovat ako rastiete je to uzasny pocit :slight_smile:
27. nov 2013 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Ahojček, no to je super správička :slight_smile: Mooooc budem držať palce, myslieť na vás a posielam tehlu vírusky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile:
Práca neuškodí, ale sa psychicky nestresuj, povedz si že ti to za to nestojí! :slight_smile: Držím aj Tebe miestecko v tehu vláčiku hneď za mnou :wink: Príznaky nehľadaj, ja nemám žiadne :slight_smile:
27. nov 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja by som to potrebovala čo najskôr poriesit, lebo ak nič nove nepríde dám to po starom.
27. nov 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj soni,velmi pekne dakujem :wink: urcite sa tych tvojich virusikov nabazim :grinning: tak sa teda nebudem pozorovat...ja som pri dcere tiez nic nemala a dnes ma 12 rokov :grinning: jasne stres za to nestoji ale ked niekedy sa to neda osalit,myslis si ze si v klude a ono je to kdesi vnutri :wink: a ty si ako uzivas?uz si si kupila nieco pekne tehu? :wink:
27. nov 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ahoj moja už si testovala?? myslim na teba :slight_smile:
27. nov 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka
@ludinka a ake velke ste mali occyty na 7 alebo 8 den?
27. nov 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe zatial doma pn do menstruacie a dalsie Ivf niekedy buduci rok.nepredlzili mi zmlyvu tak hladam nieco nove. no co uz byduci rok bude hadam prajnejsi :wink:
27. nov 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura no mala som len clostyl na TRi dni a kedze som mala len jedno mi navrhli ze budu vkladat dvojdnove lebo ze lepsie ked je v maternici a je v prirodzenom prostredi tak kedze sa pekne delilo nebolo co riesit
27. nov 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica jaj tak pekne oddychujes,len to dobre vyuzi :wink: budem potom moc drzat palceky :wink:
27. nov 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 tak to je paradne ze sa uchytilo aj to jedno...som zvedava co povedia a navrhnu mne....zajtra uvidim ako budu rast...
27. nov 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ahojček, s tým stresom viem že máš pravdu, nie je to vždy ľahké. Preto som ja radšej tentokrát stále na PN odkedy sa potvrdilo tehu. Taaakze som si este nič nakúpila lebo trčím stále doma a len 1 hodinku mam vychádzky. Vydržím to do toho 9 - 10 týždňa, jak mi kazali. Zatiaľ mi bruško nenarastlo, tak si vystačím s tým co mam :wink: ale už kukam po nete vecicky :slight_smile:
27. nov 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 prosim ta a to 1 den ti vybrali oocyt, 2.den nic a treti den vlozili?
Dievcata neviete ci mrazia aj take 2 dnove embryjka, alebo ich vzdy nechavaju dlhsie, kym ich zmrazia? Ja ak budem mat 2, vlozime 1 bez predlznej kultivacie a druhe by sme zamrazili.
27. nov 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja som mala na 7.den 11mm 2 dominantne folikuly.
27. nov 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura prosim ta este mi napis, ake velke si mala tie dominantne folikuli na 7. den ty??? Dakujem
27. nov 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to KET-ko vyzera super, uz len pockat na //, o par dni urcite budu :slight_smile:
27. nov 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejdanenky trpim samomluvou :sunglasses:
27. nov 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka jaj kiez by si mala pravdu :wink: len nie vzdy to co vyzera super tak aj dopadne.ja uz som pripravena na vsetko..ale malinke aj tak hladkam :grinning:
27. nov 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha 1 ziadost do 4 mesiacov a dalsie dve do mesiaca :o)
27. nov 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka ja som mala na 7. den 15,8mm a 14,1 - tie boli take vacsie...a potom 2 mensie 9,8 a 9,7 ale tie nedorastli asi na taku velkost ze by sa dali pouzit....
27. nov 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ahoj moja, dnes som opat testla,som 10 den po ET, test biely ... uz sa to urcite nezmeni, kedze tam nie je ani naznak :frowning2: tak dufam, ze cim skor pride mrcha, aby som este hned v decembri stihla KET ...ach jaj, no co uz, bojujem dalej...
tebe drzim palce na zajtra
27. nov 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 ahoj nelly, ja som 19.11. podavala ziadost stale po starom, kedze mm volal do dovery a tam mu povedali, ze to mame podat po starom ... tak snad to bude dobre :unamused:
27. nov 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ach jo, tak to sa ja este nacakam :unamused: ja som podavala 1.ziadost az 16.9.... a dufala som, ze na buduci tyzden by mohli byt .... aj ty to mas prvu ziadost ?
27. nov 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 to ma mrzi, ale este to nie je definitivne. Este vydrz.
27. nov 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 dakujem moja, mozno je este skoro, ved uvidis. Ale bola by som stastna keby tam boli // kolajnicky;).
27. nov 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 a ty sa ako citis, ides zajtra na to sono? verim, ze to bude v poriadku. Ja ked som cakala syna tiez ma bolelo brusko ako na ms, ale neprisiel a vsetko bolo v poriadku. Nie vzdy bolest znamena to najhorsie. neboj, bude to ok :wink:
27. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1

Nie, je to stvrta ziadost o refundaciu. Tri ivf a jedna hysteroskopia
27. nov 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok