Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jomini
27. nov 2013

Babulky, prosim boli ste niektora na hystoskopii? ako to prebieha, mali ste velke bolesti?

jomini
27. nov 2013

@gerdusha hysteroskopia sa da refundovat? tiez je potrebne mat predschvaleny zakrok ako ivf?

gerdusha
27. nov 2013

@jomini

Ja neviem ako to funguje teraz. Hysterku som mala minuly rok. Tie zmeny uz nesledujem.uz nemam dovod

ludinka
27. nov 2013

@lusipe tak drzim silno silno palce nech to dopadne tak dobre ako to vyzera 🙂

kama2
27. nov 2013

ahojte babule, hlasim, ze soft,ktory som mala v oktobri, mi dnes preplatili. mam VSZP. ziadost som podala na pobocke 23.10. a dnes nabehli prasule na ucet. oficialne vyjadrenie cakam postou,este nedoslo. Aspon bude na dalsi pokus 🙂

ria191
28. nov 2013

@dafy všetko najlepšie k narodeninkám 😀 😀 😀

miscok
28. nov 2013

@yanka1 Este nehadz flintu do zita, mozno mas pomalsie embryjko. Testni este 12.alebo 13.den. Dufam, ze to bude ok a keby nahodou nie, KET to isti 😉

speranza1
28. nov 2013

@lusipe prevelmi ti drzim palce...a myslim si , ze tentokrat ti to vyjde 😉 😵 ... tfuj tfuj tfuj... to aby som nezariekla nieco... velmi budem na Teba mysliet..🙂

ria191
28. nov 2013

@speranza1 ahoj sperča ako sa máš ??? a čo ďalej 😝 😝 😝

speranza1
28. nov 2013

@ria191 oddych 🙂

melisska
28. nov 2013

@ria191
@speranza1
@miscok ahooooj 🙂 idem si schrupnut ak to pojde 🙂 😉

lusipe
28. nov 2013

@speranza1 Ahoj moja, si velmi zlata....dakujem pekne za podporu.... 😉 moc si to vazim...uz vsak zarezavam v praci, ale tak ja mam sedavu 🙂...a ty sa mas ako? vcera som na teba stale myslela, ze sa neozyvas.... 😒

buba08
28. nov 2013

@melisska co maly v noci vystrajal? 😉 😉 😉

miscok
28. nov 2013

@melisska Tak tak, len si dopraj, ked sa da. Bru noc 😉

dafy
28. nov 2013

@ria191 ty si nezabudla??? 😝 😀 😀 dakujem pekne 😀 😀 😀 😀 aj ked teda ....ja sa uz akosi každým rokom menej a menej teším tým narodeninám ide to rapídne hore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
28. nov 2013

@dafy aj ja ti zelam vsetko najlepsie k narodeninam 🙂, aby si v aprili drzala vytuzeny vonavy balicek v naruci 🙂

melisska
28. nov 2013

@dafy tk si predstavuj ze to ide rapidne dole 😀 😀 😀 😀 a je to 😉 😵 vsetko naaaaaaaaaaaaaaajlepsie k tej tvojej osemnástke 😀 😀 😀 😀 😀 na viac nevyzeraš tak tíško 🤐 😀 😀 😀 😀

@buba08
@miscok no ziaden spanok sa nekona 😅 drobcek pekne spinka v noci, ale mamka nie 😀 😀 stale ho pocuvam, pozeram ci je vsetko vporiadku...asi mi ta nespavost ostala z tehotenstva 😀 😀 😀 namojveru uz niekolko mesiacov neviem co je spat celu noc, ale aj to bude 😉

amali
28. nov 2013

@melisska nie si sama, ja sa tiež moc nevyspím ☹

buba08
28. nov 2013

@melisska a co keby ste kupili monitor dychu? aby si bola pokojnejsia a mozno by sa aj spanok dostavil

melisska
28. nov 2013

@buba08 moja moj mm uz nerad pocuje kupme este toto 😀 😀 😀 ale zisiel by sa mi, aj vaha 🤐

ria191
28. nov 2013

@dafy zabudnúť a na teba láska moja 😀 😀 😀 . Nóóóóóó tak tých 35 je predsa ešte krásnych a prijateľných a presne ako píše melča pokiaľ vyzeráš na 18 tak by som to ani neriešila 😀 😀 😀 pekne si to uži alebo vieš čo dneska to oslávim za teba keďže ty bohvieako nemôžeš. Tak na zdravie alebo na zdratie ??? 😀 😀 😀

melisska
28. nov 2013

@amali moja ako to zvladas s dvomi chlapcekmi???? 😕 pomaha ti niekto ? kojis alebo UM? maju koliky ak kojis? No ja mam dost s jedným, priznám sa 😝 😀 😀 😀 😵

melisska
28. nov 2013

@ria191 dame aspn pivčo na zdravie 😀 😀 😝

dafy
28. nov 2013

@buba08 dakujem pekne 🙂 priala by som to každej jednej tu 🙂
@melisska dakujem 😎 😀 😀 😀 😀

nelly3
28. nov 2013

ahojte
@speranza1 tak ako si nakoniec dopadla? isla si na krv?
@jomini ja som bola na hysteroskopii 2 roky dozadu a nemala som bolesti, je to uplne v pohode, to som bola na sk ale, myslim, ze sa dala aj hysteroskopia refundovat, ale teraz ako je to po novom, tak to fakt neviem 😕

amali
28. nov 2013

@melisska pomáha mi mama a aj manžel musí 🙂, papáme umelé mliečko každé 3 hodiny......sem tam spinkáme, sem tam plačeme.....no ved vieš...

melisska
28. nov 2013

@nelly3 ahoj moja, ako??? psychicka priprava na tehu? 😉 😵 😵 😵
@amali ja kojim a uz som strasne zvedava kolko janik pribral.....vraj by mal 200 g týždenne ,ale je to individualne 😵 uz som vybrala aj vahu, len mm uz nechce o nakupovani pocuvat 😔 😝

amali
28. nov 2013

@melisska my sme boli včera na poradni a pribrali sme cca 200g, veľmi sa teším 😉

amali
28. nov 2013

@melisska a vy nemáte možnosť požičať si monitor dychu z nemocnice? my sme si požičali 😉

melisska
28. nov 2013

@amali ja idem v pondelok, tak som zvedava
@amali no o tom neviem??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre