• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
Babulky, prosim boli ste niektora na hystoskopii? ako to prebieha, mali ste velke bolesti?
27. nov 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha hysteroskopia sa da refundovat? tiez je potrebne mat predschvaleny zakrok ako ivf?
27. nov 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini

Ja neviem ako to funguje teraz. Hysterku som mala minuly rok. Tie zmeny uz nesledujem.uz nemam dovod
27. nov 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak drzim silno silno palce nech to dopadne tak dobre ako to vyzera :slight_smile:
27. nov 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, hlasim, ze soft,ktory som mala v oktobri, mi dnes preplatili. mam VSZP. ziadost som podala na pobocke 23.10. a dnes nabehli prasule na ucet. oficialne vyjadrenie cakam postou,este nedoslo. Aspon bude na dalsi pokus :slight_smile:
27. nov 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dafy všetko najlepšie k narodeninkám :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yanka1 Este nehadz flintu do zita, mozno mas pomalsie embryjko. Testni este 12.alebo 13.den. Dufam, ze to bude ok a keby nahodou nie, KET to isti :wink:
28. nov 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe prevelmi ti drzim palce...a myslim si , ze tentokrat ti to vyjde :wink: :dizzy_face: ... tfuj tfuj tfuj... to aby som nezariekla nieco... velmi budem na Teba mysliet..:slight_smile:
28. nov 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj sperča ako sa máš ??? a čo ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@speranza1
@miscok ahooooj :slight_smile: idem si schrupnut ak to pojde :slight_smile: :wink:
28. nov 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Ahoj moja, si velmi zlata....dakujem pekne za podporu.... :wink: moc si to vazim...uz vsak zarezavam v praci, ale tak ja mam sedavu :slight_smile:...a ty sa mas ako? vcera som na teba stale myslela, ze sa neozyvas.... :unamused:
28. nov 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska co maly v noci vystrajal? :wink: :wink: :wink:
28. nov 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Tak tak, len si dopraj, ked sa da. Bru noc :wink:
28. nov 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ty si nezabudla??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: dakujem pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ked teda ....ja sa uz akosi každým rokom menej a menej teším tým narodeninám ide to rapídne hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy aj ja ti zelam vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:, aby si v aprili drzala vytuzeny vonavy balicek v naruci :slight_smile:
28. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy tk si predstavuj ze to ide rapidne dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je to :wink: :dizzy_face: vsetko naaaaaaaaaaaaaaajlepsie k tej tvojej osemnástke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na viac nevyzeraš tak tíško :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@buba08
@miscok no ziaden spanok sa nekona :sweat_smile: drobcek pekne spinka v noci, ale mamka nie :grinning: :grinning: stale ho pocuvam, pozeram ci je vsetko vporiadku...asi mi ta nespavost ostala z tehotenstva :grinning: :grinning: :grinning: namojveru uz niekolko mesiacov neviem co je spat celu noc, ale aj to bude :wink:
28. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska nie si sama, ja sa tiež moc nevyspím :frowning2:
28. nov 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a co keby ste kupili monitor dychu? aby si bola pokojnejsia a mozno by sa aj spanok dostavil
28. nov 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 moja moj mm uz nerad pocuje kupme este toto :grinning: :grinning: :grinning: ale zisiel by sa mi, aj vaha :zipper_mouth:
28. nov 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy zabudnúť a na teba láska moja :grinning: :grinning: :grinning: . Nóóóóóó tak tých 35 je predsa ešte krásnych a prijateľných a presne ako píše melča pokiaľ vyzeráš na 18 tak by som to ani neriešila :grinning: :grinning: :grinning: pekne si to uži alebo vieš čo dneska to oslávim za teba keďže ty bohvieako nemôžeš. Tak na zdravie alebo na zdratie ??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@amali moja ako to zvladas s dvomi chlapcekmi???? :confused: pomaha ti niekto ? kojis alebo UM? maju koliky ak kojis? No ja mam dost s jedným, priznám sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
28. nov 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dame aspn pivčo na zdravie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 dakujem pekne :slight_smile: priala by som to každej jednej tu :slight_smile:
@melisska dakujem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@speranza1 tak ako si nakoniec dopadla? isla si na krv?
@jomini ja som bola na hysteroskopii 2 roky dozadu a nemala som bolesti, je to uplne v pohode, to som bola na sk ale, myslim, ze sa dala aj hysteroskopia refundovat, ale teraz ako je to po novom, tak to fakt neviem :confused:
28. nov 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska pomáha mi mama a aj manžel musí :slight_smile:, papáme umelé mliečko každé 3 hodiny......sem tam spinkáme, sem tam plačeme.....no ved vieš...
28. nov 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ahoj moja, ako??? psychicka priprava na tehu? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@amali ja kojim a uz som strasne zvedava kolko janik pribral.....vraj by mal 200 g týždenne ,ale je to individualne :dizzy_face: uz som vybrala aj vahu, len mm uz nechce o nakupovani pocuvat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska my sme boli včera na poradni a pribrali sme cca 200g, veľmi sa teším :wink:
28. nov 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska a vy nemáte možnosť požičať si monitor dychu z nemocnice? my sme si požičali :wink:
28. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali ja idem v pondelok, tak som zvedava
@amali no o tom neviem??? :confused:
28. nov 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok