Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
29. nov 2013

@jjajka ja by som sa spytala v den vkladu pred vlozenim ze preco to jednej pacientke rataju a druhej nie mozno sa len chybicka vloudila.Za opytanie nic nedas 😉

tinka9075
29. nov 2013

@vivianamk ja som to mala presne ako ty cukor len trošku zvýšený a doktorka mi hneď nasadila inzulín tak som jej povedala že si ho pichať nebudem o týždeň som šla na kontrolu a cukor bol ok 🙂 🙂

pufa
29. nov 2013

ahojte 🙂 pozeram, ze vacsina z vas je uz tehotna resp. uz koji a prebaluje, tesim sa 🙂 my sa mame dobre, rastieme ako z vody, o chvilku ma milosko uz 4 mesiace, ako ten cas leti. Casto myslim na nasho zamrazeneho cakatela, ktory zatial caka v Brne, kedy pre neho pojdeme..
Drzim vsetkym palce a posielam malu inspiraciu 🙂

sarasota
29. nov 2013

@pufa krasny chlapcek.Rastie ako z vody 🙂

jjajka
29. nov 2013

@sarasota v pondelok idem na odber, takze sa na to urcite popytam.

melisska
29. nov 2013

@pufa jej aky zlatucky 🙂)))
@sarasota ako sa máš tehulka?

sarasota
29. nov 2013

@melisska ahojky 🙂 co poraba Janik? Kazda jedna fotecka ktoru pridas ma velmi potesi on je taky na spapanie 🙂 Dnes som bola na krvi na triple testy a sestricke som povedala ze beriem iba negativne vysledky. Mala som aj neplanovane sono lebo doktorka potrebovala zmerat hlavicku tak som videla nasu lasku.Zaludok citim stale tak trosicku. Len ma trapi -nie je to kasel len ma stale nuti na odkasliavanie odrham jak taky tuberak a sem tam aj nieco vykaslem uz som mala Stodal a teraz mi dala na krcnom kvapky ale ani tie nezaberaju,ale inac v pohode.Ak sa to nezlepsi tak jej poviem nech mi spravi stery.Tak velmi sa tesim na tieto vianoce.Vy budete mat male jezuliatko pod stromcekom Janika to je ten najkrajsi darcek 🙂

gaga83
29. nov 2013

@pufa drobcek je zlatucky urcite vam robi radost😀😀😀

miskanr1
29. nov 2013

@jalaura no to bude fajn. A budem ti drzat palce aby to vsetko dopadlo dobre 🙂

ludinka
29. nov 2013

@nelly3 ved ja viem, skor sa bojim toho ze budem mat na teste duchov a potom budem nervozna z toho....
@jjajka ja ked som bola na iui tak kym so nevysadila utros tak mrcha mi neprisla, toho sa bojim zenebudem vediet ci ho vysadit alebo nie 😒
ale ved uz dako bude
@kako23, jasne radsej chod do toho brna a budes mat uz zatym, takto sa to len zbytocne natahuje..... 😠

bradik
29. nov 2013

@lusipe Ahoj Silvi, dakujem, no uvidime ci bude 1 alebo 2 🙂 . Citim sa velmi dobre. A ty sa ako citis?

gaga83
30. nov 2013

Baby zas som zacala v noci trochu spinit. Vo stvrtok mi pichol moj doky nejaku injekciu a chcem sa spytat ak budem musiet ist na pohotovost mozem si pitat dufaston ked sa berie utros? Mala ste to takto niektora ze raz spinite a potom zas nie? Ci uz nemam moc zriedenu krv s fraxika a anopiyrinu. Lebo nic takze nerobim odychujem a ked trosku viac pochodim zacnem spinit, Potom kef lezim cely den prejde to. Co to moze byt neviete mi poradit?

lusipe
30. nov 2013

@bradik no hlavne ze tam uz je nejake 😉 ci uz jedno alebo dve.ale nech je tak ako si ty prajes? No ja som treti den po vklade tak nijako vynimocne,fungujem uplne a nejako sa neobmedzujem. Akurat vanu si nedavam a necvicim,ale inak makam 😉 velmi sa nechcem pozorovat lebo viem ake klamlive to vie byt. A ty mas nejake priznaky?

miscok
30. nov 2013

@gaga83 Zavolaj si do RF a pytaj sa.Mozno bude mat sluzbu nahodou aj tvoj lekar-ku komu chodis?

miskanr1
30. nov 2013

@jjajka @jalaura tak uz mam po odbere. Dobrych a velkych vajicok som mala 6, ale po odobrati ostalo 5. Zajtra mam volat ako sa im dari a predbezny vklad by bol vo stvrtok. 🙂 @jalaura ako si dopadla dnes ty?

jjajka
30. nov 2013

@miskanr1 tak fajn, 5 je pekne cislo, ako ste ich davali oplodnovat ICSI?

jjajka
30. nov 2013

@gaga83 ja by som tiez volala do RF, aby som vedela, co sa da robit. Ale oddych je urcite prve co ti povedia, tak poctivo lez.

gaga83
30. nov 2013

@miscok no asi mu napisem v pondelok chodim k Otevzelovi, Nic ine mi neostava len lezat v kuse.

miskanr1
30. nov 2013

@jjajka ICSI automaticky navrhol lekar. A ty si ako na tom?

jalaura
30. nov 2013

@miskanr1
@jjajka
@ludinka baby tak uz to mam sebou....az teraz som sa dostala k PC....dnes sme dostali krasnu spravu...obe dostali 1 za kvalitu...jedna bola uz morula a druha 10 bunkova tak uz nam ostava len cakat...
miskanr...videli sme vase auticko:}....myslela som na teba velmi ... ze si niekde tam na izbe...super ze ti to tak dobre dopadlo.
Inak cestou naspat sme dostali pokutu za to ze sme nemali dialnicnu znamku....tak boli sme tam tolko krat a nic...a teraz na posledny krat = sup ho tam:} ale ani to nam nepokazilo tuto krasnu spravu.
baby vsetkym moc drzim palce...{aj vy mne trosku} nech to dotiahneme do krasneho a vytuzeneho konca:}

jjajka
30. nov 2013

@miskanr1 ja idem v pondelok na odber, budeme mat tiez ICSI.

nelly3
30. nov 2013

@jjajka
pri softe sa dava vzdy ICSI, ja som sa na prvej konzulatcii pytala, ze to nechceme lebo nam sa same oplodnili predtym krasne, ale ze nie len s ICSI.
@jalaura a preto my chodime po starej ceste, lebo si nekupujeme dialnicnu znamku a riskovat pre pokutu sa neoplati nam 😉

schatje6
30. nov 2013

Ahojte, dnes som mala opu, 7vajok a dr povedal ze este musia dozriet.ze embryolog povedal ze sa hybu dalej...tak ze ich planuju oplodnovat..mate aj takuto skusenost? Pri minulych ivf bud vajka boli zrele alebo nie a ked neboli tak tie neoplodnovali.jaaa co ivf, to nova komplikacia...dakujem za kazdu radu

miskanr1
30. nov 2013

@jjajka
@jalaura baby drzim vsetky palce. Laura aj ja som na teba myslela, ale urcite nebola sanca aby sme sa tam stretli. Ako prebiehal vklad? Nebolelo to? Ja mam dnes dost bolesti. Uz v RF mi davali ibalgin. Dufam, ze to do rana prejde. @ludinka a ty ides kedy?

jalaura
30. nov 2013

@miskanr1 no to asi preto lebo ti vybrali az 6 - neboj zajtra to uz bude OK.
Vklad prebiehal perfekne...vooobec ma to nebolelo a bolo to fakt rychlo. A mam pocit ze som sa tam stale smiala...super sestricka aj Marcel. Na obrazovke mi ukazoval, ktore z tych 2 je dievcatko:}.
tak drzim palce...daj vediet zajtra po telefonate ako pokracuju

miskanr1
30. nov 2013

@jalaura jasne, ze dam neboj moja. Aj mne robil odber Marcel. Je naozaj velmi prijemny lekar. Aj bol spokojny s tym kolko ich bolo po minimalnej stimulke. A mne sa to zdalo malo, kedze na sone som mala 8 a 6 folikulov. No Marcel povedal, ze ich zaujimaju len tie najvacie. No ty si hladkaj brusko aby sa dvievcatka pekne uhniezdili. 😉

jjajka
30. nov 2013

@jalaura super, vyzera to vyborne, verim, ze to bude OK 🙂

jjajka
30. nov 2013

@nelly3 aj my chodíme len po starej ceste, je uplne v pohode.

jjajka
30. nov 2013

@miskanr1 Ja si myslim, ze ich malo nie je. Tych ozaj kvalitných predsa nemoze byt 15, 5 je velmi pekne cislo 😉

vivianamk
30. nov 2013

no ved presne tomu sa branim, nejem ja nič sladke uz dlho, nesladim. to po tej sladkej vode mi to skočilo , na lačno som mala dobry, len po dvoch hodinách od vypitia tej sladkej vody.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre