Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vivianamk
30. nov 2013

@tinka9075 joooj tak verim aj ja, papam vela zeleniny, vypustila som ovocie a hlavne jablčka a mandarinky ktore su ako moja droga ako som tehu... tak si myslim ze to mi skočilo z toho. dakujem za reakciu..

tinka9075
30. nov 2013

@vivianamk Ja som ovocie jedla v pohode všetko sladké mi nechutilo vôbec 🙂 🙂 a tú sladkú vodu už keď som ju pila ma napínalo a po 10 minútach som to všetko vyvrátila 😀 😀 a druhý krát piť sladkú vodu som nešla vraj ma nebudú trápiť keď mi bolo z toho zle 🙂 🙂

nomxxx
1. dec 2013

dievčatá, tento týždeň ma čaká ďalší KET, ale menší problém - môj drahý nebude niektoré dni doma. Už ste niektorá bola na KET bez partnera? Viem, že keď sme boli naposledy, tak tiež niečo podpisoval. Ak s tým máte skúsenosti, napíšte mi, či potrebujem nejaký overený súhlas, alebo niečo také doniesť do RF so sebou...ď.

nelly3
1. dec 2013

@nomxxx
Ahoj, no ja som bola na ET sama, ja si myslim, ze kludne mozes ist sama, nezda sa mi, zeby sa nieco podpisovalo, len pred opu sa podpisuje.

gaga83
1. dec 2013

@yanka1 ahoj moja ako sa dari? Dlho si tu nebola.

gaga83
1. dec 2013

@nomxxx ahoj sa mi zda ze pri Ket muz aj ja sme nieco podpisovali, skus napisat dokymu co ti odpise.

ludinka
1. dec 2013

@miskanr1 ja idem utorok na sono a uvidi sa co a ako to budem 8DC...drzim ti palce 🙂

stastenka42
1. dec 2013

@nomxxx my sme tiež podpisovali suhlas..napis doktorovi a ak to treba posle ti to tlacivo ktore treba podpisat..

miskanr1
1. dec 2013

Baby tak naše embrijka sú 4 iste a to piate tiez este nie je celkom na zahodenie. Este bojuje. Ale doktor hovoril, ze 4 budu určite 😉

jjajka
1. dec 2013

@miskanr1 tak to je super, mozes byt spokojna 🙂

jjajka
1. dec 2013

Dievcata, zajtra mam odber, chcem sa spytat, da sa pred odberom este v RF osprchovat? Kedy Vam potom povedali kolko ste mali dobrych vajicok a kolko sa podarilo oplodnit?

gerdusha
1. dec 2013

@jjajka
Da, na izbe je sprcha. Ked sa trochu preberies, tak pride mudr a povie ti, kolko vajuch ziskali. Kolko sa oplodnilo sa dozvies na druhy den medzi 13.-14. hodiinou

schatje6
1. dec 2013

@miskanr1 ahoj aj ti dr po edal kolkobunkove su? Ja som sa v tom strese zabudla opytat.alje vraj ich mam 5 a sieste sa ryhuje, tak mi trosku odlahlo, ale nie celkom...
@jjajka ano da sa tam aj osprchovat a ked sa zubis, dr pride tak do polhodky ti povedat coa ako s vajkami.kolkosa oplodnilo ti povedia az o 24hodin ked tam budes vvolat.drzim palce na zajtra

zibi
1. dec 2013

@vivianamk aj svagrina mala zvyseny cukor pocas tehotenstva a mala drzat len dietu ..presne jej dali papier co moze jest a co nie... musela si aj odstavovat stavy a tak .... a po porode jej cukor klesol

zibi
1. dec 2013

baby ako sa mate? co mate nove? nestiham vas ani citat? su nove tehule? 🙂

miskanr1
1. dec 2013

@schatje6 neopytala som sa. Ale Dr povedal, ze tie 4 su podla predpisov a to jedno sa tiez este vyvija, ale asi troska pomalsie. Mozno chalan 🙂 hehe. A kedy si bola na odber?
@jjajka tebe zajtra drzim palce. Hadam nebudes mat bolesti ako ja. Izby su pekne aj so sprchou a wc. Dr. Pride za tebou v priebehu pol hodky. Ak uz budes prebrata. My mame vklad vo stvrtok o 9 30

zibi
1. dec 2013

@yanka1 ahoj moja ako si dopadla?

jjajka
1. dec 2013

@gerdusha dakujem 🙂

jjajka
1. dec 2013

@schatje6 dakujem. Dufam, ze tie 2 vajka budu, viac som ani nechcela.

schatje6
1. dec 2013

@miskanr1 v sobotu som mala odber a et predbezne vo stvrtok 10.30 😅 hodku po vas.mne povedal ze je to dobre lebo vcera to s vajkami dobre nevyzeralo...zajtra uz povedia kolko maju buniek..

miskanr1
1. dec 2013

@schatje6 tak to je super. Drzim ti palce 🙂 potom napis co a ako.

schatje6
1. dec 2013

@jjajka aj dve stacia ked su kvalitne.kolko folikulov videli na uzv?

schatje6
1. dec 2013

@miskanr1 napodobne 😉

jalaura
1. dec 2013

@jjajka budem na teba zajtra mysliet.. drz sa

jjajka
1. dec 2013

@schatje6
@jalaura
@miskanr1
dievcata dakujem Vam, ste zlate 🙂 Uz sa na zajtra tesim. Na 10DC som mala 1x17mm a 1x14mm este tam bolo 1x9mm, ale s tym nepocitam. Dufam, ze tie 2 budu OK. Vcera o 23:30 som pichla pregnyl a zajtra o 10:30 mam odber. Bude sranda ranajkovat az o 12:00, ale v pohode, to mi nevadi. Predepokladam, ze mm sa najest moze normalne, to urcite tu krv neovplyvnuje, co mu budu zajtra brat.
Inak rozmyslam, ze este behnu pred vkladom ku kadernicke zafarbit vlasy. je farbenie OK pred vkladom???

jjajka
1. dec 2013

Dievcata prosim Vas este posledna, ale naliehava otazka. Mali ste pred odberom ovulacny hlien? Ja som ho teraz vecer mala, tak dufam, ze zajtra tam nejdem nadarmo, ze toneznamena ze foliky praskli 😒

miskanr1
1. dec 2013

@jjajka ja som tiez rozmyslala ist sa dat zafarbit. 🙂 ale tak uvidim. Nejako to prezijeme. Ja som inak bola rada, ze mi dali odber na 8 rano. Aj tak ma z izby zobrali az 8 30. Medzi tym dal mm spermijky a krv. On sa moze kludne najest. Ten moj nejedol, aby ma neprovokoval. Bolo to od neho zlate. Ked ma zobrali, vtedy sa najedol. 🙂 inak ja mam pocit, ze tiez som mala hlien. To je podla mna nic. Drz sa zajtra a potom napis 🙂

miskanr1
1. dec 2013

@jalaura ajoj ako sa dnes citis ? Dufam, ze sa setris 🙂 a hladkaj brusko

jjajka
1. dec 2013

@miskanr1 trochu som googlila a hlien je pred ovulkou, takze snad je to OK, ved uvidim zajtra.
Ja som tu niekde citala, ze tusim embryjka neznasaju parfemy, vone... tak som myslela ze v tom case po odbere a pred vkladom by som mohla ist na farbenie, ved budem cez vianoce ako bosorka 😎
A treba si vziat so sebou aj nieco ine okrem papuc a nocnej kosele?

lindush123
1. dec 2013

Ahojte, baby... buduci rok sa chystam do Brna, ktoreho dr. by ste mi odporucili? Musim teraz aj tak cakat, nakolko som v piatok mala kyret 9tt, otehotneli sme prirodzene, ale predtym sme uz riesili jedno IVF, ale neuspesne v BA.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre