• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
ahojte dievcata, mam jednu otazocku. ked mam doma 6 amp. merionalu a mam moznost zohnat 8 amp. menopuru, mozem skombinovat? dakujem :slight_smile:
3. dec 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 ja ta uplne chapem...a mas na to pravo...teraz sa vsak pekne vyvijaju, urcite to bude teraz ok...moooc drzkam palceky :wink:
3. dec 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 Ahoj, ja som sa na to pytala a Stelcl mi napisal,ze sa to moze.. Ja som to dokonca doplnila este Gonalom :slight_smile:
3. dec 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik tak super potom, diky :slight_smile:
3. dec 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 ahoj, aj ti povedali, preco sa prvykrat prestali vyvijat embrijka, lebo ja som to mala tiez tak. :unamused:
3. dec 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka aku máš stimulku? Ja som mala na 8dc tiez dost male, okolo 10 boli. Na 10 ty den boli dajakch 14 a na 12ty som tam šla uz úplne vynervovana a bolo to ukážkové :wink: odber som mala na 14dc.
3. dec 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 no ja mam len clostyl 1-0-1,
a kolko si mala tych folikov??
3. dec 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak to preto to ide pomalšie. Nenavrhli ti dopichnut nieco? Ci ty asi nechces, ze?na utz videli na každom vajecniku 5 a nakoniec vytiahli 9.
3. dec 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 nie my sme nic nenavrhovali, to doktor sam povedal ze skusime len ten clostyl a uvidi sa, ja som teda povedala ze dobre skusim a keby nebolo tych folikulv dost tak to zrusime a dalsi meaic daju nieco ine
tak to si mala pekne 9 folikov a vsetky boli rovnako velke?
3. dec 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka napis im teraz, povedia ti, ci netreba nieco dopichnut. Podla mna su v hre aj tie 9mm- urcite. Takze by boli 4 foliky.
3. dec 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka približne boli rovnaké všetky plus mínus 1 mm. Ak ti to nerobi problém tak by som pridala jeden merional. Ked zostanes pri clostile tak asi narastie len ten najväčší.
3. dec 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka uz som napisala, cakam na odpoved
3. dec 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 super ide im to.
Nase 2 sa oplodnili, zajtra ma vklad. Stale neviem co spravime, ci 2 ci 1.
3. dec 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimba8 no ved uvidim co mi napisu ale kde zozeniem ten merional ked nemam ini recept :frowning2:
3. dec 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka no moja, nechaj si asi poradit od dr. uvidis, ake budu zajtra. drzim palce potom :slight_smile: aj ti povedali, ake su velke dnes?
@mirkakn1 nie, nepovedali, vraj neboli ktovieakej kvality, ale presny dovod nevedia...a tvoji drobci ako rastu?
3. dec 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ja osobne by som vlozila len jedno- ano bolo by krasne cakat dvojicky ale treba to zvazit lebo to moze priniest aj rozne komplikacie, kazodpadne drzim place nech ti to dopbre dopadne tak ci tak ! :wink:
3. dec 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka oni ti recept doposlu do mailu a potom zozenies.
3. dec 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka aha a to mozem vytlacit recept? a ist do lekarne- to asi tazko :confounded:

@bimba8 dakujem, viem ze je tu taka tema ale otazke je ci sa najde niekto v okoli kto bude mat,no ved uvidim co odpisu
3. dec 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 no super. Vyzera to výborne. U nas su 3x 8 bunkove a 1x 7 bunkove. Pani pri telefóne pochválila a potvrdila vklad na štvrtok o 9 30.
3. dec 2013 o 14:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miskanr1 tak super to sa musi podarit :slight_smile:
3. dec 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 super, moooc drzim palceky....tfuj tfuj pre stastie :wink:
3. dec 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám baby. Samozrejme aj ja Vám držím palce. Verím ze sa nám to podari :slight_smile: a všetkým :slight_smile:
3. dec 2013 o 14:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1
@jjajka
@bimba8 baby tak teda stelcl povedal ze sa uvidi vo stvrtok co z toho bude, nic mi nekazal dopichavat- uz je to v rukach bozich :grinning:
3. dec 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka vidis tak nemusis nic zhanat, ani mne nedali dopichavat. Ja som si recepty od nich vzdy vytlacila, vystrihla a v lekarni mi to v pohode dali. Samozrejme, ze si to vtedy cele hradis.
3. dec 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka no tak to je super ze to tak funguje- by som nepovedala a ze platenie je cele na nas ale to uz clovek berie ako samozrejmost :pensive:
3. dec 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ty si mala iba tie dva foliky alebo aj dalsie mensie?
3. dec 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Nezabudla som :wink: Sme ale v bojovom stave. Este stale zijeme z dvoch kufrov a makame kazdy den. Dufam, ze buduci tyzden uz bude byt obyvatelny a ja budem mat viac casu. Neskor mrknem aj ten link, len si ho musim niekde ulozit, aby som ho potom v diskusii nehladala :slight_smile:
3. dec 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok