• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@miscok veru ale to leti len si uzivaj to gulatenie, co by sme mi ostatne za to dali :slight_smile:
4. dec 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok aj mne su uz tehu gate male:-P:-P:-P:-P vsetko ma tiez tlaci som ako gula, neviem ako sa budem vyhovarat v rodine ze som taka tucna;). Dnes idem k starkej gratulovat k narodkam tak neviem co si vymyslim:-P:-P:-P.Stale spinim zajtra idem na sono, cele brucho ma boli co sa mi natahuje, dopichane ho mam ach jaj. obcas mi je od zaludka zle, kolise mi tlak a som unavena.
4. dec 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Takze ty si uz teraz mala gulka? No mas aj narok, kedze mas dva poklady v brusku :slight_smile: To spinenie, kurna, ale dobre, ze ides na sono. iste ti odporucia pokoj a polihovanie. Pichas fraxik, ci nieco ine? Moja babka tiez este o nas nevie, bude mat vianocny darcek :wink:
4. dec 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Jaaaj nestras s porodom, este si chcem vychutnat toto obdobie :slight_smile: Virusiky pravdaze v zasobe mam, posielam plne priehrsie tebe i vsetkym stimulantkam a cakatelkam :dizzy_face:
4. dec 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok jasne, ze nebude skor :slight_smile:....len tak strasne to leti, ze za chvilku mas polovicu za sebou :slight_smile:.....moooooc dakujeeeeeemmmmm :grinning:
4. dec 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe A ty si ako na tom? Nejak nemam cas to tu v poslednych dnoch sledovat, v praci je frmol a doma byvam z celeho dna unavena. Navyse je tu velmi vela novych dievcat, tak sa stracam :slight_smile:
4. dec 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok mala som brucho uz pred tym ale teraz sa mi to moje sadlo zdvihlo hore takze som o dost vacsie, brusko ako v 5 mesiaci:grinning:. Odpocinok a lezanie mam nakazane, snazim sa ale neda sa to cely den prelezat, aj von musim trocha chodit autom do obchodu a staci:-P:-P:-P. Max navarim a staci, muz upratuje lebo sa so mnou potom vadi ci chcem ist do nemocnice takze mi nic nechce take namahavejsie dovolit robit. Este beriem prednison , anopyrin, kys.listovu.
4. dec 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok no ja som dnes 7 den po vklade KET....vcera som mala spinenie malinke a bolest ako na menzes...potom to vecer ustalo to spinenie a bolest bola a aj teraz mierne pobolieva...stale chodim na wc, co mam pocit, ze dostanem, ale to som len 26 den cyklu a ja mavam 30dnovy, to sa mi zda strasne skoro...tak cakam, neviem co bude....
4. dec 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Dobreho muzika mas, len nech sa o vas pekne stara. Stoji to za to. Verim, ze ti je dlho iba polihovat, ale lepsie doma ako v nemocnici. Som zvedava, co ti povedia.
@lusipe Vsetko dobre dopadne :wink: KETy su v RF uspesne a ty nesmies byt vynimkou :slight_smile: Velmi drzim palce, aby si sa dopracovala k vytuzenemu babatku.
4. dec 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe neboj ms nepride;);););) a kolko ste vlastne vkladali,? Uz nemam prehlad je vas tu vela:grinning::grinning:
4. dec 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok
@gaga83 mooc dakujem za podporu dievcata :slight_smile:....no ja som ta nosnica s 30 oocytmi a 23 vajickami a 17 oplodnenymi :slight_smile:....ET nevyslo a to som dostala riadnu supu :unamused: ...vkladali sme len jedno FHB1....vraj v spickovej kvalite a v ten den vraj uz bolo uplne zahniezdujuce sa...tak som zvedava ci sa malinke chyti, alebo nie...no som pripravena na vsetko.
4. dec 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe to moze byt dobre znamenie :wink: bambulka sa urcite uhniezduje! :dizzy_face:
4. dec 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe pronostika je dobra FHB1! :slight_smile: take sa musi len a len uhniezdit teda :wink:
Kedy testujes?
4. dec 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 jaj kiez by si mala pravdu...ale aj po ET sme taku vkladali a neuchytila sa :( ale vraj to bolo take na knap, kedze som bola prestimulovana...snad teraz malo idealne podmienky :slight_smile:
4. dec 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, viete mi poradiť kde zoženiem lieky na stimuláciu lacnejšie?
4. dec 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ahoj,uchyti sa,neboj... A testovat ta nelaka :wink: ?Kedy mas oficialne testovat? Drzim palecky,vyzera to nadejne
4. dec 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik Jasne ze ma laka....ale stale si myslim, ze je skoro 7 den...ved aj ty si pisala,ze 9 den nebolo nic...tak som chcela este pockat... :wink:
4. dec 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 A si asi na PNke, ked mas kludovy rezim vsak? Len pekne oddychuj, ved dvaja drobci daju zabrat... :wink: Mna tiez neskutocne boli brucho ako na MS,niekedy viac a niekedy menej
4. dec 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Len mi sme mali pomale embryjka a nie ako ty FHB/1, nase boli rano na 5.den len morulky a do poobedia to dotiahli na EB a B :slight_smile: ... ale nejdem ta lamat,este radsej chvilu pockaj, mna navnadila @gaga83 s tymi jej krasnymi // na 6.den :wink:
4. dec 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bradik opica, veru ma navnadujes :slight_smile:....sak ak testnem, tak dam vediet...kokso ako sa bojim.... a aj teba bolelo tak brucho?...niekedy az tak, ze mam pocit, ze to uz pride, ten menzes:slight_smile:...ja som to mala pri dcere, ale intenzitu si nepamatam, ked je to 13 rokov :wink: ...ale fest ho citim...
4. dec 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Bolelo ma tiez riadne a este aj teraz brucho citim ako na MS... Drzim palecky
4. dec 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik moooc dakujem... a kedy ides na ten ultrazvuk? neviem sa dockat, kolko ich bude :slight_smile:
4. dec 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ja som zvedavsia ako ty na ten tvoj test :slight_smile: ... v piatok idem, sa trosku bojim ci bude vsetko v poriadku a idealne by bolo keby uz bolo aj srdiecko, nech som spokojna :slight_smile:
4. dec 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik ale jasne ze bude vsetko ok, srdiecko bude, otazne len ci jedno alebo dve :slight_smile:....no som zvedava :slight_smile: potom daj hned info :slight_smile:a mozno aj ja budem vediet v piatok...
4. dec 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe este vydrz s testom, lebo budes potom len stresovat zbytocne
@bradik drzim palec na piatok :wink:
baby chcela som sa vas opytat je normalne ze ma prestali tahat vajecniky? ked som jedla ten clostyl tak som ich citila cely den a teraz uz nic :frowning2: bojim sa ze okrem toho jedneho foliku uz ziadne nedorastu
4. dec 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Nosnica :grinning: :grinning: :grinning: Vkladali vam krasnu bublinku, ta sa musela zahniezdit uplne hned :wink: Tfuj tfuj.
4. dec 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Mňa tiež pri braní Clostilu boleli vaječníky a potom nie až počas ovulky. Neboj sa bude dobre, určite budú kvalitné foliky :slight_smile: Len mysli pozitívne :slight_smile: Kedy ideš na odber?
4. dec 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ty nedas pokoja s tymi dvomi :wink: , i ked potesili by ma dve,ale skor si myslim,ze bude iba jedno
4. dec 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Dakujem... Neboj, mysli pozitivne, isto bude dobre a budu pekne vajicka, hlavne nech si kvalitne,na pocte naozaj nezalezi
4. dec 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ja este nemam stanoveny odber, idem na sono este vo stvrtok vecer a potom mam volat

@bradik dakujm za utechu, som si nemylsela ze to bude az tak stres pre mna-ved vlasne este o nic nejde a aj tak som z toho dost mimo :grinning:
4. dec 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok