Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
4. dec 2013

@miscok veru ale to leti len si uzivaj to gulatenie, co by sme mi ostatne za to dali 🙂

gaga83
4. dec 2013

@miscok aj mne su uz tehu gate male:-P:-P:-P:-P vsetko ma tiez tlaci som ako gula, neviem ako sa budem vyhovarat v rodine ze som taka tucna;). Dnes idem k starkej gratulovat k narodkam tak neviem co si vymyslim:-P:-P:-P.Stale spinim zajtra idem na sono, cele brucho ma boli co sa mi natahuje, dopichane ho mam ach jaj. obcas mi je od zaludka zle, kolise mi tlak a som unavena.

miscok
4. dec 2013

@gaga83 Takze ty si uz teraz mala gulka? No mas aj narok, kedze mas dva poklady v brusku 🙂 To spinenie, kurna, ale dobre, ze ides na sono. iste ti odporucia pokoj a polihovanie. Pichas fraxik, ci nieco ine? Moja babka tiez este o nas nevie, bude mat vianocny darcek 😉

miscok
4. dec 2013

@lusipe Jaaaj nestras s porodom, este si chcem vychutnat toto obdobie 🙂 Virusiky pravdaze v zasobe mam, posielam plne priehrsie tebe i vsetkym stimulantkam a cakatelkam 😵

lusipe
4. dec 2013

@miscok jasne, ze nebude skor 🙂....len tak strasne to leti, ze za chvilku mas polovicu za sebou 🙂.....moooooc dakujeeeeeemmmmm 😀

miscok
4. dec 2013

@lusipe A ty si ako na tom? Nejak nemam cas to tu v poslednych dnoch sledovat, v praci je frmol a doma byvam z celeho dna unavena. Navyse je tu velmi vela novych dievcat, tak sa stracam 🙂

gaga83
4. dec 2013

@miscok mala som brucho uz pred tym ale teraz sa mi to moje sadlo zdvihlo hore takze som o dost vacsie, brusko ako v 5 mesiaci😀. Odpocinok a lezanie mam nakazane, snazim sa ale neda sa to cely den prelezat, aj von musim trocha chodit autom do obchodu a staci:-P:-P:-P. Max navarim a staci, muz upratuje lebo sa so mnou potom vadi ci chcem ist do nemocnice takze mi nic nechce take namahavejsie dovolit robit. Este beriem prednison , anopyrin, kys.listovu.

lusipe
4. dec 2013

@miscok no ja som dnes 7 den po vklade KET....vcera som mala spinenie malinke a bolest ako na menzes...potom to vecer ustalo to spinenie a bolest bola a aj teraz mierne pobolieva...stale chodim na wc, co mam pocit, ze dostanem, ale to som len 26 den cyklu a ja mavam 30dnovy, to sa mi zda strasne skoro...tak cakam, neviem co bude....

miscok
4. dec 2013

@gaga83 Dobreho muzika mas, len nech sa o vas pekne stara. Stoji to za to. Verim, ze ti je dlho iba polihovat, ale lepsie doma ako v nemocnici. Som zvedava, co ti povedia.
@lusipe Vsetko dobre dopadne 😉 KETy su v RF uspesne a ty nesmies byt vynimkou 🙂 Velmi drzim palce, aby si sa dopracovala k vytuzenemu babatku.

gaga83
4. dec 2013

@lusipe neboj ms nepride;);););) a kolko ste vlastne vkladali,? Uz nemam prehlad je vas tu vela😀😀

lusipe
4. dec 2013

@miscok
@gaga83 mooc dakujem za podporu dievcata 🙂....no ja som ta nosnica s 30 oocytmi a 23 vajickami a 17 oplodnenymi 🙂....ET nevyslo a to som dostala riadnu supu 😒 ...vkladali sme len jedno FHB1....vraj v spickovej kvalite a v ten den vraj uz bolo uplne zahniezdujuce sa...tak som zvedava ci sa malinke chyti, alebo nie...no som pripravena na vsetko.

mimika1973
4. dec 2013

@lusipe to moze byt dobre znamenie 😉 bambulka sa urcite uhniezduje! 😵

mimika1973
4. dec 2013

@lusipe pronostika je dobra FHB1! 🙂 take sa musi len a len uhniezdit teda 😉
Kedy testujes?

lusipe
4. dec 2013

@mimika1973 jaj kiez by si mala pravdu...ale aj po ET sme taku vkladali a neuchytila sa :( ale vraj to bolo take na knap, kedze som bola prestimulovana...snad teraz malo idealne podmienky 🙂

inna74
4. dec 2013

ahojte kočky, viete mi poradiť kde zoženiem lieky na stimuláciu lacnejšie?

bradik
4. dec 2013

@lusipe Ahoj,uchyti sa,neboj... A testovat ta nelaka 😉 ?Kedy mas oficialne testovat? Drzim palecky,vyzera to nadejne

lusipe
4. dec 2013

@bradik Jasne ze ma laka....ale stale si myslim, ze je skoro 7 den...ved aj ty si pisala,ze 9 den nebolo nic...tak som chcela este pockat... 😉

bradik
4. dec 2013

@gaga83 A si asi na PNke, ked mas kludovy rezim vsak? Len pekne oddychuj, ved dvaja drobci daju zabrat... 😉 Mna tiez neskutocne boli brucho ako na MS,niekedy viac a niekedy menej

bradik
4. dec 2013

@lusipe Len mi sme mali pomale embryjka a nie ako ty FHB/1, nase boli rano na 5.den len morulky a do poobedia to dotiahli na EB a B 🙂 ... ale nejdem ta lamat,este radsej chvilu pockaj, mna navnadila @gaga83 s tymi jej krasnymi // na 6.den 😉

lusipe
4. dec 2013

@bradik opica, veru ma navnadujes 🙂....sak ak testnem, tak dam vediet...kokso ako sa bojim.... a aj teba bolelo tak brucho?...niekedy az tak, ze mam pocit, ze to uz pride, ten menzes🙂...ja som to mala pri dcere, ale intenzitu si nepamatam, ked je to 13 rokov 😉 ...ale fest ho citim...

bradik
4. dec 2013

@lusipe Bolelo ma tiez riadne a este aj teraz brucho citim ako na MS... Drzim palecky

lusipe
4. dec 2013

@bradik moooc dakujem... a kedy ides na ten ultrazvuk? neviem sa dockat, kolko ich bude 🙂

bradik
4. dec 2013

@lusipe Ja som zvedavsia ako ty na ten tvoj test 🙂 ... v piatok idem, sa trosku bojim ci bude vsetko v poriadku a idealne by bolo keby uz bolo aj srdiecko, nech som spokojna 🙂

lusipe
4. dec 2013

@bradik ale jasne ze bude vsetko ok, srdiecko bude, otazne len ci jedno alebo dve 🙂....no som zvedava 🙂 potom daj hned info 🙂a mozno aj ja budem vediet v piatok...

ludinka
4. dec 2013

@lusipe este vydrz s testom, lebo budes potom len stresovat zbytocne
@bradik drzim palec na piatok 😉
baby chcela som sa vas opytat je normalne ze ma prestali tahat vajecniky? ked som jedla ten clostyl tak som ich citila cely den a teraz uz nic ☹ bojim sa ze okrem toho jedneho foliku uz ziadne nedorastu

miscok
4. dec 2013

@lusipe Nosnica 😀 😀 😀 Vkladali vam krasnu bublinku, ta sa musela zahniezdit uplne hned 😉 Tfuj tfuj.

kako23
4. dec 2013

@ludinka Mňa tiež pri braní Clostilu boleli vaječníky a potom nie až počas ovulky. Neboj sa bude dobre, určite budú kvalitné foliky 🙂 Len mysli pozitívne 🙂 Kedy ideš na odber?

bradik
4. dec 2013

@lusipe Ty nedas pokoja s tymi dvomi 😉 , i ked potesili by ma dve,ale skor si myslim,ze bude iba jedno

bradik
4. dec 2013

@ludinka Dakujem... Neboj, mysli pozitivne, isto bude dobre a budu pekne vajicka, hlavne nech si kvalitne,na pocte naozaj nezalezi

ludinka
4. dec 2013

@kako23 ja este nemam stanoveny odber, idem na sono este vo stvrtok vecer a potom mam volat

@bradik dakujm za utechu, som si nemylsela ze to bude az tak stres pre mna-ved vlasne este o nic nejde a aj tak som z toho dost mimo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre