Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
5. dec 2013

@ludinka jejda,tak to je riadne uroda 😉 super,vyzeraju krasne kvalitne. 😉 a sliznica este dorastie.len popijaj cervene vinko a papaj grepy 😉

ludinka
5. dec 2013

@jalaura samozrejme na adopciu musia byt dvaja, nie kazdy chlap sa s tym dokaze stotoznit, ten moj by s tym mal mozno tiez prolem ale ako hovorim u nas v rodine mame take deti, takze uz to berie aj on inac 🙂

lusipe
5. dec 2013

@ludinka zlato to rozumiem spravne ze jeden ma 21x 12 mm rozmer a tak dalej...nie ze ich mas 21 po 12mm vsak? 😀

jalaura
5. dec 2013

@jjajka ahoj
aj ja tu ziadost o refundaciu mam pred sebou....
Popis ochorenia: tam sa mi zda ze som vypisovala neplodnost
preukaz so nemal vydany
suhlasim s preplatenim vo vyske nakladov ako v SR a vsetky dokumenty k tomu dolozit...
+ treba vypisat cestne prehlasenie k ziadosti o uhradu vykonu IVF
tam ale mam dilemu...mam tam zaskrtnut ze som absolvovala jedno IVF nehradene ZP {toto co som mala teraz} alebo to tam nemam davat... ci ked sa to vztahuje na toto IVF tak sa beru do uvahy iba tie predtym? Fakt neviem....poradi niekto?

jjajka
5. dec 2013

@ludinka nepomylila si sa? ved to by si mala na pravom 71 folikulov a na lavom 25 folikov, alebo mi nieco nedochadza???? alebo je to rozmer 1 vajicka ze po sirke 21mm a po vyske 12mm???? to by bolo o inom.

ludinka
5. dec 2013

@lusipe jasne 😀 to je rozmer nie pocet-tak mi to doky napisal tak som len odpisala....
tusim sa robu z toho priemer ...ci??

miskanr1
5. dec 2013

@ludinka výborne no vidíš ako pekne podrastli. A ty si sa bala 🙂

ludinka
5. dec 2013

@jjajka ano je to sirka krat vyska
to by uz bola aku uroda ze 71 folikov 😀 to by som uz isto nerozdychla

jjajka
5. dec 2013

@jalaura a kde si vzala to cestne prehlasenie?

lusipe
5. dec 2013

@ludinka
@jjajka tak uz sme to pochopili vsetky 😉 ale rozmery su krasne a budu aj kvalitne.potom daj vediet ako ti napisali kedy odber 😉

jjajka
5. dec 2013

@ludinka no ved preto, mne to takto nikdy nepisali, ale kazdy lekar ma ine postupy.

ludinka
5. dec 2013

@jjajka
@lusipe dufam ze aj stelc to pochopi 😀 nieze mi budu rano volat ci som sa zblaznila.... 😎

ludinka
5. dec 2013

@miskanr1 ano podrastli - sbytocne som stresovala len ci nebud prazdne ked ich je tolko....

lusipe
5. dec 2013

@ludinka neboj,pripadne sa spyta🙂

nelly3
5. dec 2013

@ludinka
he-he takze ich nemas az tak vela, lebo kukam ako puk, ze kolko ich je, ci to viem aj gyn. na sone zratat tak vela 😀 ale uz som pochopila, blondinka he-he 😀

ludinka
5. dec 2013

@nelly3 🙂
no ale tak nato ze som mala len clostyl 1-01 je to pekny pocet

nelly3
5. dec 2013

@ludinka
ved jasne 😉

miscok
5. dec 2013

@yanka1 KET musi vyjst.Drzim velmi palce 🙂

kako23
5. dec 2013

@ludinka krasna urodicka 🙂 tesim sa s Tebou, urcite budu aj kvalitne 🙂 neboj sa urcite to Dr.v RF spravne pochopi, to sa neboj. Drzim silno palce a daj vediet kedy bude odber.

ludinka
5. dec 2013

@kako23 dakujem, hned ked budem vediet tak vam napisem,
urobila som z tych rozmerov priemer takze su: 16,5mm,16mm,14,5mm,13,5mm,13mm a 11,5mm...

ludka83
5. dec 2013

Ahojte dievcata, moc neverim slovenskym klinikam, chcem skusit niektore zo sanatorii v cechach, najskor asi v Brne. Kamaratka sa liecila v Repromede a bola velmi spokojna, pozerala som ale, že vela dievcat sa lieci v Brne v Reprofite, ake mate s nim skusenosti?Velmi dakujem za info!Ludka

lienka_1
5. dec 2013

@nelly3 Ani nevies ako rada by som toto prekliatie zlomila...hoci aj hned a zaraz 😉 Ak bude mat mm ake-yake vysledky, tak skusime v januari. Aspon taky je plan. Uvidime, ako to cele dopadne.

lusipe
6. dec 2013

Moje krasne dievcata...tak toto bol ten nadherny zazitok a darcek na mikulasa. Ja sa neviem spamatat stale 😀 je to taaaaaaaammmmmm. Dve ciarky 😀 ja od stastie zomriem....dnes je to 9 den po vklade... Dievcata tak sme si poplakali a este teraz sa cela trasiem...som strasne stastna 😀 😀 😀 😀 ked pridem do prace, poslem foto lebo z ipadu sa mi neda 😉

ikuska
6. dec 2013

@lusipe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem , krasny mikulasky darcek 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou, opatrujte sa

bergalm
6. dec 2013

@ludka83 vitaj u nas skusenosti mam vyborne Reprofit bola super volba s mm vobec nelutujeme nam sa podarilo hned 1.IVF so soft stimulaciou na SR sme boli v BA v GinFive a to hroza Zmykacka Penazi v Reprofite su skvely doktori ,personal mily no fakt sme boli milo prekvapeny aj keby sa nezadarilo tak moj nazor sa nemeni

ludinka
6. dec 2013

@kako23
@lusipe
@miskanr1
@jalaura
baby ta sa to asi cele posr...bud to ten stencl nepochopile alebo ja, ale odpisal mi ze pregnyl som mala pichnut vcera vecer ☹
takze je to v tahu, este dufam ze nepochopil tie rozmery ale neviem neviem

lusipe
6. dec 2013

@ludinka moje neboj sa,volaj na tu linku a nech ta s nim spoja.vsetko bude ok.drzkam moooc palceky.

schatje6
6. dec 2013

@lusipe jeeeej,gratulujem!!! prve som utekala sem, ci si pozbierala odvahu 🙂 krasne 🙂
baby, spinili ste niektora po vklade?

kako23
6. dec 2013

@ludinka hned tam volaj a dohodni sa s nim, urcite sa to este da poriesit.to snad nemysli vazne ten Dr.?!

kako23
6. dec 2013

@lusipe gratulujem, je to nadherne vidiet takuto radost 🙂 nech sa drobcekovi aj Tebe dari 🙂 krasne, ked sa tu objavuju taketo uzasne spravicky, mne to dodava vela pozitivnej energie a hlavne odvahy, takze dakujem 😀 a este raz gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre