Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
6. dec 2013

@ludinka vidis, to ma ani nenapadlo s tou refundaciou...dakujem za radu.no ideme tam s takou malou dusickou, tak uvidime. Na Dr. zatial nemozem povedat ani jedno zle slovo.neviem asi som prilis naivna alebo co, ale jednoducho ocakavam ludsky pristup, sama robim obchodacku a viem ako sa ja spravam k svojim klientom. Tebe este raz drzim palce, aby to vsetko dopadlo dobre 🙂

sona_fit
6. dec 2013

@ludka83 Ahoj, pripájam sa k Bergam, na Slovensku som bola 3x v rôznych centrách ale s RF sa to nedá porovnať. Okrem prístupu a ceny je tiež dôležitá úspešnosť! Ja po 3 negativach na Sk v Brne to vyšlo na 1x. Som v 8 týždni. Nie je nad čím rozmýšľať 🙂

ludinka
6. dec 2013

@sona_fit ty si mala tiez len clostyl stimulku vsak?
prosim ta nevies ake velke boli foliky ked si pichla pregnyl?

sona_fit
6. dec 2013

@lusipe A budeš chodiť do práce? Ja som radšej na PN prvý trimester, robím len tak zľahka z domu co sa dá. Kávičku si dávam vždy ráno takú slabšiu, vraj sa dve denne môžu 🙂 som vyčítala na nete 😉 Ale bacha na niektoré bylinky (nájdeš na nete) ktoré spôsobujú stimuláciu a môžu vyvolať potrat hlavne v prvých fázach tehotenstva. Sak už si mamina, tak si možno este pamatas 🙂

lusipe
6. dec 2013

@sona_fit hej budem chodit do prace, ak bude vsetko ok....zatial sa citim dobre...ja mam sedavu pracu, tak snad nic zle na tom nebude...a od 20.12 do 8.1. si beriem dovolenku, tak to by som mohla odpocivat doma...no ja si nepamatam nic, doma mam 12 rocnu dceru....to uz som ako tie zeny co spominaju na mladost 😀

bradik
6. dec 2013

@lusipe Moc gratulujem a zo srdiecka ti zelam uspesne tehulkovanie 🙂 ... inak riadne kolajnice

lusipe
6. dec 2013

@bradik moja, mooooc dakujem...... 😀 a za odvahu, ktoru si mi dala 😉 a ty ako sono? neviem sa dockat info 🙂

sona_fit
6. dec 2013

@ludinka Ja som bola na sono len raz 8 deň cyklu a mala som veľkosti od 9 do 12. Stimulovali som clostylnegitom 2-1-2. Potom mi kazali Pregnil pichnúť 12 deň večer a odber bol 14 deň. Kľud moja, hádam sa nerozutekaju, nestresuj sa hlavne, pokooooj 🙂 držím palceky 😉

gaga83
6. dec 2013

@lusipe fakt mas pekne kolajnicky na 9 den😀😀. Ja kavu pijem rano a naobed taku slabucku a vecer si davam bezkofejnovu. Cajiky pijem ovocne a obcas si dam zazvorovy ked ma pobolieva v hrdle. Som zvedava na hcg;)

jjajka
6. dec 2013

@ludinka a naozaj tieto tlaciva?
Žiadosť o úhradu výkonu IVF na základe verejného zdravotného poistenia? a Čestné prehlásenie k Žiadosti o úhradu výkonu IVF na základe verejného zdravotného poistenia

Nie sú to tlačivá, ktoré sa používajú keď sa ide na IVF na SK?
Lebo ja som vyplnila tlačivo Žiadosť o refundáciu platby v hotovosti za vecné dávky poskytnuté v EU?

Mna z toho picne. Uz fakt neviem co vyplnat

jjajka
6. dec 2013

@ludinka ja som mala len clostil 1-0-1 a na 10 den som mala foliky 17mm a 14mm, pregnyl som si dava 11. den o 23:30.

ludinka
6. dec 2013

@sona_fit hmm ja som mala 8 DC velkosti od 9 do 13mm, teraz mi vychadza odber na 13 den, takze hadam to bude v pohode
dakujem 🙂

lusipe
6. dec 2013

@gaga83 aj ty si mala take na 6 den nie? ale to cakas dvojicky 😉 skor mi bude asi chybat zeleny caj 😉

bradik
6. dec 2013

Ahojte dievcence, tak dnesne sono dopadlo vyborne, doky videl jedno pekne bijuce srdiecko a zdalo sa mu,ze vidi aj druhe blikat 🙂, to si nebol este isty,takze idem na sono znovu o tyzden.. Ale neskutocne sa tesim,ze je vsetko v poriadku

gaga83
6. dec 2013

@bradik ako moja? som zvedava na dobre spravicky;);)

sona_fit
6. dec 2013

@ludinka určite, nebojaj, aspoň dorastu, preto mi aj dali odber až 14 deň. Veď si mala takmer take veľké ako ja 🙂

ludinka
6. dec 2013

@jjajka tak som potom na to rovnako , super, vdaka
neboj a dobre tlacivo si vyplnila na refundaciu, len este k tmu doloz to prehlasenie co sa pouziva aj na svk 😉
to prve tlacivo co je na tom linku nepotrebujes -teda aspon po starom to tak bolo

ludinka
6. dec 2013

@bradik gratulujem ti, len tak dalej
baby je to tu seper rozbehnute 🙂

lusipe
6. dec 2013

@bradik jaj moja, strasne sa tesim....ty uz mas srdiecko 🙂...super....a kolky si presne tyzden? 😉

gaga83
6. dec 2013

@bradik super tesimmmmmm sa takze dvojicky ja som ti to vravelaaaa;);) Neboj aj tomu druhemu bude nabuduce vidiet srdiecko.v ktorom tyzdni si ty?

jjajka
6. dec 2013

@bradik Krasna sprava, gratulujem,

bradik
6. dec 2013

@lusipe Dnes som 6+0tt a bilo o dusu... Bolo to strasne mile, lebo doky najprv,ze babatko tam je a ze je aj srdecna akcia a potom sa spytal, ci sme vkladali dve,lebo ze tam vidi dve... Tak mu sestricka na to,ze nerob si srandu a on ze fakt... Tak pozerali asi traja na monitor ci su tam dve srdiecka alebo nie 😉 . Tak uvidime buduci piatok

bradik
6. dec 2013

@gaga83 Dnes som 6+0tt... Ja by som sa nebranila, i ked moj muz bol trosku mierne v soku ked som mu to dnes povedala 😉 ... ale tak hlavne nech su v poriadku

bradik
6. dec 2013

@jjajka Dakujem moc a zelam to vsetkym snazilkam

jjajka
6. dec 2013

@ludinka dakujem ti Ludinka za pomoc.
Vidis tak mas folikuly OK. Ja som mala len 2 a boli 2 krasne vajicka zrele, bude dobre, neboj.

lusipe
6. dec 2013

@bradik tak to su teda akcne babuska...6 tt a uz taka akcia....moooc sa tesim, ze je vsetko v poriadku.... 😉 teraz toto napatie caka aj mna, ci tam bude na mieste.... 😉 a ja ti zelam, nech su aj dve, ked si to zelate 🙂...

miskanr1
6. dec 2013

@lusipe super blahozelam 🙂 krásny Mikuláš naozaj 🙂

bradik
6. dec 2013

@lusipe Budem drzat palciska, nech je vsetko v poriadku... Som strasne rada,ze sa vam to podarilo a mas //.. krasa. Uzivaj si ten krasny pocit.... Ja tiez chodim do prace, nemam nijako namahavu pracu a teraz ani ziadne stresy 😉

lusipe
6. dec 2013

@bradik tak budeme pekne pomalicky pracovat, nech nam to pomaly ubieha 🙂....a kedy by som sa mala objednat na sono? rada by som isla do Brna Stelclovi...a mozno ho aj objimem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre