• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@bradik jej tak to museli byt rodicia nadseni :wink: krasne prekvapenie :wink: som zvedava dokedy vydrzim ja tajit :wink:
7. dec 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 juj tak to mi je luto malinkej,prajem aby to skoro preslo. A hlavne aj tebe.pekne len papkaj ananas a hladkaj brusko :wink: no nestikutalo sa mi ale nejako som nemohla pit :grinning: teraz mi odprucila v lekarni pinosol,vraj je prirodny.a preplachovala si to tak ze si si dala do dlani a vsiakla. :wink: a posielam ti vela tehu virusikov nech sa na teba nalepia :wink: krasny vikendik prajem :wink:
7. dec 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ako sa vlastne citis? Ziadne priznaky? :wink:
7. dec 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 cely den uplne v pohode.akurat trosku prsia a teraz ma zacalo podbrusko :wink: a ty ako?
7. dec 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 hodnotu D3 zmeranu nemam, no beriem prednison a ten hladinu d vitaminu znizuje, preto so si ho aj zo zaciatku nasadila vo zvysenej davke...tak aj ty si cez sviatky oddychni a v januari sa na to vrhneme spolu :slight_smile:
7. dec 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79 smejulko malinky zlatunky :slight_smile: :dizzy_face:
7. dec 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe neviem podbrusko a prsia..cakam do stredy-stvrtku ked budem 14dni od pregnylu, potom sa uvidi :sweat_smile:
Aj lezis ci normalne fungujes?
7. dec 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 a preco cakas co bude po pregnyle? Aky ma vplyv?
7. dec 2013 o 17:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 od pregnylu do 24-36h nastava ovulacia, po nej nasleduje lutealna faza, ktora je min 10dni.Utrogestan moze tuto fazu umelo predlzit, ale u mna sa to este nestalo.pri kazdom ivf som na 14den od pichnutia pregnylu dostala ms, aj ked hcg z krvi bolo pozitivne aj ked negativne.tak sa mi to zdalo ze to asi nie je nahoda.uvidime...
7. dec 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 no nelezim, uplne normalne fungujem.dokonca vcera som chystala oslavu a dnes tiez :wink: tak to su dobre priznaky :wink:
7. dec 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ale niektore baby dostali ms az po vysadeni utrosu takze je to velmi individualne
7. dec 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, viete mi poradit, kde mozem zohnat intralipidove infuzie? dakujem.
7. dec 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 aha tak to je zaujímavé :slight_smile: to som netušila.
7. dec 2013 o 18:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad

vidim, ze tu riesite s inou kockou D3.

mne ho merali, mam velky hypovitaminozu, tzn. hlboko pod normou. prvy odber som mala v aprili, to som mala 17 jednotiek, odber v novembri ukazal 37, spodna hranica je 50, postupne postupne sa tam snad dostanem.

lekarka mi predpisala vigantol, uzivaju ho aj male babatka. predpisala mi 3 kvapky, ale ja som si velmi vela prestudovala o D3 na internete a dohodla som sa s nou na 8 kvapkach.
7. dec 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia175 Fiha a to by malo byt načo dobre :slight_smile:
7. dec 2013 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad tak presne máš pravdu. my ešte uvidíme čo poriešiem v pondelok a v januári pravdepodobne ideme nato :slight_smile:
7. dec 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dnes ráno som sa zobudila s bolestou pŕs.
8. dec 2013 o 08:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 super:slight_smile:....tfuj tfuj moja pre stastie-a posielam tehu virusiky nech sa na teba nalepia :wink:
8. dec 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 mozno prvy priznak... :wink: a mne je uplne vsetko, pms jak vysite :sweat_smile:
8. dec 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj jaaaaa si prosim :dizzy_face:
8. dec 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata,tak dnes som rano urobila znovu test na potvrdenie :wink: dolny je 9 den po a horny 11 den po...tak a zajtra mam robit reprofitacky lebo je 12 den po. Ze to rastie? :slight_smile:
8. dec 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@lucia175 intralipidy riesila myslim gaga83,skus napisat jej
8. dec 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe krasny testik :slight_smile: kedy ides na krv?
8. dec 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok uz som bola v piatok na 9 den,hcg bolo 337 a teraz pojdem v stredu mojmu lekarovi ako rastie :wink:
8. dec 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 tfuj tfuj posielam :wink: chytaj tehu virusiky :wink: a ked budes testovat? :wink:
8. dec 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nadherne silnie, tesim sa s tebou
Ja testovat? Este som len 3den po et...
8. dec 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe super ďakujem pekne. Inak ako to ratate? Uz den transferu beriete ako prvy den?
8. dec 2013 o 10:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe super, krása :slight_smile: dúfam, ze aj ja sa pridam za pár dni aj s ostatnými kockami.
@schatje6 , @jalaura,@jjajka, @ ludinka a ďalšie na ktore som zabudla :slight_smile:
8. dec 2013 o 10:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ja som ratala az od dalsieho dna.prvy som neratala :wink: jasne ze sa pridate.budem mooc drzat palceky:slight_smile:
8. dec 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe krasne testiky, a to k tomu tak skoro! :wink:
Kolko si mala vlozenych bubliniek? Lebo na 9.den mas dost vysoke hcg, tak preto :slight_smile:
8. dec 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok