• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@lusipe Aha jasne,uz som si spomenula,ze si bola :slight_smile: inak podobne HCG som mala na 9 den aj ja:341,90 :wink:
8. dec 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe krasne testy aj HCG... gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 mala som len jedno ale som ovulovala aj prirodzene a nedavali sme si pozor.tak sa lekar smial ze jedno tam uz mozno je a toto bude druhe :wink: ale mne teda staci jedno.to by bola strasna nahoda :wink:
8. dec 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jej tak to som rada ze je to znak ze je vsetko ok :wink: nebola som si ista tou hodnotou :wink:
8. dec 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Posielam všetkým babám čo to potrebujú
8. dec 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura,@jjajka
@lusipe
@miskanr1
@kako23
@zibi
ahojte kocky tak misia splnena, mame 5 vajcok :slight_smile:
8. dec 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@gaga83 vdaka, zide sa :slight_smile:
8. dec 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka super, paradicka :slight_smile: vidis zbytocne si stresovala... :slight_smile:
8. dec 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jej tak super.velmi sa tesim :wink: a mooc drzim palceky nech sa pekne vyvijaju :wink: a tak si sa bala :wink:
8. dec 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no výborná úroda :slight_smile: super uz nech sa len vsetky dobre oplodnia. A co ty? Ako sa citis? Nemáš bolesti ?
8. dec 2013 o 16:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji zlostníci :slight_smile: z reprofitu :wink:
8. dec 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Ahojte babule chcela by som sa opýtať, ktoré ste boli alebo sa chystáte na IVF do RF a máte ZP Dôvera? Volala som totiž na infolinku ako je to so žiadosťou na IVF či ju treba podať pred zákrokom alebo stačí až po ňom a povedali mi že musím najskôr... neviete ako to je? ďakujem
8. dec 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia maju tam v tom bordel. Podla mna sami nevedia ako to je, lebo mne 4.12. Povedali, ze nepotrebujem dopredu nic. Tak uvidim co my napíšu. Ja som uz poslala žiadosť o refundaciu ako mi kazali.
8. dec 2013 o 18:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 ahoj ako to rychlo leti uz pol roka. Krasny smejko a sikulka je pre taketo srdiecka sa oplati bojovat dalej.Uzivate si jeden druheho :slight_smile: Pekny vecer
8. dec 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali dalsi fesaci z Reprofitu :slight_smile:
8. dec 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dakujeme srdiecko kazda jedna si to tu zasluzime a ja verim ze sa nam to vsetkym podari.Drobcek posiela pusinku :astonished:
8. dec 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha ahoj a dakujem za nove info...musim si to aj dat zmerat...opytam sa na ten vigantol :slight_smile:
8. dec 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79 - ahojky, krasny smejko a velky sikulko. Strasne ten cas leti, uzivaj si drobca. Prajem všetko dobre, nech sa vam dari a ste zdravi
9. dec 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx - tak ako ti radi lusipe - naparovanie (mne pomaha nad salviou) a motom med s citronom + ja tam nastruham trochu zazvoru. Dufam ze ti je uz lepsie a mozes ist pre drobceka/ov
9. dec 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota -ahojky sarasotka. Ako sa dari? Ako sa citis? Si doma na PN-ke, ze? Krasny dnik ti prajem :wink:
9. dec 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka64 -drzim palceky nech sa vsetko pekne vyvija. Ale ked su znovu //, tak je to na najlepsej ceste. Opatruj sa :wink:

@alka025 - krasne si to napisala. Je to uzasne ze vam ket vyslo a ze mas najvacsi poklad v brusku. Drzkaj sa
9. dec 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota sarasotka, pozeram, ze si v 16tyzdni? fakt? juhuuu, gratulujem, velmi sa tesim, ze sa zadarilo! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne tehulkovanie prajem! Chcela som poslat srdiecko, ale to teraz @falin potrebuje viac :slight_smile: Drzte sa baby. Ja uz sem v podstate nechodim, obcas si skontrolujem postu ale ajtak nic nechodi :D .. som uz mimo temy a baby co su aktualne v diani (uz vobec nepoznam, vsetko nove babulky a tak to ma byt) si viac poradia. Mam toho aj teraz vela, ale mame sa fajn, drobcurik zacina posledne dni objavovat svet na styroch, je to nas pokladik. Tusim sa dala stiahnut na stranku reptofitu fotka reprofit deti, uvazujem nad tym, ked bude trochu casu ze na to pozriem, lebo naozaj nam velmi pomohli a splnili nas sen ci tuzbu. Verim, ze sa aj falin coskoro zadari! Majte sa fajn. papa
9. dec 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko, tak dnes je 12 den tak sme urobili oficialny reprofitacky test...v stredu nas caka druha krv a buduci tyzden sono v Brne, tak sme sa dohodli so Stelclom :slight_smile:....prajem vam vsetkym len to najlepsie a nech co najskor najdete svoje dve ciarocky...mooooc vam vsetkym drzim palceky. :wink:
9. dec 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lusipe tak teda oficialna gratulacia, verim, ze mi dalsie ta budeme nasledovat uz o par dni :slight_smile:
ciarocky mas ukazkove :slight_smile:
9. dec 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 jasne ze budete, ved vam tolko tehu virusikov posielame s miscok a bradikom a gagou, ze sa musia na vas nalepit :wink: tfuj tfuj pre stasticko :wink:
9. dec 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka
@miskanr1
@ludinka ahojte baby. cely vikend som nebola na nete az teraz tu citam co ste popisali...
len doplnam info:slight_smile:
jalaura - vklad 30.11, oficialne testovanie 14.12 ako @monikak1 :slight_smile:
ja zatial bez priznakov...vy mate nejake priznaky?
9. dec 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahoj, no celkom dost ma boli brucho, mam pocit ako by som donho dostala kopance, dufam ze to vkladu to prejde :unamused:
9. dec 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka 5 vajicok? krasne...daj vediet potom ako sa im dari
9. dec 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura jasne poobede napisem ako sa maju
9. dec 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka No ja som sa cítila rovnako. Asi dva dni, ale inak ma stále aj do vkladu brucho pobolievalo. Ale to asi s toho utrogestanu. Ten ti má aj vyhnať výstelku.
9. dec 2013 o 09:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok