• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@miskanr1 no dnes som nesla ani do roboty, nemozem sa poriadne vystriet :unamused:
ale dufam ze to pomaly prejde, uz sa neviem dockat 13 hodiny ked tam budem volat, mam aj strach ako sa dari tym nasim bojovnikom
9. dec 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka mala si krasnu urodicku a urcite budu dobre kvalitne...tfuj tfuj :wink:
9. dec 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a ako sa mas dneska?
9. dec 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata mala by som otazocku....ako pocitate tehotnost? ked vam tehu kalkulacka vyratala 4tt a 4 den, to je uz piaty tyzden,ci 4?...dakujem za skusene rady :slight_smile:
9. dec 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj je to uz piaty tyzden :wink:
9. dec 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jej, ved teraz som vkladala a uz je to 5 tt?.... :slight_smile:....to teda leti? :slight_smile:...uz by sme mali byt teda ako rybicka :slight_smile:
9. dec 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka @jalaura @miskanr1 @schatje6 @monikak1 tak sme vsetky dievcata
jajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - 5 dnová jednotková B
miskanr1 vklad 5.12. Blastocysta najlepšej kvality tiez 5 dnova a oficiálne testovat budem 17.12.
monikak1 vklad 2.12. testovanie 14.12.
jalaura - vklad 30.11, oficialne testovanie 14.12
ludinka - 7.12. odber oocytov

Inak nase 2.embryjko to na 5. den vzdalo, tak uz len dufat, ze to co mi vlozili bude silnejsie. Ale necitim vobec nic a to by sa malo teraz uhniezdovat. Som 7 den po odbere :unamused:
9. dec 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe krasne ciarky, velmi sa s tebou tesim a gratulujem.

Babule ja potrebujem tehu virusy :unamused:
9. dec 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no vidis super a bala si sa ..drzim palce nech su krasne embryjka potom informuj
9. dec 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj ano som na PN dnes mame poradnu drobcek sa uz zacina prejavovat v maminkinom brusku :slight_smile:.Mame sa dobre.Kazdy den na vas myslime a zelame si z celeho srdiecka aby ste sa aj vy vsetky zaradili medzi tehulky.Zelam pekny den :slight_smile:
9. dec 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka zlato, este nemozes nic citit, ked ste dali len dvojdnove embryjko, ono mu dlhsie trva vyvoj v maternici...ja som preto citila lebo to bolo uz 5dnove a uplne hatchujuce embryo, ked lekar vravel, ze to sa uchyti uz v ten den vkladu...tak este mas cas...mooooc drzim palceky :wink:
9. dec 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka jasne posielam, chytaj, a mooooooc :wink:
9. dec 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha aj mne teraz dokyna zimunologie potvrdila dolezitost vitaminu D3 a ajeho vplyv na reprodukciu ty mas co potvrdene ohladom decka?
9. dec 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka pekny zoznam :slight_smile: ale oprava odber som mala 8.12 :slight_smile:
jajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - 5 dnová jednotková B
miskanr1 vklad 5.12. Blastocysta najlepšej kvality tiez 5 dnova a oficiálne testovat budem 17.12.
monikak1 vklad 2.12. testovanie 14.12.
jalaura - vklad 30.11, oficialne testovanie 14.12
ludinka - 8.12. odber 5 oocytov

skoda toho druheho bojovnika :frowning2: ale ten u teba sa ma urcite dobre, drzim ti silno palce-pomyla sa uz blizis k testovaniu...ale to leti
9. dec 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dakujem ,jasne info podam :slight_smile:
9. dec 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka prepac, ja som to len tak vylovila z pamati :slight_smile:
No testovanbie je este daleko, ale v sobotu, alebo v nedelu 1. krat skusim.
9. dec 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka to nic :slight_smile:
s testom radsej pockaj aspon do nedele-budes iba zbytocne nervozna ak nebude ziadna alebo len slabucka ciarka :wink:
9. dec 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka aj ja by som uz rada nejaky priznaky ale este si davaju nacas....
mna laka testnut zajtra...to bude 10 den od vlozenia - uz by tam mohlo nieco byt, nie? :slight_smile:
9. dec 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura no niektore kocky uz maju krasne ciarky na 10 den... :wink:
ale radsej pockaj cim dlhsie tym lepsie
9. dec 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 Ahoj moja už troška nervózniem :slight_smile: Lebo dnes ma nič nebolí. Včera aspoň tie prsia boleli, ale dnes len troška bruško. Aj to nie stále. Hlavne vtedy ked mám plný mechúr :slight_smile: Bola som si dnes kúpiť 10 tkove testy, tak už ma to láka urobiť jeden. :slight_smile: A prišiel mi aj mail, že máme vhodné 2 embrijka na mrazenie. Tak sa teším, že zo 4 boli použiteľné 3. Aj ked to vezmem tak, že 6 vajíčok mi odobrali, 5 bolo vhodných a 4 sa oplodnili tak je to super štatistika. :slight_smile: A ty ako moja?
9. dec 2013 o 13:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jalaura Jááj moja mňa láka urobiť test dnes a to som len 4 deň :slight_smile: Ty už kludne testuj. Kúp si 10tkovi a ten už by ti mohol ukázať. Kamoške ukázal už na 6 deň od vkladu.
9. dec 2013 o 13:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zázrak sa dnes na utz nekonal, srdce stále nie je vidieť a nezdá sa mu že by to za týždeň ani narástlo, ešte v piatok posledný utz, a rozhodne či pôjdem na kyret alebo ma nechá samovoľne odkrvácať...... :frowning2: :frowning2:
9. dec 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi

ja mam potvrdeny vysoky nedostatok D...ma byt minimum 50 a ja mam len 17
9. dec 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 tak to je naozaj super ze este 2 mate na mrazenie -takze budu surodneci :wink:
tie prsia ta bolia podla mna z utrosu....inak aj ty mas uzivat 4-0-4? podla mna je to konska davka, v heliose davaju len 2-0-2
9. dec 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka No baby hovoria, že čím máš viac vajíčok na odber tak sú väčšie bolesti. Kľudne si daj tabletku od bolesti. Mne dali už v RF hned po odbere. Lebo som mala bolesti. Ale potom som si poriadne pospala a tiež na druhý deň som len oddychovala. Len ja som nemusela ísť do práce, lebo ja som mala odber v sobotu. No uvidíš že z 5 tich určite väčšina zabojuje. :slight_smile: Mne dnes prišiel mail, že máme 2 zamrazené.
9. dec 2013 o 13:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka áno tiež mám 4-0-4. Aj môj gynekológ hovorí, že je to vysoká dávka, že s tým sa ešte nestretol. Ale možno to je tajomstvo ich úspechu :slight_smile: Lebo tuším každá to tak užíva. Aj kamoška mala po 4, a aj viaceré čo u čítam :slight_smile:
9. dec 2013 o 13:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1
@jalaura
@jjajka
@zibi
@lusipe
tak oplodnili sa nam 4 , predbezne v piatok o 12:00 mame vklad
9. dec 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sally2401 je mi to velmi velmi luto, ja som dufala ze sa srdiecko este ozve :frowning2:
mozno sa este stane v piatok zazrak :zipper_mouth:
9. dec 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka super, velka gratulacia, moc sa tesim :slight_smile:....tfuj tfuj. :wink:
9. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ja sa bojim toho utrosu lebo po tom co som ho uzivala pri iui sa mi zacali tvorit endometriozne cysty :frowning2: teda aspon nikdy pred tym ich nebolo vidiet na sone az potom
9. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok