Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
9. dec 2013

@sally2401 ahoj moja, aj som na teba myslela, ze ako sa dari a ci je vsetko v poriadku...je mi to velmi luto...a kolky tyzden si teraz?...nie je sanca, ze tam este bude?

ludinka
9. dec 2013

@lusipe dakujem aj ja sa tesim aj ked viem ze ani z daleka nieje nic vyhrate

lusipe
9. dec 2013

@miskanr1 super, tak mas aj do zasoby...ale pevne dufam, ze nebude treba a ze to budu surodenci... 😉

zibi
9. dec 2013

@gerdusha no ja som mala brane aj vseobecne decko ale aj D3 to je dolezitejsie tak normma D3 je 30 a ja som mala len 7 a aj klasicke decko som mala malo

jalaura
9. dec 2013

@miskanr1 no tak si ma prehovorila...zajtra rano testujem...10tkovym...a ak sa chytili obe tak by tam // urcite mali byt

gerdusha
9. dec 2013

@zibi

uz sa ma na to D a D3 pytala ina holka ...

neviem, v papieroch mam napisane, ze mi brali D3 a vysledok mam D 🙂

tak sa v tom mam vyznat...a vsimla som si to az doma...v kazdom pripade beriem Vigantol a ten je na obe dobry

bradik
9. dec 2013

@sally2401 Je mi to moc ludo,ale mozno sa drobcek este rozbehne.. .Drzim moc palce... tfuj tfuj nech ta buduci tyzden prijemne prekvapi

gerdusha
9. dec 2013

@zibi

a este k tej hranici 30/50

na svk je hranica 30...ale zahranicni lekari tvrdia, ze je lepsie mat 50

bradik
9. dec 2013

@lusipe gratulujem zlatko,krasny testik... Budem drzat palce na buduci tyzden nech uz bije srdiecko ako zvon 😉 ... To budes ktory tyzden?

sally2401
9. dec 2013

@lusipe podľa ms som 8+0tt, podľa utz 6+0tt, vklad bol 1.11. ale od minulého týždňa nenarástlo takže je to v ......

lusipe
9. dec 2013

@bradik ahoj zlato, no ja som sa to dnes pytala, ze ako sa to rata...kalkulacka mi vyhodila 4tt+4, tak vraj 5tyzden....este v stredu idem na krv, tak som zvedava, ci HCG rastie..ale asi ano, ked tmavnu ciarky 🙂...ale mam trochu strach, ci nebude mimomaternicove a tak...vselico mi ide v hlave....sem tam ma este pichne v podbrusku a v lavom vajecniku...myslis, ze to je ok? ten mi aj ovuloval tento mesiac....a ty sa mas ako tehulka? 🙂

lusipe
9. dec 2013

@sally2401 ani neviem co povedat, len to, ze mi je to uprimne luto...tak moooc som sa tesila a priala som ti to moja ☹

ludinka
9. dec 2013

@lusipe nemysli uz na nic zle 🙂 pri mimomaternicovom rastie hcg pomaly a u teba zjavne stupa zavratnou rychlostou

bradik
9. dec 2013

@lusipe Taketo obavy som mala presne aj ja, to cakanie je hrozne... ALe neboj, treba mysliet pozitivne, babatko vsetko citi... A ked pojdes na utz to budes ktory tyzden, to uz hadam bude aj strdiecko... ? Ja som 6tt+3, sa mi ani nezda... Ja sa mam vyborne, len brusko stale citim ako na MS a nehorazne mam citlive a nafuknute prsia 😉

lusipe
9. dec 2013

@bradik veru, stale sa clovek boji, ale ked mi potvrdia sono tak potom uz kaslem na vsetko a idem si uzivat 🙂...no mala by som byt 5tt+5...ale kazal mi prist po 10 dnoch po pozitivnom teste ked som mu pisala na 9 den po vklade. tak asi vie co robi 🙂...mozno nase bude skor vidiet, ked uz bolo v takom vysokom stadiu vyvoja. chcela by som vediet do vianoc, ze je vsetko ako ma.... 😉 to aj ja mam nafuknute prsia a citlive velmi...a sem tam to podbrusko...ale ty uz si pekne uzivaj 😉

lusipe
9. dec 2013

@ludinka kiez by si mala pravdu, uvidim v stredu ako bude rast 😉

miskanr1
9. dec 2013

@ludinka Výborný úspech. Ja si zasa hovorím, že aj ked je to vysoká dávka, ale asi preto, že ked si to dávame do šušky, tak sa nám s toho aj dosť vyplavý a vytečie, že sa nie všetko vstrebe. 🙂 Zasa keby sme to mali hltať bolo by nám s toho poriadne zle

miskanr1
9. dec 2013

@jalaura No podľa mňa áno. A ak nie tak ešte pár dní počkáš. Ty si mala vklad tuším po 2 dňoch?

jalaura
9. dec 2013

@miskanr1 ja som mala vklad na 3. den a vkladali mi dve...

schatje6
9. dec 2013

@sally2401 je mi to luto, este to nevzdavaj, do piatku su este 4dni, drzim palce 😔

schatje6
9. dec 2013

@miskanr1 super, ze mate mrazacikov, my nemame 😔
no aj mna to laka a tiez nervozniem. Mam citlive prsia a boli ma maternica 😕 takze to moze byt aj priznak aj PMS.
ake testy si si kupila 10-kove, myslim aka znacka?
@jalaura ja som pri prvom IVF testovala na 10den, druha ciarka bola slaba a hcg bolo 35,takze ak tam nieco je,tak aspon ducha by si mohla vidiet, je toto adrenalin, ze? 😀 😀

zibi
9. dec 2013

@gerdusha no ze vraj od 60 do 80 ng je dobre ked to mas
vitamin D je vseobecny ..vitamin D3 je dolezitejsi v celkovom hodnoteni....ako celkove dečko .. vigantol bereim aj ja 🙂
a prednison znizuje vitamin D v tele?

gaga83
9. dec 2013

@sally2401 Je mi to luto dúfalam som že srdiečko bude. Držkaj sa

ludinka
9. dec 2013

@miskanr1 ved hej vytecie ale aj v heliose sa to zavadzalo tam a stacili 4 tabletky denne 😒

gerdusha
9. dec 2013

@zibi citala som, ze to nie je dokazane. Mudr v rf mi povedal, ze to mozem brat zaroven..

miskanr1
9. dec 2013

@schatje6 adrenalín jak hovado. Ja som myslela, že aj tebe vídu pekné embrijka na mrazenie. Mala si o jedno viac ako ja. Tak som rada, že aspoň tieto dve sú v dobrej kvalite. No ja som zvedavá ako sa nám to vivinie. Ja som dnes urobila jeden test, ale nič s toho. Vedela som, že je to skoro, ale nedalo mi to 🙂 A teraz si hovorím, že škoda testu, ale tých som už pomíňala 🙂 No kúpila som si rapid clear. Sú 2 ks v balení. Tak najbližšie skúsim v piatok

jalaura
9. dec 2013

@schatje6 poriadny adrenalin...hlavne ked clovek caka na tu ciarku...
ale testnem....10 tkove su ake nejlepsie? mamatest?
Ty mas aspon citlive prsia ale ja moje nic...uplne nic...v brusku ma niekedy pichne ale aj mam aj pocit ze vo vajecnikoch...
vcera som sa rano na posteli tak prudko otocila ze ma tam strasne zabolelo...tak som sa zlakla...☹

lusipe
9. dec 2013

@miskanr1 Misi, a kolky den si dnes?

bimba8
9. dec 2013

Kocky chcem sa spýtať co ste boli všetky na laparke? Mne doktor hovorí, ze netreba, ale rozmyslam nadtym 😒

miskanr1
9. dec 2013

@lusipe ved len 4

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre