• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@jalaura No dávaj si pozor moja. Ale verím, že zajtra test už ukáže // :slight_smile: Ja si kupujem rapid clear, ale aj ten mama test mi ponúkali. A je tuším aj o niečo lacnejší.
9. dec 2013 o 15:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 ja som bola v juni ale v normalne statnej nemocnici...a uplne v pohode...o dva tyzdne som uz bola na dovolenke pri mori :slight_smile:
9. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 jej, tak co ti moze ukazat moja :slight_smile:
9. dec 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe a mala si potom aj vývody a tak?
9. dec 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 nemala vobec nic....uplne som bola hned v pohode :wink:
9. dec 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No šak aj to, čo mi ukázal. Nič :slight_smile: Ale smejem sa na tom
9. dec 2013 o 15:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to je super :slight_smile: asi vyskúšam..

@miskanr1 pre toto je nebezpečne mat doma testy :grinning:
9. dec 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 no presne. Keby som ich nekúpila, ani by ma to nenapadlo. Povedala by som si, je to ešte skoro a hotovo. No takto ma hned začala svrbeť dlaň, že urob, čo ak sa už niečo zjaví :slight_smile: Hehe
9. dec 2013 o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 tak este par dni pockaj :slight_smile:...urcite sa nieco objavi :slight_smile:
9. dec 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Ani nevieš ako mi je to ľúto :frowning2: Tak som na teba myslela a dúfala že to bude ok, že len ten hematom snáď zavadzia a preto nevidno srdiečko ... Objímam !
9. dec 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 ja som bola na laparke teraz v marci a nebolo to nic strasne, na druhy den som sla domov, a som rada lebo aspon viem na com som, dovtedy som stale mala pochybnosti ci mam alebo nemam priechodne vajcovody, mam alebo nemam endoku a treaz viem ze som ok :wink:
9. dec 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit bohužial hematomom to nie je... :frowning2:
9. dec 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mate niektora skusenosti so zvysenym hormonom FSH, konkretne na urovni 12?
9. dec 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 tak uz mas vysledky?
norma je to 10,9 tak to nemas tak moc zvysene....a ostatne mas ok?
9. dec 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ostatne je vsetko ok, len manzel ma trochu horsie spermie co sa tyka tvaru a morfologie ale vzhladom k poctu je vraj mozne aj prirodzene otehotnenie. Mna dost vystrasil ten hormon a popravde aj Dr. takze od najblizsieho cyklu zacinam stimulovat a na zaciatku januara ideme na soft IVFko. Citala som tvoju spravu, super gratulujem k 4 embryjkam :slight_smile: a drzim palce, aby krasne rastli. :slight_smile:
9. dec 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 tak hlavne ze ostatne mas ok....a kolko mas amh hormon?
ten bol hlavny na kontrolu vsak?
s tymi hodnotami ti bude mozno vediet poradt zibi-ona to ma vsetko nastudovane :slight_smile:
9. dec 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 tak to ste na tom ako my- tiez mame horsiu tu morfologiu....ale tiez povedali ze sa da prirodzene otehotniet
9. dec 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha tak to je super potom ale aj tak ten prednison to je svinstvo teda aspon so mnou to spravilo sarapatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no prave aj ja chcem vediet ci som 100% ok :slight_smile:
9. dec 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 :grinning: :grinning: 4den po ET a nie z ranneho mocu, to by bol svetovy rekord :sunglasses:
@jalaura ja by som bola radsej, keby ma nic neboli, lebo podbrusko sa preteka s maternicou a ja mam pocit, ze je to PMS...ale pesimista budem, az ked bude ozajstny dovod :slight_smile:
9. dec 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi

hm...ja ani neviem, ze ho beriem...a to ho beriem 10 mg
9. dec 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule posielam tehuuuuuuuuuuuuuu grcky nech pomôžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, sorry, vyjadrim len svoj nazor:

lezu mi tieto emotikony uz na nervy...ked tu clovek hlada nejake relevantne informacie K TEME musi listovat vela stran dozadu kvoli nim a naozaj tu nie je prehlad...vsetci sa tesime, ze mate tehu nevolnosti a mrzi nas, ked vam nie je dobre, ale "odtatpotat"

tolko k mojej potrebe vyjadrit "dlhovsebedrzany" nazor :slight_smile:

a teraz do mna :slight_smile:
9. dec 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@gerdusha Hold nic ine ti nezostava len to akceptovat, kedze je nas tu viac
9. dec 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to milé že si posielate tieto obrázky :slight_smile: :slight_smile: každej tu držím palčeky sledujem túto tému a som rada že sa darí a ste tehotné :slight_smile: :slight_smile: a netreba si všímať iné komentáre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nuz, tolerovat ako tolerovat...pravidla diskusii hovoria jasne.

Na vase emotikonove grcanie sluzia sukromne diskusie a noe verejne diskusie k nejakej teme...

A aby tinka123456789 nerypala do mna..

Howgh dopisala som
9. dec 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 no uz si druha, ktora mi dnes toto iste povedala. :slight_smile: 4 den a nie z ranneho mocu :slight_smile: kamoska mi napisala, ze som trdlo :slight_smile: hehe
9. dec 2013 o 18:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a planujes testovat aj zajtra? Mna totizto tiez myka :sweat_smile:
Inak baby som si pri zavadzani utrosu vsimla ze asi mam makky krcok, nemal by byt na tvrdy? :confused:
A bolesti maternice. ..
9. dec 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 nie zajtra nie. To by bola skoda dalsieho testu. A mne sa zda, ze mam krcok dost tvrdy. No neviem ako to ma byt a vraj ak sa chces podla toho riadit musis si to kontrolovat pravidelne. Ako pri bazalnej teplote.
9. dec 2013 o 18:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem krasne za srdiecko :slight_smile: od koho?
9. dec 2013 o 18:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok