• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. augusta 2017 
@jahoda333 vyzera super :wink:
10. dec 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja uz som taka ze chcem vsetko vediet :slight_smile:
tri boli 4 bunkove takze su isto ok zatial ale zaujima ma ako to je naozaj
mam podozrenie ze v caroch toto taja a vkladaju aj take co su chybne
10. dec 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka podla mna sa zbytocne stresujes. Som si 100% ista, ze v RF dobre vedia posudit kvalitu embryi. Necitaj vsetko co najdes na internete, strasne Ta to potom moze stresovat a zbytocne Ta to obera o silu. A tu teraz potrebujes na vklad :slight_smile: doveruj RF a bude vsetko v poriadku :slight_smile:
10. dec 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 mozno mas pravdu ...ale ja uz som raz taka
10. dec 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja uz som fakt ze v koncoch mala som jeden vybrany na nete ale v skutocnosti otras a tento je celkom schopny na kazdom mi nieco vadi :slight_smile:
10. dec 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 to ja pre zmenu vobec ani krcok neviem najst...tak to neviem porovnat...ale ved ty uz mas potvrdene, ci nie?
10. dec 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ak mas krcok vysoko a tvrdsi je,tak by to malo znamenat len a len dobre :wink:
10. dec 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nemaj obavy mna brucho bolelo ako na ms a lavy vajecnik pichal ze som nevedela az sediet neboj vsetko je v poriadku a mna este cely spodok pichal len hlavne nestresuj a jasne maternica sa roztahuje preto take stavy :wink:
10. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe hihi ale ja si ho nikdy neviem nahmatat...neviem ako to mam citit..ci je to velky alebo maly, ci je na zaciatku alebo dalej...nikdy som to nerobila:(
10. dec 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka zlatko ak by to nebolo správne tak by ti to v RF povedali. Necitaj tieto blbosti. Ak by si pocala prirodzene, ani by ta nenapadlo nad tým rozmýšľať :slight_smile:
10. dec 2013 o 20:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 urcite vyberies krasny :wink: ja som tiez narocna :wink: a moc dakujem ze ukludnenie.teraz to preslo a citim sa uplne supe.nic mi ňie je :wink: len prsia bolia. :wink:
10. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ja to citim ked si davaj utros....je to taky vybezok :wink:
10. dec 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@miskanr1 vie ze nic nezmenim tym ze o budem vediet ale proste ma tieto veci zaujimaju
to nemeni nic na tom ze verim ze sa nam to podari :dizzy_face:
10. dec 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 ja ked budem v tovojej faze tak tiez budem urcite spekulovat a preberat
:grinning:
no najskor sa tam musime dopracovat
10. dec 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a prsia aj budu boliet mna prve 4 mesiace neuveritelne boleli mas presne tie priznaky ako ja a vidis a my uz kopkame v brusku ostosest len mysli pozitivne ja som nemyslela na to ci som alebo nie tehotna urobila som testik a bolo to tam nebojkaj sa vsetko je ako ma byt :wink:
10. dec 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ved aj ja.isli sme na ket ako na kavu :wink: a po vklade do restiky a normalne som fungovala.zmierena ze to nemusi vyjst.a ked som na 9 den urobila test,skoro som odpadla :wink: mas pravdu.vsetko bude v poriadku :wink: a ty pekne vyberaj, juj ako sa ja na to tesim :wink:
10. dec 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no citala som ten tvoj clanok a :confused: my sme mali obe 5-bunkove. 1 vlozili ako 2-dnove a druhe sa na 4. den prestalo vyvijat. Teraz si mi nasadila chrobaka do hlavy :unamused:
10. dec 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ked Ta to trapi, tak skus zajtra ked budes volat ako sa vyvijaju, sa spytat na tu informaciu.urcite Ti to vysvetlia a budes kludna :slight_smile:
10. dec 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nespytas sa zajtra na to ked budes volat ako sa dalej vyvijaju? Ja uz som tiez rozhodila siete, tak dufam, ze sa dockam nejakej odpovede.
10. dec 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ...prepáčte, že sa Vám tu pletiem...prišla som nazrieť do "mojej" starej témy, keďže my máme z Reprofitu dvojičky a všimla som si tu jjajku...tu je MišiačikKE :slight_smile: ..dievčatá z marcoviek ťa postrádajú, že čo máš nové :slight_smile:
10. dec 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka opytam sa na to, a teraz aj banujem ze som to sem dala-nechcem ta stresovat :frowning2:
ja som vcera patrala po konikovy vo viaceryc temach a nasla som aj kocku ktorej vkladali 6 bunkove a dopadlo to dobre, tak sa neboj :wink:
podla toho grafu ani 6 bunkove by nebolo dobre....mali by byt 2,4,8,16,32......
ale dnes tam zavolam anecham si to poriadne vysvetlit
11. dec 2013 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka nedalo mi to tak som polozila vo fore otazku ostatnym kockam, duam ze nejake odpisu a ukludnia nas :slight_smile:
11. dec 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 - ahoj sally, je mi luto cim si prechadzas. Ja som sa takto trapila pred rokom, zial u nas to nedopadlo dobre. :frowning2: Velmi ti zelam aby to u teba vyslo. Silno drzim palce na piatok. Je to psychicky velky zaberak, posielam energiu a srdiecko
11. dec 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka a ludinka skúste čítať vštky príspevky dole a dozviete sa ˇze sa zbytočne stresujete lebo počet buniek je od 3 až po 10 v určitý deň. To čo sa v článku píše je to ako sa jedna bunka rozdelí. Prečítajte 4-bunkové embryo diskusia pod článkom :slight_smile: veľmi Vám držím palčeky a osobne si myslím že je to aj o tom ako veríme lekárom a tímu v CÁR. Ja sa teraz rozhodujem pre RF a tak si vás tu tichučko čítam. Veľmi ma prekvapilo že sme ešte s nikým nehovorili ani po telefóne a chceme darované embryo a už nám ho ponúkli. Tak ešte raz hlavy hore a nevzdávať sa ja mám po 20 rokoch teraz 3-ročnú dcérku tak viem čo je čakanie :slight_smile:
11. dec 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 - krasny kocik. My sme mali 3-kolku a vrelo odporucam, super lahko ovladatelny :wink:

@lusipe - ja zas na 3-kolku nedam dopustit. Pri malej sme mali a ked som tlacila kamoskin klasicky kocik, tak to islo neporovnatelne horsie ako s nasou trojkolkou, mohla som ju ovladat jednou rukou. Stabilita bola dobra, neboli ziadne problemy. A aj v snehu jazdila super, aj ked sme boli na lyzovacke, s kocikom sme isli normalne do svahu po snehu a uplne v pohode. Dolezite je otocne predne koleso, ktore sa da zaaretovat. :wink:
11. dec 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 - ahoj Neluska, trochu sem nakuknem, ale mam taky snazilkovsky utlm :unamused: , momentalne nic neriesim a vcera na mna dolahla zas depka. Bola som v meste a strasne vela ludi bolo s malymi detickami a kocikmi. A zas sa vynorili spomienky spred roka, ako som sa tesila z tehu testu a napokon ma cakal pred vianocami kyret :frowning2: :frowning2: :frowning2: , akosi neviem na to zabudnut :confounded:
Inac je tu v teme vela novych tvari a akosi sa stracam :grinning:
A ty ako? Mas nieco nove?
11. dec 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 - ahoj mimi, ako sa dari v dalsom boji? Ja momentalne nic neriesim :unamused:
11. dec 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, tak krv odovzdana a cakam na vysledok, snad bude co najskor a HCG pekne porastie... :wink:
11. dec 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatje6 @jjajka, @jalaura , @ludinka , @lusipe Ahojte baby, tak ako sa dnes cítite? ja už som dnes 6 deň po ET. No nejako pomaly mi to ide. Inokedy mi tie dni rýchlejšie ubehnú :slight_smile:
11. dec 2013 o 08:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 tak to ta uplne chapem, kazdy den sa vliekol :slight_smile:....a vies, dvoma ciarkami este to napatie poriadne zacina, na krv, sono....aj som si myslela, ze najdem ciarky a idem si uzivat, no h.... h.... zlata rybka :slight_smile:....stale som v strese. ale po sone ak bude vsetko ok, tak uz neriesim.... :slight_smile:
11. dec 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok