Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
7. feb 2010

dakujem tiez sa moc tesime. dakujem vam za to ze sa tu o moju pani tak pekne starate a zamestnavali ste ju cele tehotenstvo, inak by sa doma zblaznila 🙂 a mircalla vystihla si to 🙂 naozaj sa to rozbehlo o 5:00 ma zobudila ze plodova voda je prec tak som sa vystresoval a keby nezdrzovala tak o 2 minuty by som bol uz v nastartovanom aute.
este ze VB nemeralo na ceste tak skoro rano
este raz velka vdaka vam vsetkym
a.

mircalla
7. feb 2010

no lebo my sme cakali, ze termin sekcie 12.2.... 🙂

tak este raz velka gratulacia, nech su co najskor doma, je to krasne, tesime sa na fotky a dalsie detaily 🙂 🙂 🙂

floskula
7. feb 2010

aj ja julietke a jej muzikovi zo srdca blahozelam. aj ked som sem medzi vas nechodila, s julietkou som si obcas vymenila IP. este blahozelam, je to uzasne. 😵

lahhel
autor
7. feb 2010

Jeeeej, straaaasne moc blahozelam k dvom bobacikom, to je uzasne, tak vam zelam, aby ste boli zdravucki a stastnucki a tesime sa na fotecky...pozdravujem vas oboch...

gabika24
7. feb 2010

ahojte.
Predovšetkým gratulujem šťastným rodičom k drobčekom 😉
Leni, myslím na vás, ja som predsa tiež z tých, ktorým si dodávala silu, aj keď u nás to bolo trošku iné, my sme doma už jeden zázrak mali... No som jasný príklad toho, že zázraky sa dejú - a aké 😀 . Tak moja - takto na diaľku kooooooooopec sily, aby ten ďalší pokus bol ten pravý... Moc na vás myslím, dokonca aj muž sa na teba a takynku vypytuje - a to sme sa s vami videli len raz - ale drží vám palce 😉 - takže toľkí na vás myslíme, že sa to už konečne musí podariť.
taky, krásne ti naskakujú tt 😉 , rátam každý jeden 😵 - a robím to rada 🙂
tanittka, vedúci vám rastie do krásy, fešáčisko 😵
ahojte všetky, mne sa práve zobudil jeden drobec - a to chcem ísť spať 😅

takyna
8. feb 2010

Obrovská gratulácia našej mamine dvojíčkovej a tatinovi 😵 😵 😵 😵 😵 všetko dobré 😵 😵 😵 😵 😵

kanhwa
8. feb 2010

Julicek, takze to nakoniec nebol az taky pokojny vikend 😉 Zo srdca gratulujem 🙂 🙂 🙂 a prajem vela zdravia a stastia celej rodinke 🙂

ninockaskv
8. feb 2010

julietka, blahozelam, velmi sa tesim... 😵

ostatne babulky.. leni, jedneho dna ta motyka vystreli a bude doma bobacik 😉

dior
8. feb 2010

JULIETKA- stastnym rodicov dvoch pokladikov srdecne gratulujeme 😵 😵 😵 ,nadherne vahy maju , nech ste rychlo doma a pofotis nam ich-uz sa neviem dockat 🙂

mirinda-tebe co sa uz sniva,este vydris s porodom 😉

tak my nejdeme na amnio-pisala som si s machacom a ten to neodporuca

taky ako- uz sem ani nechodis ☹ odfot brusko 🙂

mirinda10
8. feb 2010

baby ale vam tu skacu tie tt, zuzik uz si za polovickou a baby ta nasleduju, krasne sa drzite takze potom ode dalsia trojka
diorka sniva ved som pisala juli, ze mne sa snivalo po 3 tej rano, ze sa Ema narodila a ona mi pisala, ze jej o 4tej rano odtiekla plodova voda to je co, telepatia 😀 😀
vcera este nevidela drobcov ale dnes uz urcite budu spolu, kazala som je oddychovat nech sa nestresuje, ze ich rano uvidi
ako vidim aj muzik napisal, ja som mu vravela, nech potom da aj foto, slubil ze tak urobi, tak musime cakat 😵

lenka20
8. feb 2010

dobre ranko, jeeeeeeeej - julinka uz je maminka 😵 😵 😵 😵 maminke a tatinkovi zo srdca gratulujem k nadhernym zdravym detickam, nech vam robia samu radost a detickam prajem kraaaasny zivot 😵 😵 😵 😵 😵 su to nedelniatka, takze budu mat urcite v zivote stastie 😉 tesim sa na fotecky 😉
mirindik no uz by si chcela mat emku pri sebe, tak preto sa ti sniva asi 😉 ale este vydrz 😉 uz len par tyzdnov...
diorik - to je dobre, ze nemusis na amnio, je to u teba vacsie riziko a deticky su zdravucke tak naco..
vsetkym prajem krasny dnik 😵 😵 😵

dior
8. feb 2010

lenik ahoj 🙂 ,ja som rada ze nejdeme

avaka
8. feb 2010

Ahojte, 🙂 Velka gratulacia Julietke a manzelovi k drobcom 😵 😵 😵 Tak vitajte na svete drobcekovia 😵
Uzivajte si spolocne chvilky v zdravi 🙂
Ah,ale sa to tu rozbehlo...Uz ja Ty Mirinda si nedockava??Ked uz o tom snivas.. 🙂 Ved sa coskoro dockas,uz si skoro vo finale
Dakujem kocky za chvaly,Ela je fakt dobrucka,sice tazsie dnes zaspinkala,ale v noci potiahla v kuse 5 hodin..tak som aj ja vybuvana.. 🙂

mirinda10
8. feb 2010

avi ze 5 hodin, to co mas v tom mliecku makovy odvar 🙂 porad nech sa naucime, to ti maminy moze len zavidiet
ja si este pockam, len sa tu tak rodi, tak aj mne sa sniva o nasej princeznej a ked kukam tie vase nadherne fotos tak som cela paf 😵 co mam robit
avi kedy ti spadlo brucho pred porodom aby som vedela kedy to mam cakat ale ja verm, ze skor pride sekcia ako sa mala sama vypyta na svet

ako sa inka mas vsetko ok, aky bol porod este si nepisala, inak ja som si myslela, ze si mala EPI ale asi ani nie, si statocna ked si to prezila bez EPI klobuk dole ja som posero ja bez EPI by som asi do toho nesla

julietka
8. feb 2010

dakujem vam vsetkym za uzasne odkazy, moja pani sa velmi potesi az jej zacinam zavidiet ze ma okolo seba tolko uzasnych ludi ako ste vy. 🙂
dnes ju idem pozriet 😀 tak sa tu vsetky drzte 🙂 a pridete nas niekedy pozriet nazivo, ste vitane

julietka
8. feb 2010

tak teda pripajam aj dake cerstve dnesne foto :

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

krasny vecer vsetkym 🙂

lahhel
autor
9. feb 2010

Ahojky 🙂

Ninka a Samko su nadherni, taki drobucki ale nadherni 🙂 Zelam vam, aby ste boli co najskor doma a tesili sa z tych dvoch malych zazrakov 😉

Prajem vsetkym babulkam krasny den 🙂

tanitta
9. feb 2010

ahojte..
Juli a manzel.. mate nadherne deticky naozaj sa vam podarili 😵 🙂 .. pozeram ze ninka ma zmotanu plachticku medzi nozkami aj my sme tak maleho ukladali citia sa ako v brusku su ako male zabky 😵

takyna
9. feb 2010

Ahojte kočky 🙂 no nádherný sú krásny 😵 , ešte raz srdečná gratulácia 😵 😵 😵

dior
9. feb 2010

juli ake su krasne tie vase babatka 🙂 hned by som ich chcela mat doma a na fotkach vyzeraju byt take velke,ale v skutocnosti su to asi mini babatka ze?

taky kedy ides na ulz, uz som zvedava co to budes mat 🙂

lenka20
9. feb 2010

ahojte kocky, jeeej julinkovci - deticky su nadherne naozaj krasne sa vam podarili a ake maju velke nozicky 😵 😵 😵 tak uz nech ich mate cim skor doma, nech ste pokope... ako sa ma nasa julietka, rez sa hoji dobre?

avuska tak to je eluska velmi dobra, ked si tak pospi v noci 😵 samu radost vam robi 😉

zuzla80
9. feb 2010

Ahooojte,
Ja sa tu jeden deň neukážem a tu také novinky
Juliček z celého srdiečka vám blahoželám ku krásnym detičkam, nech ste zdravučký, nech máte pllllno mliečka a krásne si ich vychutnávajte spolu s mužíkom. Držte sa 😵 a pozdravujem mamičku aj otecka 😉

Avuška wauuu vaša Elka je tiež nádhernučka, juuuj taký malinkatý človiečik a ako jej je všetko veľké, som si tie vaše fotky vychutnávala 🙂 A jasné, že teraz je prvoradá malinká, my si na tvoj "zážitok" z pôrodu počkáme 😉

Mirindik veru vy ste tu taká februárová vlna a my budeme taká júnovo-júlova, a budeme tiež rodiť jedna za druhou 😉. A veru od zajtra začíname svoju druhú polku tehotenstva - verím, že aspoň tak úspešnú ako tú prvú 😉

Lenik som rada, že budete skúšať ďalej a ďalej a dúfam, že tú moju 11nástku už neprekonáš dobre... A s mužíkom mi je ľúto, že to takto prežíval, u nás to bolo tiež tak isto, tiež neúspechy "nezvládal" viac mužík ako ja... Ale verím, že raz sa budete tešiť, uvidíš 😉

Diorik super, že nemusíte na amnio 😉

Lahelik pre tebe ešte nemám žiaľ nič nové... Ale isto sa ozvem ak niečo...
Pozdravujem babulky...

mirinda10
9. feb 2010

juli vas moc pozdravuje, ma sa dobre a uziva si drobcov a je plna emocii
pisala som jej vcera poobede nech muzik urobi par fotos a da na net a vidim, ze sa to podarilo, nech sa aj my tu mozeme radovat😵

bonsai
9. feb 2010

Juli s manželom..srdečne blahoželám k Ninke a Samkovi..sú nádherní..veľa šťastíčka... 🙂

mircalla
9. feb 2010

jej, tak uz mame aj fotky a mena...parada....

🙂 😉 🙂

avaka
9. feb 2010

jeej,nadherni su 😵 a vyzeraju naozaj velki,ale viem,ze fotky fakt dost skresluju,ked si predstavim,ze su este o dost mensi ako nasa mala,ani si to neviem predstavit...drobcekovia malinky..
pozdravujem Julinku 🙂
Zuzli,veru nasa mala vo vsetkom plava.. 🙂 dnes ani poobede nechcela buvat,tusim by sa rada nosila 🙂 a ja sa chystam pisat...ale coskoro urcite 😉

mirinda10
10. feb 2010

avi ako, uz ste sa aklimatizovali, Elik sa urcite paci domka ked ma taku krasnu postielku 🙂
no ked sa rada nosi to je tym, ze chce tvoj kontakt, bola stale v teplucku a sup uz je v realnom svete, tak si to v tvojich rukach kompenzuje

zuzik ja ma zavazok potiahnut az do marca 🙂, dufam, ze vydrzime Emke dohovaram kazdy den ale max 4 tyzdne a ideme na vec aj my s princeznou, tak stiham meter
kedy uz budes vediet na 100% ci to mas dievca, dufam ze teraz na morfologii ti uz povedia

lenka20
10. feb 2010

dobre ranko kocky, ja len tak bleskovo - vsetko najlepsie vsetkym gabikam 😵
a pozdravujem vsetky 😵 😵 😵

zuzla80
10. feb 2010

Ahojte babule, kde ste sa všetky stratili...

Mirindik aj my moc pozdravujeme Julietku, už sa teším ako bude tiež opisovať svoje zážitky plné emócii... Miri ja dúfam, že nám to, čo sa skrýva v brušku v piatok povedia, lebo aj my sme už akýsi nedočkavy - a buď sa z 90%-tného dievčatka stane 100%-tné, alebo to bude 90%-tné dievčatko s pipíkom 😅 Uvidíme v piatok.

Avuska v pohodičke, máš času, my počkáme 😉 . Takže Eluška by sa už nosila, no je to princeznička, tak ako inak... Zrejme aj žltačka je na ústupe, tak začína byť čulejšia. A ako vám ide kojenie, mliečka máte dosť?

gabikasz
10. feb 2010

ďakujeme pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre