• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@jahoda333 hej my sme mali 5 dnove, on vravel, ze skoro 6 dnove a hatchujuce uplne...vraj do par hodin sa uchyti...tak to asi preto....
11. dec 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe A ty ides do Brna uz zajtra, som myslela,ze az buduci tyzden ci?
11. dec 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik zajtra idem mojmu lekarovi a do Brna v utorok :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a musí sa chodiť na sono aj do brna? ked máš svojho gynekologa?
11. dec 2013 o 15:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 nemusis, ale my sme chceli...sa pekne podakovat a snad rozlucit sa na par rokov :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ja som tam nebola a celemu teamu som sa podakovala mailom :wink: :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@jahoda333 ja som rozmyslala ze tam pôjdem na sono v 13 tt. Viem, ze vtedy uz vedia urobit 3D sono a skontrolovať ci sa všetko dobre vyvíja. U nas sa to robi az v 20tt.
11. dec 2013 o 15:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe krasa, tesim sa s tebou. :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe veľká gratulka sa teším že je hcg pekné :slight_smile: :slight_smile: ja som mala na 18 deň po iui 980 na dvojky to nevyzeralo a dnes už kecajú z maminkou :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 velmi pekne dakujem :slight_smile:...neblazni :slight_smile:....i ked u mna bolo aj ovulacia a aj sme sa mojkali :slight_smile:....lekar sa smial,ze jedno tam uz mohlo byt a dava druhe :slight_smile:....ale ja si vystacim s jednym na teraz :slight_smile:...
11. dec 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka dakujeeeeem.... :wink:
11. dec 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No mohlo sa to jedno aj rozdelit :wink: ... ale nie,robim si srandu...to hcg je individualne, niekto ma nizsie a ma dve a niekto vyssie a ma jedno. Uvidis zajtra
11. dec 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 aj na sk môžeš ísť na 3D sono Ja som bola v 13 týždni či je všetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: v Martine ho robí dr.Grochal a doc.Tomáš :slight_smile: :slight_smile: chcela som ísť do Brna ale Štelcl mi povedal že je to u nich drahé vraj si mám radšej za tie peniaze kúpiť postieľky pre drobcov :slight_smile: :slight_smile: ale keby nerobili na sk tak určite idem do Brna :wink: :wink:
11. dec 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ved hej vodu kazem a vino pijem :grinning:
ja som strasny stresak a pesimista ale snazim sa aspon druhych povzbudit ked seba neviem
11. dec 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne keď povedal na sone že sú tam dve miminá som len pozerala nejak mi to nešlo do hlavy lebo som čakala že tam bude jedno bábo a boli dve :slight_smile: :slight_smile: ale teraz som rada že mám dve už si neviem predstaviť že by som mala len jedno to druhé by mi chýbalo :wink: :wink:
11. dec 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka ale to je v pohode...to sme vsetky take...lahko sa radi druhym :slight_smile:...a preto sme tu, aby sme teba podporili :slight_smile:
11. dec 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 su krasne tvoje babatka....ja si ta este pamatam, ked si tam isla a dozvedela si sa, ze su dve.... :wink: a kukaj, uz su na svete... :slight_smile:...urcite to musi byt nieco krasne.... :wink: ...zelam vam vela krasnych spolocnych chvil :wink:
11. dec 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik jasne, preto ani napredbieham a neratam s dvoma, ale s jednym :slight_smile:...mame ruzovu izbicku prichystanu, tak budeme mozno maximalne premalovavat na modro :slight_smile:
11. dec 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 aj ja ti odporucam doc.Tomasa je fakt supeeer ja ho mam ako obv, gynekologa, sono robi naozaj velmi podrobne
11. dec 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ďakujem no sú to už malý šibaly už objavujú stále niečo nové a keď sú dvojičky ale rozdielny Marko ten je taký výmyselník všetko ho zaujíma a Zojka ešte také bábetko ani hračky ju nezaujímajú :slight_smile: :slight_smile: Je to taký pekný pocit mať detičky užívam si ich každú chvíľku :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ozaj a co ti nakoniec povedal v rf ohladom toho tvojho amh?
vysetreli ti ho znova?, ked pises ze ti zlihavju vajecniky,,,,
11. dec 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka AMH neriesili, to podla nich nie je az take dolezite.robili mi ten odber na 2DC a tam vysiel FSH 12,9.takze z toho dovodu ma upozornili, ze to vyzera na zlyhavanie vajecnikov a doporucili IVF aby nebolo neskoro...s tym, ze Dr.povedal, ze nevie povedat ci to bude uspesne alebo nie, vraj mi to bude vediet povedat po odbere a hlavne ako sa budu vyvijat emrya. :unamused: takze so sice dost bojim, ale verim, ze sa nam to podari :slight_smile:
11. dec 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 neboj sa podarilo sa to aj inym takze sancu urcite mate :wink:
11. dec 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Aha super, dobre vediet. Ďakujem za info. Ja som myslela, ze tu to robia az v 20 tt. Mozno nájdem niekoho aj bližšie Nitry :slight_smile:
11. dec 2013 o 17:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé dievčatá všetkým ďakujem za odpovede. Nech sa Vám darí už sme a rozhodli íšt do RF. Aj email ktorý mi dnes prišiel bol iný ako v iných centrách, napísaný profesionálne. Ďakujem a nech Vám bruška a v nich miminká pekne rastu.
11. dec 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ahoj ja tiez rozmyslam ist do Martina na sono. Chcem mat istotu ci budu drobci zdravy. Kedze pri prvom IVF s pgd sme mali zistene geneticke vady na embryach. A kedze uz mam 3 Ma za sebou sa bojim.Chcem sa spytat ti si bola u koho? A pred tym ti robili nejake testy a na zaklade toho si tam isla?Alebo ako to je? Lebo radsej si myslim je ist na toto ako na amniocentezu. Su to porovnatelne vysledky z toho sona ako amnio? Dakujem
11. dec 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahoj ty sa ako dnes citis? ja mam niekedy take pichania ale zaujmave ze ani nie v strede ale akoby vo vajecnikoch...nie je to divne? Uz aj mna vsetko mozne napada...ci nie su mimo maternice a tak...:frowning2:...najradsej by som uz mala sono za sebou aby mi potvrdili ze vsetko je OK...
11. dec 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe krasne ciselko...len tak dalej...bez problemov ti urobia sono v 5. tyzdni? nerobia to az neskor?
11. dec 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik a tebe aj vkladali 2? no kolky den?
11. dec 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura sestricka mi vravela ze by uz malo byt vidiet...tak uvidim zajtra...ved aj v brne mi to chcu robit zaciatkom 6 tyzdna...tak asi ano :wink:
11. dec 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok