Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
11. dec 2013

@lusipe a vies kolko sa za to plati v Brne?

lusipe
11. dec 2013

@jalaura netusim.to sa dozvieme na mieste 😉

bradik
11. dec 2013

@jalaura Hej vkladali dve na 5.den a zatial mame potvrdene jedno srdiecko a lekarovi sa zdalo, ze tam je aj druhe, tak uvidime v piatok 😉 , uz sa moc tesim.... A tebe moooc gratulujem

tinka9075
11. dec 2013

@miskanr1 ahoj neviem či nájdeš niečo bližšie ja som z okr.PE a najbližší bol Martin 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2013

@gaga83 ahoj ja som tam šla aj kvôli tomu že mám za sebou 5X MA tak som sa veľmi bála 😖 😖 a ešte mi vyšli zlé výsledky z krvi že drobci budú mať Downov syndrom tak som nechcela riskovať,bola som u doc.Tomáša poznám ho už dlho tak som šla k nemu a nebanujem pomeral všetko dôkladne a povedal že sa nemám báť vraj je všetko v poriadku 🙂 🙂 na amniocentezu by som nešla bála som sa aj toho že kamoška bola a potom potratila 😖 😖 na prvom sone som bola u docenta v 13 tt potom v 20tt a ešte v 30tt chcela som mať istotu že všetko je tak ako má byť 🙂 🙂 v 13tt sme už vedeli čo čakáme 😉 😉

schatje6
12. dec 2013

Ahojte dievcata, tak mame dnes rano ducha, ci nie? 7den po ET,
@lusipe drzim palce na dnes
@miskanr1 tvoje pocity dnes? drzis sa s testovanim do vikendu?

ria191
12. dec 2013

@schatje6 je tam dúúúúúúúšik len tak ďalej 😀 😀 😀 😝 😝 😝

bimba8
12. dec 2013

@schatje6 supeer, ticha gratulka 😵

schatje6
12. dec 2013

@ria191
@bimba8
no ja som z toho dost vydesena 😕
ale aspon viem, ze mrnusik bojuje

bimba8
12. dec 2013

@schatje6 prečo vydesena? Ved na 7den pekne viditeľný dusík 🙂

schatje6
12. dec 2013

@bimba8 no lebo 6.ivf, piaty transfer a doteraz vsetky negativne, az na prve, ktore bolo biochemicke 😕
tak teda idem mysliet pozitivne...brucho ma boli....

bimba8
12. dec 2013

@schatje6 Aha tak chápem a duplom ti prajem nech dusík silnie a je vsetko ako ma byt 😵

miskanr1
12. dec 2013

@schatje6 Ahoj moja tak super, hádam sa tá čiarka zosilnie. Ja som testovala dnes, ale test je snehobiely.

schatje6
12. dec 2013

@miskanr1 este je priskoro, mysli nadalej pozitivne, ved vies.. Co uz s nami, ked sme nedockave, a ja teda extremne 🙂
a citis sa inak ako?

miskanr1
12. dec 2013

@schatje6 No cítim sa tak normálne. Včera ma trocha pichalo v bruchu, potom som trocha cítila vaječníky a prsia. Ale dnes normálne.

nomxxx
12. dec 2013

babenky, čo ste boli viackrát na ET a KET poraďte prosím...som 3 deň po KET, vkladám utroš 4-0-4 a stráááášne ma boli chrbát/kríže, teda bolieval ma aj pri predchádzajúcich vkladoch, ale toto je už dosť husté, neviem sa v posteli otočiť a aj zo stoličky vstať je menší problém. Máte s tým skúsenosti? Ďakujem 🙂

lusipe
12. dec 2013

@schatje6 jej to je krasne, dusik sa tam crta....tfu tfuj....nech len pekne silnie 😉

lusipe
12. dec 2013

dievcata, tak ja som prisla zo sona....sme 2 tyzdne po vklade, HCG krasne vysoke, az bol prekvapeny, ze stale rastie..ale babulko zatial nevidel, aj vravel, ze je este velmi skoro vidiet nieco, ze aj zeny chodia na sono az ked im min. 2 tyzdne meska....a mne meska len tyzden...tak musime cakat. mate niekto s tymto skusenost?

miskanr1
12. dec 2013

@lusipe No to je super. Neboj všetko bude pekne vidieť. Je to ešte skoro podľa mňa. Tak ako ja ked si robím test na 4,6 a 7 deň po ET a dúfam, že sa už objaví čiarka. A viem že je to skoro. Inak by lekár nekázal testovať až 17.12. 🙂

lusipe
12. dec 2013

@miskanr1 no ja neviem teraz...ma to pekne vratilo spat...ale zial neviem s tym nic urobit...musim len pockat..

jjajka
12. dec 2013

@lusipe neboj je skoro. Ked som cakala syna, isla som hned na druhy den ako mi meskala a povedal, ze tam este nieje nic vidiet, ze to ma 3 mm. HCG je kraaaasne, vyzera to dobre.

jjajka
12. dec 2013

@schatje6 je tam duch, to je super. O 2 dni bude iste silnejsi 🙂

karkana
12. dec 2013

@nomxxx zavolaj dr., či niečo od bolesti môžeš si dať,,,,a asi len vydržať 😉 možno to s tým nemá nič, len ťa bolia kríže ak máš nejaký zápal,

lusipe
12. dec 2013

@jjajka len preco nic nevidel? fakt je to skoro? ☹

ludinka
12. dec 2013

@lusipe urcite je ste skoro , aj kamoska co jej vyslo IVF tak na prvom sone nic nebolo vidno, az o 2 tyzdne neskor bolo srdiecko 😉
@schatje6 drzim silno silno prsty aby ten duch silnel 🙂

@miskanr1 este mas kopec casu na pozitivny test tak klud 😉

sona_fit
12. dec 2013

@ludinka Ahoj moja, a bola si na sono u svojho dokiho alebo v Brne? Lebo kočeny písavali že v Brne maju lepší UTZ , preto som ja išla na prvé sono radšej do RF. Ale som bola vlastne až 2 týždne od testu, ktorý bol 12 deň po vklade. Takze nebojaj, HCG je pekne a na sono zavčasu 😉

gaga83
12. dec 2013

@tinka9075 dakujem za infosky;). Aspon viem co a ako. Uvidim co povie doktor este mam cas ale chcela som si pozistovat kto ma ake skusenosti.

mimika1973
12. dec 2013

@lusipe joooj, preco si bola na utz tak skorooo???!! 😕
Pravdaze je to dost zavcasu este! 2 tyzdne od vkladu! A hlavne ten zbytocny stres takto! Kebyze aspon tie 3 tyzdne, tak to uz vidno aspon gestacny vak...kedy teraz ides najblizsie na dalsi utz?
Neboj, vsetko bude OK, a nabuduce uz uvidis bambulko! 😵 😉 tfuj tfuj!!!!

mimika1973
12. dec 2013

@nomxxx hmmm... 😵 bambulko sa uhniezduje!!! 😉
Ked bolia krize a brusko, vraj dobre znamenie! tfuj tfuj!!!!
drzim moc palceky moja! 🙂

sona_fit
12. dec 2013

@nomxxx Ahoj, mna tiež boleli kríze, ale trvalo to len 2 dni a potom to prešlo. Ak to je take silne ako píšeš a trvá to už dlhšie, určite by som išla k dokímu min. na moc či nemáš nejaký zápal.
inak mne sa skončila choroba a nadcha (som v 9 týždni) a aby som si pri zavádzaní utrosu nezaviedla aj nejakého stafilokoka a iného bacila tak si vždy pred tým umývam ruky jak pred operáciou - antibakterialnym mydlom a mužovi som skonfiskovala jednu domácu palenocku - tak aj tou 🙂 nakoniec vodou a vždy utriem do papierových obruskov lebo na uterakoch tiež tých bacilov veľa. Som taká opatrná, lebo furt mi niečo našli pri výteroch tak si dávam teraz pozor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre