• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@jalaura
@lusipe
@schatje6
@bibi24 Baby tak 10tkovi test je biely ako sneh. No nechápem a už netestujem. V pondelok idem na krv.
13. dec 2013 o 10:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odfotené na dennom svetle. Vrchný, z ranného moču 25 tkovi a spodný z teraz 10 tkovi. Tak som s toho jeleň. Ale najpresnejšia bude krv v pondelok.
13. dec 2013 o 10:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a to si testovala teraz?
13. dec 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hej ten 10 tkovi teraz.
13. dec 2013 o 10:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a necrta sa aj na tom desiatkovom nieco?...vidim tam nieco, alebo je to len tien?....
13. dec 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak, mas uplnu pravdu :dizzy_face: bud v klude a tes sa :wink:
13. dec 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 aj ja na tom 10 tkovom nieco vidim? To je kolky den?
13. dec 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 moooc dakujem za nazor a podporu a prajem vela krasnych chvil s chlapcami :slight_smile:
13. dec 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24
@lusipe No v skutočnosti je silnejšia čiarka na tom rannom 25 tkovom. Ale ked kukám teraz ten 10 tkovi vyzerá, že aj tam je niečo. Ale nemala by byť silnejšia?
13. dec 2013 o 10:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 a kolky den si presne? a ake embryjko vkladali? v akej kvalite?
13. dec 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no 8 deň som dnes a vkladali mi 5 dnovú blastocystu
13. dec 2013 o 10:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 vies, ono zavisi, ako sa uchytila a kedy....ale su dievcata, ktore ani na 9 den nic nemali a 12 uz krasne ciarky...tak este pockaj chvilku a skus v nedelu...to uz by malo byt tmavsie...moooc drzim palceky aby to krasne tmavlo :wink:
13. dec 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby naco tak skoro testujete? potom su len zbytocne stresy, nechapem to, ja skor ako na 11-12 den som nikdy netestovala, trpezlivost ruze prinasa :wink:
13. dec 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miskanr1
skus ak mas teda mamatest, neviem akou znackou si robila, ten je spolahlivy, mna nikdy nesklamal :wink:
13. dec 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
ahoj, a ty ako? ako sa maju dvojicky? da sa to zvladnut? blba otazka asi, urcite da no nie :wink:
13. dec 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 ved ja viem, len sa bojim, ze ms pride :frowning2:
@bimba8 hej testovala, ale ako som uz pisala, s namahou vykukam ducha...
@miskanr1 no moja, drz sa toho 25-veho, ty ides v pondelok na krv? asi pojdem aj ja...dufam, ze bude vikend ok...
13. dec 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
ahoj moja, no my "stara partia "nejako sme v uzadi, nechavame to na nove kocky, tym sa dari o 106 :wink: tak to ma byt, my si pockame na nase vytuzene ako ty. a bude to coskoro, si nas velky priklad :dizzy_face:
13. dec 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe tak buduci piatok uvidis krpceka, budem drzat palce...
13. dec 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 tak tak, suhlas uplny s @nelly3 take skore testovanie nema ziaden zmysel, aj tak k tomu nevieme viac povedat. Moze to byt tehu ale aj nemusi. Kto to vie. Ako ciarka tam je, intenzita je velmi individualna, zavisi od vysky hcg v tele, od koncentracie mocu, od terminu uchytenia, znacky testu, atd.
Pockaj este 2 dni a potom testni :wink: a dolezite je este aby silnela :wink:
13. dec 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 no prave dnes maju 7. mesiacov, verila by si tomu? Zvladnut sa da, no nie vzdy je to jednoduche. Su horsie a lepsie dni a noci. Je to velika zmena a dlho som si na to zvykala. Mat jedno babo je omnoho jednoduchsie a aj si ho mozes viac uzit. No ale bojujeme :wink: A ty? Stale sa este nepostastilo? Obcas sem este nakuknem ci uvidim stare zname :slight_smile:
13. dec 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
no ja nula bodov, ten KET v maji co mi vkladali 1xHB1 sa aj ujalo, ale potm som spinila a nakoniec krvacala a HCG kleslo, takze tak, na jesen som bola 2x na soft, uplna katastrofa, jedno vajicko,ktore sa ani neoplodnilo, a potom uplne ze ziadne :pensive: pritom nemam problem s vajickami, neviem co sa stalo, po novom roku idem na dlhy protokol v RF, davam tomu velku nadej, takze bojujem ako sa len da :slight_smile:
13. dec 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24
daj nejake foto :dizzy_face:
13. dec 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 neboj moja určite bude v pohode víkend. Ja uz nestresujem ani netestujem. V pondelok krv a to bude 100% výsledok.
13. dec 2013 o 10:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 držím palce :slight_smile:
13. dec 2013 o 10:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ďakujem pekne moja. No ja si to tiez stále hovorím, ze je este skoro, ze doktor kazal testovat 17 teho, ale moja zvedavost je silnejšia. Ked tu vidím ako vsetky testujete tiez pred stanovenym termínom. No svrbia ma dlane, ked uz mám tie testy.
13. dec 2013 o 10:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 fuuu, no teda, mas toho dost za sebou veru. My si teda uzijeme, kym sa k tomu babu dopracujeme. Ale ked sa mne podarilo, musi sa kazdej, ja vravim, ze len to netreba vzdavat :wink: budem drzat silno palce na ten dalsi pokus. Kuk moj album, tam mam fotose :wink:
13. dec 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskanr1 Miska, uplne ta chapem...je to normalne...takze sa za to nehambi :slight_smile:...len aby ti to zbytocne neurobilo stres :wink: ...ja som prave nikdy netestovala, vzdy som cakala na krv po IUI....a teraz som prvykrat testovala skor...a bolo to tam....kazda sme ina a nedockavost nas zabija...ale to pochopia vsetky dievcata, ktore su tu...tie co prirodzene, tie sa na to pozeraju inak.. :wink:
13. dec 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
ale ja nie som tvoja priatelka, musis ma potvrdit lebo nevidim ziadny album :wink:
13. dec 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mne sa stalo, ze v oktobri sa zo 6vajok oplodnilo 5 a na 3.den sa zastavili a na transfer nezostalo nic. teraz ich zase sa zda, ze vybrali o den skor ako stihli dozriet a zo 7vajok sme mali na transfer len jedinu blastocystu...
je to kazdy mesiac individualne
13. dec 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6
urcite ano, no asi to tak malo byt u mna, nebol ten spravny cas, ale ja si pockam :dizzy_face:
13. dec 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok