Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
13. dec 2013

@jalaura
@lusipe
@schatje6
@bibi24 Baby tak 10tkovi test je biely ako sneh. No nechápem a už netestujem. V pondelok idem na krv.

miskanr1
13. dec 2013

Odfotené na dennom svetle. Vrchný, z ranného moču 25 tkovi a spodný z teraz 10 tkovi. Tak som s toho jeleň. Ale najpresnejšia bude krv v pondelok.

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 a to si testovala teraz?

miskanr1
13. dec 2013

@lusipe hej ten 10 tkovi teraz.

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 a necrta sa aj na tom desiatkovom nieco?...vidim tam nieco, alebo je to len tien?....

bibi24
13. dec 2013

@lusipe tak, mas uplnu pravdu 😵 bud v klude a tes sa 😉

bibi24
13. dec 2013

@miskanr1 aj ja na tom 10 tkovom nieco vidim? To je kolky den?

lusipe
13. dec 2013

@bibi24 moooc dakujem za nazor a podporu a prajem vela krasnych chvil s chlapcami 🙂

miskanr1
13. dec 2013

@bibi24
@lusipe No v skutočnosti je silnejšia čiarka na tom rannom 25 tkovom. Ale ked kukám teraz ten 10 tkovi vyzerá, že aj tam je niečo. Ale nemala by byť silnejšia?

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 a kolky den si presne? a ake embryjko vkladali? v akej kvalite?

miskanr1
13. dec 2013

@lusipe no 8 deň som dnes a vkladali mi 5 dnovú blastocystu

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 vies, ono zavisi, ako sa uchytila a kedy....ale su dievcata, ktore ani na 9 den nic nemali a 12 uz krasne ciarky...tak este pockaj chvilku a skus v nedelu...to uz by malo byt tmavsie...moooc drzim palceky aby to krasne tmavlo 😉

nelly3
13. dec 2013

baby naco tak skoro testujete? potom su len zbytocne stresy, nechapem to, ja skor ako na 11-12 den som nikdy netestovala, trpezlivost ruze prinasa 😉

nelly3
13. dec 2013

@miskanr1
skus ak mas teda mamatest, neviem akou znackou si robila, ten je spolahlivy, mna nikdy nesklamal 😉

nelly3
13. dec 2013

@bibi24
ahoj, a ty ako? ako sa maju dvojicky? da sa to zvladnut? blba otazka asi, urcite da no nie 😉

schatje6
13. dec 2013

@gaga83 ved ja viem, len sa bojim, ze ms pride ☹
@bimba8 hej testovala, ale ako som uz pisala, s namahou vykukam ducha...
@miskanr1 no moja, drz sa toho 25-veho, ty ides v pondelok na krv? asi pojdem aj ja...dufam, ze bude vikend ok...

nelly3
13. dec 2013

@melisska
ahoj moja, no my "stara partia "nejako sme v uzadi, nechavame to na nove kocky, tym sa dari o 106 😉 tak to ma byt, my si pockame na nase vytuzene ako ty. a bude to coskoro, si nas velky priklad 😵

schatje6
13. dec 2013

@lusipe tak buduci piatok uvidis krpceka, budem drzat palce...

bibi24
13. dec 2013

@miskanr1 tak tak, suhlas uplny s @nelly3 take skore testovanie nema ziaden zmysel, aj tak k tomu nevieme viac povedat. Moze to byt tehu ale aj nemusi. Kto to vie. Ako ciarka tam je, intenzita je velmi individualna, zavisi od vysky hcg v tele, od koncentracie mocu, od terminu uchytenia, znacky testu, atd.
Pockaj este 2 dni a potom testni 😉 a dolezite je este aby silnela 😉

bibi24
13. dec 2013

@nelly3 no prave dnes maju 7. mesiacov, verila by si tomu? Zvladnut sa da, no nie vzdy je to jednoduche. Su horsie a lepsie dni a noci. Je to velika zmena a dlho som si na to zvykala. Mat jedno babo je omnoho jednoduchsie a aj si ho mozes viac uzit. No ale bojujeme 😉 A ty? Stale sa este nepostastilo? Obcas sem este nakuknem ci uvidim stare zname 🙂

nelly3
13. dec 2013

@bibi24
no ja nula bodov, ten KET v maji co mi vkladali 1xHB1 sa aj ujalo, ale potm som spinila a nakoniec krvacala a HCG kleslo, takze tak, na jesen som bola 2x na soft, uplna katastrofa, jedno vajicko,ktore sa ani neoplodnilo, a potom uplne ze ziadne 😔 pritom nemam problem s vajickami, neviem co sa stalo, po novom roku idem na dlhy protokol v RF, davam tomu velku nadej, takze bojujem ako sa len da 🙂

nelly3
13. dec 2013

@bibi24
daj nejake foto 😵

miskanr1
13. dec 2013

@schatje6 neboj moja určite bude v pohode víkend. Ja uz nestresujem ani netestujem. V pondelok krv a to bude 100% výsledok.

miskanr1
13. dec 2013

@nelly3 držím palce 🙂

miskanr1
13. dec 2013

@lusipe ďakujem pekne moja. No ja si to tiez stále hovorím, ze je este skoro, ze doktor kazal testovat 17 teho, ale moja zvedavost je silnejšia. Ked tu vidím ako vsetky testujete tiez pred stanovenym termínom. No svrbia ma dlane, ked uz mám tie testy.

bibi24
13. dec 2013

@nelly3 fuuu, no teda, mas toho dost za sebou veru. My si teda uzijeme, kym sa k tomu babu dopracujeme. Ale ked sa mne podarilo, musi sa kazdej, ja vravim, ze len to netreba vzdavat 😉 budem drzat silno palce na ten dalsi pokus. Kuk moj album, tam mam fotose 😉

lusipe
13. dec 2013

@miskanr1 Miska, uplne ta chapem...je to normalne...takze sa za to nehambi 🙂...len aby ti to zbytocne neurobilo stres 😉 ...ja som prave nikdy netestovala, vzdy som cakala na krv po IUI....a teraz som prvykrat testovala skor...a bolo to tam....kazda sme ina a nedockavost nas zabija...ale to pochopia vsetky dievcata, ktore su tu...tie co prirodzene, tie sa na to pozeraju inak.. 😉

nelly3
13. dec 2013

@bibi24
ale ja nie som tvoja priatelka, musis ma potvrdit lebo nevidim ziadny album 😉

schatje6
13. dec 2013

@nelly3 mne sa stalo, ze v oktobri sa zo 6vajok oplodnilo 5 a na 3.den sa zastavili a na transfer nezostalo nic. teraz ich zase sa zda, ze vybrali o den skor ako stihli dozriet a zo 7vajok sme mali na transfer len jedinu blastocystu...
je to kazdy mesiac individualne

nelly3
13. dec 2013

@schatje6
urcite ano, no asi to tak malo byt u mna, nebol ten spravny cas, ale ja si pockam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre