Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
15. dec 2013

@ludinka neboj za chvilku sa budeme tesit s teba🙂

sarasota
15. dec 2013

@jalaura gratulujeme krasne kolajnicky 🙂

bergalm
15. dec 2013

to mi fakt nevie nik povedat co to moze byt?mm uz chcel ist zas do nemocnice ale nespinim ani nic ach jo vsetky uz asi spinkate

lusipe
16. dec 2013

@bergalm ahoj moja,veru uz sme spinkali 😉 a neboli ta chrbat? Mna ked bolel chrbat tak mi to vyrazalo do brucha a strasne bolesti....ale mozno uz ti je lepsie teraz.ak nespinia tak je podla mna vsetko v poriadku.

schatje6
16. dec 2013

@bergalm ahojki, no ja ti moc neporadim, snad je to uz lepsie... 😕
a ja dneska rano takto, 11den po ET, tak som sa vybrala na krv a pan doktor ze neordinuje ani dnes ani zajtra. tak teraz neviem, ci mam ist k zastupujucemu, co je 30km, alebo vydrzat do stredy, poradte mi 😅

falin
16. dec 2013

@schatje6 - krasne testiky, gratulka 😉 . Ja by som na krv isla do labaku ako samoplatca, nevydrzala by som cakat do stredy 😀

schatje6
16. dec 2013

@falin to sa da?? no idem popatrat, ci aj v nasom meste...dakujem, myslis, ze su krasne? ci nie su slabe...

falin
16. dec 2013

podla mna na 11-ty den su pekne 😉 neboj nic.
U nas sa to da. Normalne v poliklinike ako mame biochemicke laboratorium

schatje6
16. dec 2013

oo, tak idem na vec 🙂 vdaka za radu

miskanr1
16. dec 2013

@jalaura Super výsledok gratulujem. To vyzerá na dvojičky 🙂 Ja som bola dnes na krv a okolo 11 tej budú výsledky. 🙂

miskanr1
16. dec 2013

@schatje6 Ja mám tiež len také slabé čiarky, ale dnes o 11 tej budem mať výsledok krvi. 🙂 Inak črtá sa nám to dobre. Dám sem aj ja moju rannú fotku testíku.

miskanr1
16. dec 2013

11 den po ET

jalaura
16. dec 2013

@miskanr1 no neviem ci dvojicky... ale minimalne jedno by mohlo byt🙂. aj ja sa idem objednat na krv. daj potom vediet tvoj vysledok

jalaura
16. dec 2013

@schatje6
@miskanr1 zda sa mi ze obe mate taku istu ciarku tak to podla mna u vas perfekne postupuje

miskanr1
16. dec 2013

@jalaura jasné, že dám, ale môj test je slabučký. Tak uvidíme. 🙂

miskanr1
16. dec 2013

@jalaura no čakala som na 11 deň už troška silnejšiu

lusipe
16. dec 2013

@jalaura
@miskanr1
@schatje6 jaj dievcata, urobili ste mi obrovsku radost....moooc gratulujem 😉 nebojte, budu tmavnut 🙂....sup pekne na krvicku a moooc zelam aby to krasne rastlo 😉

schatje6
16. dec 2013

@lusipe
@miskanr1 tiez sa mi zda, ze mame ciarky +/- rovnake 😀, tie moje testiky, horny je 10-kovy a dolny je 25-kovy...
@jalaura
no ja som uz aj naspat, krv mi nevzali, v nasom malomeste to na biochemii nerobia, a u vseobecnej by mi sestricka vzala len keby som mala ziadanku aj skumavku... 😕
tak uvidim, ako zajtra rano RF test a podla toho bud pojdem k tomu zastupujucemu alebo vydrzim do stredy.
a utros som si bola objednat, a vraj je nedostupny...

ludinka
16. dec 2013

@schatje6
@miskanr1
baby teda vizera to supeeer 😵

sarasota
16. dec 2013

@schatje6
@miskanr1 drzim palceky nech silneju a je krasne HCG 🙂

schatje6
16. dec 2013

@miskanr1 potom daj vediet vysku HCG som taka zvedava 🙂 😵
a ako sa citis? mna pobolieva brusko...a prsia...

lusipe
16. dec 2013

@schatje6 dievcata podbrusko je ok...mna este stale boli 😉

motiv
16. dec 2013

ahojte,
vidim, ze chodite do Brna, mozem sa spytat, som po 1.nesupesnom IVF a zvazujem Brno, pocujem len chvaly. Zaujima ma ze ked koncim v jednom car ide do druhehoo ci si mam vypytat svoje zaznamy, ci ich vobec vydavaju alebo si zalozia v druhom car svoje. Dakujem

ludinka
16. dec 2013

@motiv ja som si bolo vypytat moje zaznamy ale nepovedala som im ze odtial odchadzam, jednoducho som si vymslela ze menim svojho obv.gyndosa a ze chce vidiet vysledky, su povinni ti to dat, ale napr. v heliose viem ze za to pytaju peniaze
a brno je dobra volba 😉

ludinka
16. dec 2013

@lusipe a kedy ta zacalo boliet podrusko?, mna boli od druheho dna po vklade-je to taka ista bolest ako kazdy mesiac pred ms 😒

motiv
16. dec 2013

@ludinka dakujem za info, to staci zavolat na recepciu ze ti to maju pripravit ci ako?

nelly3
16. dec 2013

@motiv
ahoj, no ja som tak isto chodila do gyn-fivu a odisla som do brna reprofitu, nic som si nevypytala, nic som im neoznamovala 😉 a inac je to velmi dobra volba 😉

ludinka
16. dec 2013

@motiv no neviem ja som tam bola osobne a zavisi urcite aj od centra v ktorom si, ja som chodila do is caru v mt

lusipe
16. dec 2013

@ludinka mna zacalo az na 6 den po vklade ked sa zahniezdovalo a boli az doteraz...s malymi prestavkami...urcite to bude v poriadku...moc drzim palceky 😉

schatje6
16. dec 2013

@ludinka
@lusipe
@sarasota
baby a pijete kavu? ja som dost kavickar 4kavy denne, tak sa to snazim obmedzovat, dala som si Caro, ale telo neoklamem...boli ma hlava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre