Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
16. dec 2013

@jalaura
@miskanr1
no tak ja uz to nezachranim lebo my sme boli 1. krat v brne az v polke novembra

inac baby prisiel mi mail ze nam zamrazili 2 embrijka HB/1, a XB/2 tak sa tesim
neviete ked sa robi ketko ci mozu rozmrazit z tych dvoch len jedno, alebo sa musie obe naraz rozmrazit?

lusipe
16. dec 2013

@ludinka super, krasna kvalita babusiek...ak su zmrazene spolu, tak ich budu musiet rozmrazit naraz...zavisi to od toho...

ludinka
16. dec 2013

@lusipe aha, na to sa nas nikto nepytal ze ako to chceme..... 😕
no nic tak v druhom kole budeme mat dvojky 😀

lusipe
16. dec 2013

@ludinka ked mne vkladali, tak sa ma hned spytal Stelcl, lebo my sme mali vela a v super kvalite a vedel, ze ja si vzdy chcem dat len jedno babusko....tak asi preto... 😉 presne, teraz budes mat jedno a potom dvojicky... 😉

ludinka
16. dec 2013

@lusipe teraz som citala tu spravu a su dve ,pejetky,, to je ono??

lusipe
16. dec 2013

@ludinka hej, presne, super, mas ich teda samostatne 😉

ludinka
16. dec 2013

@lusipe tak to je lepsie, mame teda na 3 ketka 🙂

ludinka
16. dec 2013

@lusipe teda uz to pletiem na 2 😀

miskanr1
16. dec 2013

@lusipe ďakujem pekne moja. No aj ja verím, že to bude silnieť a nebude to len biochemické.

ludinka
16. dec 2013

@lusipe a tebe mrazili aj nejake hodnotene dvojkou? ked si ich mala tak vela?

lusipe
16. dec 2013

@miskanr1 budem na teba moooc mysliet.....vidis ja som mala vysoke a este nie je vyhrate....tiez trpnem stale, ci tam nieco uvidia...ach jaj... 😉

schatje6
16. dec 2013

tak som si dala kavicku s mliekom a je mi lepsie...

lusipe
16. dec 2013

@ludinka myslim, ze my mame len jednotkovej kvality, tie menej sme nedavali...aj tak sme ich mali 9 zamrazenych...este zostalo 8....

ludinka
16. dec 2013

@lusipe
@miskanr1 to je vsetko preto ze to vieme tak skoro, keby ste otehu prirodzene tak mozno ani neviete ze ste tehu....a sli by ste rovno na sono v 6-7tyzdni

ludinka
16. dec 2013

@lusipe no ved jasne, tak to ste mali strasne uspesnu stimulku tolko krasnych embrii 😵
aky si mala protokol?

lusipe
16. dec 2013

@ludinka presne s tebou suhlasim...vcera som si pozerala kartu, ked som mala dceru...k lekarovi som isla ked mi 2 tyzdne meskali...to mi len zobrali krv, teda som bola v 7 tyzdni...a sono mi urobil az v 8 tyzdni prvykrat....a az vtedy bolo vidiet malinke...tak snad aj teraz to tak bude....

ludinka
16. dec 2013

@lusipe verim ze ano 🙂

lusipe
16. dec 2013

@ludinka ja len 2 ampulky merional od 2 dna po 10 den tusim...ale ja som velmi zareagovala....sam bol prekvapeny...ale je lepsie reagovat menej....

ludinka
16. dec 2013

@lusipe no je setrnejsie pre zenu mat menej vajok....a vsetky ste davali ICSI alebo nie?

lusipe
16. dec 2013

@ludinka hej vsetky sme dali...tak nam to odporucal lekar, tak sme si dali poradit...

ludinka
16. dec 2013

@lusipe je ovela vacsia sanca na oplodnenie s tym ICSI tak preto ti to poradili

lusipe
16. dec 2013

@ludinka presne a ja som neprotestovala, ved oni tomu rozumeju viac... 😉

miskanr1
16. dec 2013

@lusipe Neboj uvidia. No u nás je dôležité, aby poriadne narástlo do piatku. A aby aj paličky na testoch tmavli.

lusipe
16. dec 2013

@miskanr1 a budes cakat do piatku, alebo budes testovat este? tfuj tfuj pre stasticko...

miskanr1
16. dec 2013

@lusipe budem testovať každé ráno.

miskanr1
16. dec 2013

@ludinka ved to som si aj ja hovorila, že aké jednoduché to majú ženy, čo im to víde na prvý krát ked sa pomilujú. Ani o tom nemusia vedieť. Moja mama ked čakala mňa a kým to zistila, že je tehotná tak už bola v 3 mesiaci. Do vtedy mala menzes a bola tehotná.

miscok
16. dec 2013

@ikuska Ahoj, tak si ma navnadila, ze uz mam angel sound aj ja. Drahy dostane k vianociam - akoze spolocny darcek 🙂 A kedze som nevydrzala, popocuvala som si drbceka na tajnasa...jooooj 😵
@sarasota Ahoj, ty si minuly tyzden spominala, ze zacinas citis drobca. Mozes to opisat? Ja citim sem tam take bublinkovanie a nie su to creva. Je to to? Ci ty to mas inak? 🙂

bradik
16. dec 2013

@jalaura A ty si to kedy posielala do poistovne, ze uz ti prislo vyjadrenie, ci to si tam iba volala? Posli cislo nech tam ciknem aj ja... ach jo, to je robota s tymito nasimi instituciami

jalaura
16. dec 2013

@lada_dee no asi to treba riskut - treba im povedat ze napr. chces soft /alebo v prirodzenom cykle) a to tu nerobia - a ze vies ze v Brne sa na to specializuju....mozno potom povedia ze OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre