Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
16. dec 2013

@ludinka Ja som inak citala v tej ich brozurke, ze dokazu embryja rozmrazit a potom zase opatovne zmrazit, len neviem ci to nema potom vplyv na kvalitu

jalaura
16. dec 2013

@bradik nevola sa tam - oni mi volali z utajeneho😀. Tiez ma prekvapili ze volali a jednoducho nenapisali ze zamietnute...no uvidime co sa udeje. Do poistovne som to posielala pred tyzdnom.

jalaura
16. dec 2013

@bradik aj ja uz som si dala status ze cakam babo....je to uzastne vidiet to pod svojim menom🙂

lusipe
16. dec 2013

@jalaura jej super, tak ja este nemam odvahu, kym neuvidim na sono 😉

lusipe
16. dec 2013

@bradik ahoj moja, a tebe vychadza termin august? a ja ze jul? 😉

jalaura
16. dec 2013

@lusipe ja sa tie zbojim sona ale takto mam v sebe ze to proste musi vyjst... 🙂

lusipe
16. dec 2013

@jalaura paci sa mi tento pristup 😉 ...tak snad po piatku aj ja dam 😉 a kedy ides na krv?

lada_dee
16. dec 2013

@jalaura ...no nie som si istá ..teda už nepamätám, ale v žiadosti špecifikuješ či dlhý protokol či soft kvôli rozpočtu a liekom ...ale možno sa mýlim ... I tak si to neviem predstaviť.
Ak mi prídu teraz peniaze, tak už mám 3 cyklus za sebou.
A inak pani v poistovni vravela, že nič za to nedám, skúsiť požiadať i 4krát ..že niekedy motyka vystrelí 😀 😀 😀

jalaura
16. dec 2013

@lusipe zajtra ale az vecer...takze vysledky az v stredu

jalaura
16. dec 2013

@lada_dee no tak skusaj....🙂 treba skusit - za to nic nedas...drzim palce... ty ides v januari?

lada_dee
16. dec 2013

@jalaura ..uvidíme ako príde ms 🙂 ..ešte nemám všetky lieky ... 🙂 ...Merional málo na MK v ponuke 🙂

Verím, že to už bude naposledy 😉

bradik
16. dec 2013

@jalaura To teda je a este raz gratulujem. Ako ti vychadza termin odla tehu kalkulacky? Mne 1.8. Ja im do tej poistovne skusim zavolat,mam cislo na pani co riesi schvalovanie ziadosti, lebo ja som to posielala 26.11.,tak uvidim co mi povie

bradik
16. dec 2013

@lusipe 1.8 mi to vychadza zatial podla tehu kalkulacky, doky sa este nevyjadril...

jalaura
16. dec 2013

@bradik mne az 20.8 sa mi zda ale to neberiem ako zavazne...urcite sa to zmeni - pockam na doktora co povie. Skus tam zavolat. Kedy si bola na IVF?

bradik
16. dec 2013

@jalaura Na samotnom vklade som bola 11.11 ale stimulku som zacinala 25.10 a na konzultacii som bola 16.10,skusim zajtra zavolat co povedia

sarasota
16. dec 2013

@miscok ahoj na zaciatku to bolo take bublinkovanie a teraz su to take kopanceky ktore citim uz aj ked sedim a nemusim drzat ruku na brusku 🙂

miscok
16. dec 2013

@sarasota Jemine,to fakt uz kopanceky? 😵 A to bublinkovanie si mala v ktorej casti bruska?

sarasota
16. dec 2013

@miscok nad lonovou kostou

jalaura
16. dec 2013

@bradik tak to ty mas v pohode.to ti bez problemov preplatia. staci ked to tam posles

jalaura
16. dec 2013

@lada_dee to nejako vela toho merionalu kupujes, nie?🙂

yanka1
16. dec 2013

dievcata, ked ste isli niektora na ET/KET sama bez partnera, bol to problem ? davali ste vediet doktorovi dopredu ?

jahoda333
16. dec 2013

@yanka1 nie nebol ja som tam chodila bez manzela mali sme zamrazene spermie kedze pracuje v zahranici nebol ziaden problem dali mi iba papiere ktore musel podpisat ked prisiel domov a ja som im to potom mailom poslala do centra 😉

yanka1
16. dec 2013

@jahoda333 oki, vdaka : ))

ria191
17. dec 2013

@yanka1 ja väčšinou chodím sama. Vždy dám vedieť MUDr. a on že v pohode, ale na recepcii keď mi dávajú podpísať papiere tak s tým majú problém lebo je tam kolónka pre manžela 😀 😀 😀 zatiaľ to obchádzajú no len neviem dokedy. Každopádne mi to vždy schváli Štelcl takže si tým hlavu nelámem. 😀 😝 😕

nelly3
17. dec 2013

@ria191
Ahojjjj kraska, aj ja chodim sama, ved my sme uz velke no nie 😀

nelly3
17. dec 2013

@lada_dee
ahoj a ako sa dari? viem, ze ty si uz otehotnela v RF a preco to skoncilo? velmi ti drzim palce, rok 2014 je nas dlhodobych snaziliek 😉 ja zhanam menopur, hmm asi nakoniec budem musiet brat z RF.

lada_dee
17. dec 2013

@jalaura ...no veľa ako veľa mám 7 ...a dnes si idem po ďalších 7... Posledne som mala Gonal 112 alebo Merional 2 amp. ...a to mi teda ešte čo to chýba 😀
@nelly3 ... máš pravdu 3x som v RF otehu ...no žiaľ vždy to skončilo MA medzi 8-10tt ... :'( ☹

bradik
17. dec 2013

@nelly3 Ahoj a kedy chces ist na IVF,lebo ja mam nejake pregnyly doma este a aj Menopur 2x600j....

maminka142
17. dec 2013

Dievčata neviete, či sa da utros kupiť aj bez predpisu? A aky je tam finančny rozdiel? Ďakujem 🙂

miskanr1
17. dec 2013

@jalaura
@lusipe @schatje6 @ludinka @jjajka Takže baby my sme boli v našom prvom IVF neúspešný. Dnešný test už je biely. Tak ešte dobre, že máme 2 embrijka mrazené. tak skúsime KET. Vám držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre