Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
17. dec 2013

@schatje6 Mala by si oddychovat a asi ti zvysia utrogestan ked si spinila,este to nemusi byt stratene. Drzim moc palce nech rastie. A ktory den po ET si bola na krv,ci nebolo nahodou skoro?

lusipe
17. dec 2013

@schatje6 len pekne odpocivaj a nenamahaj sa.asi sa fakt zahniezdilo trosku neskor a preto je hodnota nizsia.a kolky den si po?

schatje6
17. dec 2013

@bradik
@lusipe no uz lezim ani sa nehnem...dnes som 12 den po et, takze skoro nebolo, tak ako aj miska.spinenie som mala minuly tyzden ked som bola 7den po et tak si myslim ze to bolo uhniezdovanie.dnes je den kedy by som za normalnych okolnosti mala dostat ms...

lusipe
17. dec 2013

@schatje6 moooc drzim palce aby to nebol menzes a aby hcg krasne rastlo 😉 tfuj tfuj pre stasticko 😉

schatje6
17. dec 2013

@lusipe dakujem nejako uz bude 😅

jjajka
17. dec 2013

@schatje6 uvidis ako to bude s kontrolnou krvou, bodaj by ti to vyslo. My tiez nemame mrazacika takze vsetko odznova. Ale teraz neviem, ci sa na to este dame. Mozno si povieme, ze to nechame tak a uskromnime sa s nasim certikom doma. CIm dlhsie to trva, tym viac si uvedomujem ake stastie je, ze mame aspon jeho.

schatje6
17. dec 2013

@jjajka ved uvidime, stale dufam, hoci mam bolesti v podbrusku-bodave 😔
Kazde dietatko je zazrak a velky dar.My cakame na adopciu akurat dnes sme mali sedenie. Tak ci onak rodicmi raz budeme 😅

miskanr1
17. dec 2013

@schatje6 No moja máme to ako vidím rovnaké. A čo ti napísal dr z Brna?

schatje6
17. dec 2013

@miskanr1 no veru...zatial nic, ja som mu pisala az o 5poobede, skor som nebola na nete.tak uvidim co rano napise a s tym pojdem ku svojej dr.tiez som ten reprofitacky test ani neskusila, vybrala som si citlivejsi nech vidim ze silnie a ono sa to takto po....
Ako sa citis?

jalaura
17. dec 2013

@jjajka kolky den si?

jalaura
17. dec 2013

@jjajka aha uz som zistila....podla mna nic nie je stratene...ja mam kamaratku, ktora akurat teraz tiez zistila ze je tehu....a to si este 2 dni po tom ako mala dostat menzes robila test a bol biely ako sneh a o 2 dni na to...teda 4 dni po tom ako mala dostat mrchu tak ciarka...nechcem robit zbytocne nadeje ale sanca je vzdy

jjajka
17. dec 2013

@jalaura moja svagrinka tiez z testov nezistila ze je tehu, az z krvi jej to zistili, aj ked jej uz 2 tyzdne meskala a bola si ista ze je tehu, vsetky testy mala negativne. Keby som ju nepoznala, tak si myslim, ze klame, ale som si tym co hovori 100% ista 🙂
Ja idem rano na krv, spinenie zatial ziadne, ale ten utros to oddaluje. Uvidim, nejako uz len bude.

schatje6
18. dec 2013

@miskanr1 Ahoj, napisal mi rano, ze ta hodnota je naozaj nizka a zajtra alebo v piatok novy odber krvi.
tak idem dnes ku svojej dr sa dohodnut...spinenie preslo, rano som testovala reprofit testom, je tam // ale je slaba...takze neviem,co a ako, uz len cakat....

gaga83
18. dec 2013

@schatje6 este nezufaj drzim ti palceky nech to dobre dopadne

schatje6
18. dec 2013

@gaga83 dakujem, ty sa mas ako? 😵 zufat budem neskor 😀

nelly3
18. dec 2013

@schatje6
hmm, ale ked mas test z RF 20 citlivost dve tak to nie je zle, nadej zomiera posledna, uvidis v piatok, drzim moc palce.

lusipe
18. dec 2013

@schatje6 super, tak to mooc drzim palceky 😉 len nech pekne silnie...tfuj tfuj pre stasticko 😉

lusipe
18. dec 2013

dobre ranko dievcata, tak mne sestricka volala, ze to HCG je na 20 den po vklade 18117....tak snad je to dobre znamenie, ze za 6 dni narastlo z 3288.... 😉 neviem sa dockat sona v piatok, snad tam uz bude nieco vidiet 😉

schatje6
18. dec 2013

@lusipe to uz je zavratne HCG drzim palce, nech v piatok uvidis drobceka! 🙂
a dakujem, skusim hodit foto, ak ta ciarka slaba je vidno...

miskanr1
18. dec 2013

@schatje6 Ahoj moja. Ja som tiež dnes robila RF test, ale bol biely. Takže nič. Ale pôjdem v piatok na tú krv, Prsia mi splasli, brucho mám nafúknuté a pobolievajú ma kríže, takže to skôr vidím na menzes.

lusipe
18. dec 2013

@schatje6 urcite ju daj, budem sa tesit....a posielam tehu virusiky aby to krasne rastlo.... 😉 a dakujem za podporu 😉

schatje6
18. dec 2013

@miskanr1 😨

schatje6
18. dec 2013

no kuknite, ci tam nieco vidite 😒

ludinka
18. dec 2013

@schatje6 ja tam tu ciarku vidim, aky to je test? urcite to nie je stratene!!
inac ja uz som viac krat mala na mamateste take ciarky ale nikdy nic z toho nebolo

to je zaujimave ako rovnako ste na tom s misanr1 😕

schatje6
18. dec 2013

@ludinka je to test z RF - 25kovy, mamatest nemam...inak volnym okom je viditelna, ach jo, tak cakam dalej...
a ty sa ako citis?

miskanr1
18. dec 2013

@ludinka
@schatje6 No je tam, ale mala by silnieť. Ale držím ti veľmi palce. A 10tkovi si si nerobila? Veru sme na tom rovnako. Ale ja už čiarku ani ducha na teste nemám.

ludinka
18. dec 2013

@schatje6 @miskanr1 je to tazke vsetko, nezavidim vam baby 😔
ale to iste caka aj mna o tyzden, ja sa citim tak nijako-brusko zaboli len obcas inak necitim nic, prve dni po et to bolo intenzivnejsie 😒

lusipe
18. dec 2013

@schatje6 moja, je tam ciarocka, len nech krasne tmavne 😉

schatje6
18. dec 2013

@miskanr1 nemam desiatkovy...v lekarni mali rapiclear a ten vraj falosne duchuje, tak som ho nechcela...
nie som naivna, viem, ze to nie je dobre, resp, nie tak dobre, ako by to malo byt...ale ten pepino, co som robila vcera bol 10-kovy a tam bol len naznak ducha...nie takato ciarocka

@lusipe dakujem,urcite vas budem informovat.

gaga83
18. dec 2013

@schatje6 ja sa mam fajn podla moznosti. Pribrala som uz 2 kg ale mam pocit ze 10kg, brusko mi strasne narastlo, mam problem chodit na wc ,furt ma naduva, bolia krize i chrbat a nic nevladzem hned som unavena;). Viac lezim ako robim.Zajtra idem na sono tak dufam ze drobci su v poriadku. Bojim sa strasne lebo vzdy som mala 8- 10 tt zamlknuty MA. Snad zajtra budu dobre spravicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre