Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

schatje6
19. dec 2013

@miskanr1 ahojki,akurat sm volala, hcg dnes 26 - stupa ale pomaly, cakam co mi napisu z brna...moja gyn. povedala, ze este kontrola o 10dni...ze to este kludne moze byt skory 4.tyzden a ze sa to este moze pohnut. ale rovnako to moze byt aj mimomaternicove alebo moze prist ms...takze nie som o nic mudrejsia...

lusipe
19. dec 2013

@ikuska obrovska gratulacia....krasne citat, ze je vsetko v poriadku a babuskovi sa velmi paci...a nech je to uz cokolvek, hlavne nech je zdravucke a nech mate z neho velku radost 😉 ja idem zajtra na sono, tak snad uz tam nieco bude vidiet 😉

lusipe
19. dec 2013

@schatje6 juj, moooc drzim palce, aby to pekne rastlo a nebolo to nic zle....a mozno sa len uhniezdilo neskoro a preto to rastie tak pomaly...tfuj tfuj pre stasticko... 😉 mna dnes poobede pobolieva podbrusko, tak sa tesim, ked zabalim pracu a idem si domov chvilku lahnut...

ludinka
19. dec 2013

@kako23 dakujem za rady uz nebudem teda radsej merat, dnes peciem medovnicky tak sa zybavam-zajtra idem zdobit 🙂
testovat budem az v sobotu a v pondlok idem na krv....tak budem hned vediet ci je to na obrej ceste aelebo nie

ludinka
19. dec 2013

@jalaura prosim ta a ake potvrdenie si im poslala?? myslis zeby som mala sancu aj aj na preplatenie ked som mala ivf v decembri?? dakujem za rady-super ze to takto zobrali-narazila si na chapavu pani v poistovni 🙂

ludinka
19. dec 2013

@lusipe
@maminka142 baby nestraste stym utorsom mne sa uz tie mina pomaly!! mam este recept z brna tak asi pojdem teda zhanat v lekarnach
inak neviete ked by mi to predpisal moj gyndos nebol by lacnejsi??

ludinka
19. dec 2013

@schatje6 vidis tak nadej predsa len je 😉
prajem ti aby to bolo dobre

jjajka
19. dec 2013

@jalaura ahoj a co si im poslala, lebo aj mne volali, aj som im poslala papier, tak neviem ci mi to schvalia, napis mi prosim do ip. Kiez by mi to aspon preplatili, ked uz to nevyslo 😒
Dakujem

ludinka
19. dec 2013

@jjajka prosim ta o aky papier vas ziadali?
normalne ste len dali ziadost o refundaciu plus to prehlasenie a k tomu od vas chceli ake potvrdenie?
dakujem

jjajka
19. dec 2013

@schatje6 ahoj a kolko si mala predtým? ja som mala len 15 a z RF mi napisali, ze mozem vysadit utros. A ak nepride ms mam ist na kontrolnu krv, aby sa vedelo co sa deje. Vcera som prihadzovala taky link, tam ked si zadas hodnoty hcg minule a teraz napise ti, ci je to OK.

schatje6
19. dec 2013

@jjajka v utorok naobed som mala 20 a dnes rano 26... malo sa zdvojnasobit a to sa nestalo...

schatje6
19. dec 2013

@jjajka idem pohladat ten link

jjajka
19. dec 2013

@schatje6 tak to narastlo naozaj malo a co ti napisali z RF?
Ja som dnes robila aj RF test, ciarka tam je, ale ja si marne nadeje nerobim, uz som to takto par krat mala. Sice na vecierku pit nebudem, ani u zubara som si dnes nedala spravit RTG, keby nahodou. Ale to by musel byt Vianocny zazrak.

ludinka
19. dec 2013

@jjajka ale ked tam je ciarka tak nadej je predsa stale! ty este mas ist na krv?

maminka142
19. dec 2013

@ludinka Mne predpísuje len môj gynďoš 🙂 Ale fakt už utros nie je :-/ Ja som dnes pobehala lekarne a v jednej som zobrala posledne 4 balenia a v ďalšej jedno balenie, už nikdy nie je :-/

ludinka
19. dec 2013

@maminka142 prosim ta akoko ta vychadza jedno balenie ked mas recept od tvojho gyn?

maminka142
19. dec 2013

@ludinka myslim, že 1,80 € 😕

jjajka
19. dec 2013

@ludinka - prihodila som test, ten cisty je mamatest a ten velky RF- dnesne obi dva

ludinka
19. dec 2013

@maminka142 a ja som platile vyse 5 eur za jedno-super 😒
ja idem v pondelok k svojmu gyndosivi tak som myslela ze sa dam predpysat od neho, ale ked teraz strasite ze nie je tak asi pojdem zase do lekarne pytat na ten rf recept 😒

ludinka
19. dec 2013

@jjajka no co ja viem na tom rf je ciarka! a mala si ju v limite alebo az neskor nabehla?

jjajka
19. dec 2013

@ludinka Nabiehala pomaly, musel by to byt naozaj zazrak, aby to bolo normalne prosperujuce tehotenstvo. Ak do tyzdna nedostanem ms, pojdem na kontrolu krvi, aby nahodou neislo o mimomaternicove, raz som uz na kyrete 23.decembra bola, tak hlavne aby sa to nezopakovalo.
Ale soklo ma to, ako zle vysiel mamatest oproti RF testu 😕 Doteraz som brala mamatest ako Nr.1, ale zda sa, ze nie je.

maminka142
19. dec 2013

@ludinka za 5 € to si nemala preplatene :-/ Ja osm si tiež nakupila v Brne, ale potom som si davala predpísať len u môjho dokiho 🙂
To je jedno teraz aky maš recept v lekárňach je už ťažko utros zohnať :-/

ludinka
19. dec 2013

@jjajka ja som mala prave pri mamateste parkrat falosne ciarky
ale vzdy nabehli az po limite
hadam to mimimaternicove nebude, a dnes si mala testovat?

jjajka
19. dec 2013

@ludinka neviem, ci mi to preplatia, dam Vam urcite vediet.

jjajka
19. dec 2013

@ludinka mne doktor povedal, ze mam testovat 18. tak som bola vcera na krvi, ale do papierov mi sestricka napisala 19. takze dnes. myslim, ze 1 test hore dole, nejako uz len bude.

ludinka
19. dec 2013

@jjajka a kolko dni mas po et?
a ty si si pytala v brne nejake potvrdenie ze si tam bola este v oktobri?

jjajka
19. dec 2013

@ludinka dnes som 15 den po ET a 17 dni od oplodnenia vajicok, den odberu a den vkladu nepocitam. A poslala som ti IP 😎

ludinka
19. dec 2013

@jjajka tak to uz by asi mala byt ta ciarka vyraznejsia ale clovek nikdy nevie, bodaj by to bol ten vianocny zazrak!

gaga83
19. dec 2013

@yanka1 @miscok @ikuska @bergam baby tak dnesne sono dopadlo dobre. Drobcekovia su velky ako maju byt 9tt. Uz sa zacinam pomaly aj tesit;);). Dufam ze bude i dalej vsetko v poriadku. 2.1. ma caka krv.

ludinka
19. dec 2013

@gaga83 tak super gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre