Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
15. feb 2010

aj ja som si kupila MAGNE premium tiez

zuzla80
15. feb 2010

Taky presne aj u mňa je to "tvrdnutie" väčšinou keď ležím na chrbte - ja som si myslela, že je to tvrdnutie, ale občas cítim také napäté celé brucho, tak to potom toto je asi tvrdnutie, to mám málokedy.
Ďakujem za pochvalu vecičiek - my inak tiež tak opatrne, to čo je na fotkách, je všetko čo máme, tiež som si povedala, že ešte nebudem húfne nakupovať, predsa len tie obavy sú stále 😉

takyna
15. feb 2010

Zuzi to iste citim aj ja, presne si to opisala, aj s pohybmi je to u mna to iste ako u teba 😉 🙂 🙂

floskula
15. feb 2010

zuzlik, dakujem za info k cajiku. prajem ti a aj ostatnym kockam bezproblemove tehu. 🙂

lahhel
autor
16. feb 2010

Ahojte babulky 🙂

Zuzlinka, blahozelam k slecne 😉 a mas nadherne brusinko a krasnucke princeznovske oblecko ste nakupili, zlatucke 🙂

Lenka, tak ako ste sa rozhodli?????

Pozdravujem vsetky ostatne tehulky a snazilky, prajem vam krasny dnik 😉

tanitta
16. feb 2010

ahojky..
Avaka... nebojkaj budete priberat ono sa to rozbehne dalsiu poradnu uz to bude inak vizerat 😉 s tou vahou... xi xi keby som mala balit nasiriko dovtedy pokial to bude ok tak nam sa jadierka ukazali az v 9mesiaci....mne povedali v nemocnici v ba nebalit..ale toto je dikatabilne... su rozne nazori na to...bali sa vlastne koli postaveniu uhlov klbikov....preventivne...
Flosulka.. mozes kludne aj pocas ivf...ja by som ju max pila mozno len do opu potom uz nie ked sa smie aj v normalnom cykle len do ovulky....
Zuzla....vela bodyniek nekupu tak primeranej...radsej kosielky aby si nemusela to cez hlavicku velmi tahat....budete mat letne babo ale aj tak by nemalo mat kratky rukav v kociku...ked budete vonku...
inak baby krasne vam tie tt skackaju 😎 super....

mirinda10
16. feb 2010

zuzik tie saticky su nadherne ako na svadbu 🙂 , brusko mas krasne to sa inak kuka nan ked si taka chuducka, tisko zavidim ale co pre nasu Emku vsetko, ved tak dlho sme na nu cakali 😉

inak keby ste sa mi dotkli bruska ked Ema robi naraz chrbatikom na brucho okolo pupka, tak ho mam ako skala ale zvysok bruska je makky ale ja iba hladkam, skrbkam a ona sa povrti a uz je dobre 😀

mirinda10
16. feb 2010

taky ked chodis tak drobca uspavas a neuvedomujes si to az ked budes vo vyssom tt a bude mat menej miesta tak to budes citit aj cez den ale ak kope vecer ked si na chrbte, tak je vsetko ako ma byt, ono to bude kazdym tt silnejsie a silnejsie
baby to tvrdnutie je premiestnovanim oni narazaju na stenu maternice, niekedy mam pocit, ze mi vyskoci cez pupok von taka je to sila ked sa zaprie chrbatikom

bobjan
16. feb 2010

Ahojte🙂

Zuzlík, nádherné bruško aj vecičky 😉 Dúfam, že si to užívaš 🙂

lenka20
16. feb 2010

dobre ranko kocky, zuzanka tie vecicky su nadherne, no a to brusko - super 😵 😵 😵
takze u mna to vyzera takto - teraz niekedy hysteroskopia (zajtra si idem dohodnut termin, dufam, ze mi daju velmi skori) a 2 mesiace na to ideme na vec... takze niekedy v maji predpokladam ak vsetko pojde dobre...
zuzlik - to moje spinenie moze byt myomom alebo aj ako vedlajsi ucinok na lieky, na vsetkych je napisane, ze moze byt spinenie pocas uzivania... lebo inak spinenie nemavam bezne.. a HP je OK... kazdopadne doky o tom vzdy vedel a povedal, ze to nic... tak kazdopadne som happy ze uz viem, co sa bude diat...
pozdravujem vsetky babulky 😵 😵 😵

takyna
16. feb 2010

Ahojte kočky 🙂

Lenik daj si vybrat ten myom von, nech ti tam nesarapati 😒 , Leni vies , ze pre nas je jar stvorena na otehotnenie 😉 🙂
Miri ked niekedy ani na chrbte nechce kopkat , ale je to podla dni..., niekedy je akcnejsie a zase potom nie...

lenka20
16. feb 2010

takynka zlatko doky nechce aby som vybrala myom... ze po vybrati myomu je dlha rekonvalescencia a aj tak sa vrati a ze sa zvykne este viac ich vratit a vacsich.. a ze ten moj je na dobrom mieste, tak ja neviem, uvidime co ukaze HSK... no, v maji som este nikdy neETovala 😉 tak uvidime co ta jar so mnou spravi 😉

takyna
16. feb 2010

v maji nie , ale na jar ano 😉 🙂 , ja viem , ze ten myom ti nechcu vybrat, ved uvidis co ti povedia po HSK cku, ked ja aj my vsetky ti tak velmi prajeme , ze to si ani nevies predstavit 🙂

takyna
16. feb 2010

Avi nové fotečky Eli, no kocky ste obidve 😉 🙂 a ten macko 🙂

avaka
16. feb 2010

Ahojte🙂)
Kocky to vam ozaj len babenko vyduva brusko,tvrdnutie je asi ine,aj mne to robilo a tiez som malu citila hlavne vecer,ked som lezala na chrbte,to robila akrobaticke kusky,ale ked som ju za chodze hojdala,tak cusala.
Taky,ved to je normalne,ze sa nehybe cely den,ved si 20tt,niekto je rad ze vobec trochu citi pohyby vtedy.. 😉
Miri,ja som sa tiez bala vela veci robit,a ked ku koncu opadol stres,tak som robila skoro vsetko 🙂
Leni,my sme tiez boli v maji 🙂 dufam,ze budes mat minimalne taky vysledok 😉 😵
Zuzlik,tie vecicky su kraaaasne 🙂 a tie saticky.. 😵 jaj,ja budem musiet vydrzat do leta,teraz by sme asi take nevynosili,ale potom si to vynahradime 🙂
Tani,v 9.mesiacoch?? 😕 Joj,ved to nam by tu hadam kazali dovtedy balit,no dufam,ze to tak nebude.. 😨
Inak kocik vyskusany,malej sa pacilo,tak spala,ze som musela pozerat,ci dycha.. 😅 my sme sa celou cestou dohadovali,kto bude tlacit kocik,muz mi ho nechcel dat,ze je budem potom stale chodit.. 😖 tak som vymyslela,ty tam a ja naspat! 😵
Tani,kolko zvykne bdiet take trojtyzdnove babo?? 😕 nasa mala je cez den hore uz medzi jednym kojenim,a mam pocit,ze sa jej zapacilo na rukach.. 😅 len zaskuli jednym ockom,ci je este tam a driemka dalej..
No v noci pospinka vkuse 4 hodinky,aj viac niekedy a ked sa potom napapa,tak sa uz len kukame a nosime...ach,keby to aspon v noci nebolo...budem si musiet kupit viac kryci make-ip na kruhy.. 😅

avaka
16. feb 2010

A Juli este neni domka?aspon muzik nech napise ako sa maju? 🙂
jaj uz ste ich nasli?akurat som isla napisat,ze som pridala 🙂

mirinda10
16. feb 2010

taky neboj kazdym dnom budes drobca silnejsie citit ja som zacala az v 20tt a to som bola na pokraji zufalstva, preco ja tak neskoro a teraz si to poriadne uzivam a dobre sa smejem co ta nasa dokaze robit v tom brusku 😵

avaka
16. feb 2010

inak etse kocik,tie umele kolieska asi nic moc,ja som nafukovacie nechcela,ze aby sme nedostali defekt,ale teraz v zime,ked je vsade vela malych kamienkov,tak tieto umele hrkocu ako kosiky v Tescu.. 😅 ale malej to nevadilo.. 🙂

tanitta
16. feb 2010

leni.. tak lady sa pohli.. to je dobre.. pokukaju to tam...
avi...no take babo by malo spinkat aspon 12-16h za cely den 😉 ... ale to mas tazko.. nosit sa budete my same sa nosili do 7mesiaca skoro 😅 ...cely clovek dolamany 😎 ...no my sme mali prehodeny noc a den....maly chodi spavat rano okolo 4.15 a potom cez den podriemkaval.. takze sme sa striedali s manzelom....nocne sluzby.. ze 2h som si pospala ja a potom dve ona atd atd dotoho koliky palce bolo to tazke ... o rezime nemoze byt rec vobec....ten postupne si sama ela vytvori a upravi sa to ... len to musite vydrzat...
nam sa tak celom dobre spinkalo od toho 7m uz presne neviem.. ze prespinka celu noc a zaspava sam v postielke....a vydrzalo mu to dodnes...tuk tuk... ze prespi 12h vkuse bez toho aby jedol a pil...

mirinda10
16. feb 2010

avi to je krasa ked spinka aspon 4 hodky v noci, musis spat ked Ela spinka aby si to dobehla, inak potom uz iba ten make up kupit 😀 , vyskusaj co je dobre a potom poradis co si mam kupit 🙂
takze sa delite s kocikm na striedacku ved sa este natlacite kocika ale teraz bola premiera a dobre si to vymyslela aby ste mali spolu zazitok

leni ani ja som si nedala vybrat myom povedali, ze ak si dam tak 6 mesiacov som odstavena tak to teda nie ale po hysteroskopii je maternica dobre pripravena, tak mozes ist do dalsieho kola na dalsi mesiac

juli je s detmi asi este v nemocke ale napisem jej kedy asi pojdu domkov, napisala, ze nema moc mliecka, tak dokrmuju, uz aby bola domka

mirinda10
16. feb 2010

sprava od juli, idu dnes domkov, caka iba na prepustaciu spravu 🙂 🙂

avaka
16. feb 2010

Tani,ja som rozmyslala,ci mame kupit aj nejake lehatko,cez den aby nemusela byt potom v postielke..nemas skusenost?alebo kocky niekto?hadam v nom bude chciet byt..a do 7.mesiaca..? no veru mna uz teraz chrbat riadne boli..
my nastastie mame po tom 3 hodinovom bdeni dalsie spinkanie,tak aspon rano dlhsie pospime,zatial.klop-klop
..a koliky,dievcatka vraj mavaju menej,ale nikdy by som nepovedala,ze budem mat taku radost z riadneho prdu.. 😅 😀 a prestane sa pucit od bolesti
Miri,vyskusam a dam vediet 😀 😀
Leni,ozaj,aj ja som mala hystero pred poslednym pokusom 😉
Tak pozdravujeme Julietkovcov,nech su coskoro domka 🙂

mirinda10
16. feb 2010

avi mala je nadherna, a ze Maco ved to je Macisko ked ju porovnam s Elik 😵 a krasnu spolocnu fotku mate, taku umelecku 😵

avaka
16. feb 2010

Super,tak sa tesime ked si Juli najde chvilku nam napisat a aj fotecky hodit 🙂

tanitta
16. feb 2010

joj super Julie ide domkov...aj s drobcekmi.. pozdravujem...
avi.. jasne lehatko treba....maly mi vobec nebyvla cez den v postielke... takto si ju nechas pri sebe..bude sa kukat 😵 .. co robis a mozes trosku si porobit aJ NIECO...
TOTO SI VELMI chavlia http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

takyna
16. feb 2010

Juli super , tesime sa na vas 🙂

avaka
16. feb 2010

Miri a ten maco ani nie je taky velky.ma asi 60cm,len pri nej vyzera obor 😅

mirinda10
16. feb 2010

no to vyzera riadny obor, boze ja ked kukam tie fotky, tak placem, tie hormony so mnou robia co chcu a to neviem co za zachvat placu dostanem ked uvidim nasu princeznu, stale rozmyslam ako asi vyzera, uz sa neviem dockat ale musime este vydrzat 🙂

avaka
16. feb 2010

Tani dik 😉 ,neuveris,ze som presne toto vcera pozerala?aj cena dobra 🙂
Inak,este som sa vam nepochvalila,co som objednala z netu postielku,tak nam neprisla,ani dlho po termine,tak sme ju museli zrusit a kupit hned inu,ked som bola v nemocke,potom sa nam omluvali a ze sme vyhrali u nich autosedacku.. 😅 uz je doma 😵 Takze ku kociari mame 0-13kg a vyhrali sme 9-36kg-peknu 🙂 🙂 😀

lenka20
16. feb 2010

avuska no teda 😎 takze pojdem v tvojich slapajach 😉 no ste podareni, ze ste sa nemohli dohodnut kto bude tlacit kocik 😉 ale musim chytit tvojmu poloviciakovi stranu - ty sa naozaj este nakocikujes, aj ti to pojde na nervy, uvidis 😉 co sa tyka lehatka, nasa neterka mala take lehatocko, aj v nom pospala cez den a inak bolo to dobre akurat na krmenie a inak myslim, ze to narobilo viac zleho ako dobreho, lebo segra ju v tom lehatku hojdala, posuvala, malej sa to pacilo, lenze si potom zvykla na to a ked si ju v lehatku nesuchal hore dole tak jacala.... plus potom cez den vobec nechcela byt v postielke a tam spinkat.. ale tak to moze byt len 1 dieta take a ine to moze mat celkom inak 😉
pozdravujem aj ja julinkovcov, nech sa im domka zapaci a nech julinku moc netrapia nocnym vstavanim 😉 😵
mirindik, veru, 6 mesiacov by som zas bola v kybli a vysledok neisty.. uvidime kedy dostanem termin, chcem si to dat spravit v heliose, zajtra mam rande s macgyverom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre