• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@ludinka
tak to mas super, ja ju mam vo velmi zlom stave, ma ked operovali, tak gyn. hovoril, ze mala som tam teda riadny bordel, vela zrastov atd. takze mna museli rezat (laparotomia).
28. dec 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 neviem či si niekedy bola na stránke www.fertility.sk, na endometriózu Ti odporúčam tento článok http://www.fertility.sk/sk_SK/problemy/prirodna-liecba-endometriozy/
Celú tú stránku založila jedna baba čo bojovala s endometriózou cca 6,5 roka, prišla aj o jeden vajcovod a vaječník kvôli nej a nakoniec sa jej podarilo prirodzene otehotnieť. skús pozrieť, možno nájdeš niečo zaujímavé čo by Ti mohlo pomôcť.
28. dec 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ale neboj poznam viac bab co ju mali v takom stadiu ako ty a nakoniec otehotneli, aj ked tiez po dlhom boji nakoniec sa dockali //
28. dec 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka našla som na tej stránke www.fertility.sk aj nejaké info o zvýšenom prolaktíne http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/hormonalna-regulacia/prolaktin.html
možno Ti niečo z toho pomôže.
28. dec 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 dakujem, precitala som si to ale podla toho clanku naozaj prolaktin ovplivnuje hlavne ovulaciu ...tak dufam ze pri tom ketku mi problem robit nebude :sunglasses:
28. dec 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23
myslim, ze som to uz citala kedysi, ale vela veci co tam pisu na mna nesedi, ale zase kazda sme ina, viem, ze endometioza je v spojeni s aj s imunitou, ja ju mam ok a ze co sa aj jedla tyka, tak ja mlieko vobec nepijem od malicka a malo kedy si dam mliecne vyrobky a ani moc maso nemusim atd.
28. dec 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka keď Ti to už povedali viacerí tak určite to nebude problém :slight_smile:
28. dec 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja si myslim ze endometrioza je pliaga tejto doby a bohuzial nikto nevie z coho vznika :unamused:
28. dec 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 veď jasné, u každého môže byť príčina niekde inde. mňa to len napadlo, lebo ja som sa s tou žienkou bavila o našich problémoch, ktoré sa však prírodne nedajú nejak extra ovplyvniť....
28. dec 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 ale kazdopadne je to divne ze ho mam zvyseny a priznaky nemam ziadne.....ovulku mam ako hodinky a aj ta lahka stimulka mi vysla v podstate super - v kazdom foliku bolo zrele vajicko :sweat_smile:
jedine po ovulke mavam citlive prsia, ale tak to mavaju aj zeny co maju prolaktin v poriadku
28. dec 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka možno všetky tieto naše problémy s plodnosťou vyplývajú z tých všetkých chemikálií a toxínov, ktoré sú v ovzduší a tiež aj v strave, len na každého to inak vplýva.ktovie....
28. dec 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jasné, citlivé prsia má podľa mňa každá baba po ovulke, aj ja a tiež mám prolaktín ok.je to strašne čudné veru.
28. dec 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ano je to mozne...
28. dec 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 jasne ved ked sa ten napad neujme tak sa nic nebude robit ....ked poviete ze nie tak nie... :grinning:
28. dec 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 No super a aky kocik si si kupila? :slight_smile:
28. dec 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi júúj dievčatá, keď si vytvoríte súkromnú tému, tak koho sa potom budem pýtať, keď niečo nebudem vedieť? ja sa ešte len chystám na prvé opu do Reprofitu (bola som tam iba raz na konzultácii a teraz v januári by mi mal Stelcl zaslať recept na lieky, nech môžem začať stimulku)... mám milión otázok a zakaždým, keď sa chcem niečo opýtať, tak vzápätí vo vašej debatke nájdem odpovede... občas sa aj niečo opýtam... a čo potom, keď len začnem :frowning2: :frowning2: vy ste tu už skúsené a viete ako to tam chodí... nechcem vás obťažovať, ale keď si náhodou vytvoríte súkromku, nemôžete tam prosím pridať aj mňa? ja vás nebudem obťažovať, len keby som potrebovala poradiť... ak vás môžem poprosiť
28. dec 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 ahoj a aký kočiarik si kupila???ja si vobec neviem vybrať :sweat_smile:
28. dec 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja som na prolaktin dlho užívala Parlodel,,,ešte na úplnom začiatku,,potom zrasty cysta a operácia -oba vajcovody mi vybrali a bola som hotová :frowning2: a v car som mala vždy dobré vysledky prolaktínu,,,len to skúšajte babenky :slight_smile: a musíte veriť,že sa to podarí,všetkým Vám držím palce
29. dec 2013 o 09:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj vybrala som si cam cortinu je krasny hnedy a nakoniec ma 4 kolesa uplne lahko sa na nom vsetko vymiena fakt je krasny a sme velmi spokojni je hnedej farby a prepracovany do uplnych detailov uplne super je to taliansky vyrobca a nebol ani drahy stal 546eur a je to 3kombinacia takze aj cenovo velmi slusne najskor som chcela novsi model ale ho nemali ten stal 700eur tak sme zobrali tento a dobre sme urobili lebo na obrazku je vsetko uplne ine a bala som sa ze by mi ho objednali a nepacil by sa mi a tento sa nebude ani spinit :slight_smile: :wink:
29. dec 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik cam cortinu dynamico hnedy taliansky vyrobca uplne lahka manipulacia je s nim sme velmi spokojni :slight_smile:
29. dec 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka neviem o ake bylinky islo lebo ona to ma uz v tabletkovom stave jej len povies co ta trapi a ona ti hned pripravi co je pre teba dobre strasne vela ludi k nej chodi a fakt ze pomaha na vsetky choroby ona mi hned povedala po mojich bylinkach otehotniete aj sa tak stalo ved niekedy som tam cakavala aj 4 hodiny ale vzdy som si zobrala bylinky na 3 mesiace fakt mne sa vsetko upravilo aj endometrioza zmyzla a nieje draha vobec je to studovana pani studovala v cine :wink:
29. dec 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ahoj o akej bylinkarke hovoris?
29. dec 2013 o 10:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 a ako to ze ti dali 4kolesový ked cortina je trojkolesový kočík :confused: ja som uz na prášky z tých kočíkov :grinning: :grinning:
29. dec 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka neboj to bol len taky napad ....uvidime
29. dec 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 ta pani co si u nej bola uz nepracuje...aspon to pisali baby v teme co je o nej tu na konikovi :frowning2:
29. dec 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ahoj pekný kočík si vybrala :slight_smile: :slight_smile: to bol aj môj typ len pre dvojičky taký nevyrábajú :slight_smile: :slight_smile: ale kamoška ho má a je ozaj super ovláda sa ľahúčko :slight_smile: :slight_smile: a tá predajňa v Hlohovci je super tiež som tam už nakúpila pár vecí pre bábetká a vždy sa tam rada vraciam personál ochotný :wink: :wink:
29. dec 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 ona mala sice skoncit ale nakoniec vyhrala boj a pracuje dalej kedy to o nej pisali nevies presne lebo jej nechceli povolit na slovensku predaj bylin pretoze lekarne dochadzali o pacientov ale nakoniec vyhrala :slight_smile:
29. dec 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nie mas aj trojkolesove aj stvorkolesove je ich viac druhov ale tento sa naozaj velmi dobre ovlada dve kolesa su nafukovacie a dve su pogumovane popozeraj na nete je ich viac ja mam model 2013 ale ta pani mi vravela ze sa uz prestali vyrabat v predajni mali dva posledne kusy uz sa vyrabaju 2014 tak mi povedala ale su krasne aj tie modely 2014 ja som cchela najskor ten ale na predajni ho nemali museli by ho objednat a som rada ze mam tento lebo som ho aj nazivo videla lepsie je ked vidis nazivo lebo obrazky dost klamu :slight_smile:
29. dec 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik pani melania sprusanska pri starom cukrovare v TT
29. dec 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 tuto v tejto téme http://www.modrykonik.sk/forum/nevzdavame-to/bylinkarka-pani-sprusanska-z-trnavy-a-vase-skusenosti/?page=4 teraz v decembri písali, že má zdravotné problémy a už nerobí...no veď nevadí, možno vyskúšam nejakú inú bylinkárku ak nebudeme úspešní pri našom IVF. ale aj tak ďakujem za pomoc. :slight_smile:
29. dec 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok