• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@lienka_1 urcite,radsej nech to prelieci,ved mozno aj to je pricina zleho spermia.Lenze to znaci aspon 3-4 mesacnu pauzu,ze?no nic pojdeme niekam do tepla na dovcu aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Neviem, ci my este tolko stihame. Za mesiac mam 39 a dali sme si hranicu. Moju 40-ku, potom koncime.
30. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ak sa všetko pojne sprvným smerom ani nejake trapne cislo nezabrani že budeš úžasná mamina :slight_smile:
30. dec 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bimba8 Asi tak. U nas to vzdy bolo okolo 3/4 roka kym sa po zapale spg dostal aspon do mizernych cisel. Ale uz by som nikdy neurobila, aby som isla do IVF s takymi zlymi vysledkami. V starom care ma lekar tak zmagoril a spracoval, ze som stara a ze cas hra proti nam a ze niet co cakat, no a co, ze su zle vysledky. To ivf bola uplna katastrofa, takze teraz si radsej pockam a ako pises, radsej pojdem niekde do tepla na dovcu :wink:
30. dec 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja uz to beriem tak, ze bude ako ma byt.
30. dec 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 :astonished: :astonished: :astonished: to si ma potesila,ze 3/4 roka :grinning: a aky ste mali pri zapale morfo ak sa mozem spytat?
30. dec 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 Morfo bola 100% zla :rolling_eyes:
30. dec 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx
@yanka1 baby tak sa s vami tesim;);) velka gratulka
30. dec 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 fuha,tak tam jednoznacne skodil ten zapal, ked to teraz tak krasne vyskocilo :dizzy_face: som teda stastna za tie nase 2% aj ked dufam,ze sa este nieco zlepsi :pensive:
30. dec 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka dakujem :slight_smile: a ano testovala som uz od 10 dna, lebo ja moc trpezliva nie som :wink:
ale neviem sem hodit foto, lebo mam pokazeny PC a z tabletu sa mi neda :unamused:

Kocky, dakujem vam vsetkym za podporu, drzte palce :slight_smile:
30. dec 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 lenka lienka a ko vam dosli že mate zapal..pretože mi dlhodobo bojujeme s morfo 100%.
30. dec 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx gratulujem :dizzy_face: aj
@yanka1
Super!
Dievčatá ja sa idem s vami podelit o moj zázrak. Ktore si este spominate, pred sviatkami mi hcg stupalo pomaly tak mi dr kazal vysadit lieky.
Tak som na par dni vysadila a ked ms nechodila zacala som ich zase brat. A dnes som bola na kontrole aaaaaa mame machulku! !!! Zatial sice nevidel.nic v nej a mam prist o tyzden znovu ci sa vyvija.ale aj tak...
30. dec 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@schatje6 Krasa gratulujem dievcata a drzim palce @nomxxx @yanka1
30. dec 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1
@schatje6 tak to su uzasne spravy,moooc gratulujem :wink:
30. dec 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata my sme prave prisli zo sona, babatko krasne narastlo a zodpoveda 8 tyzdnu a bilo nam krasne srdiecko:slight_smile:
30. dec 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lusipe dakujem aj ja vam :dizzy_face: ozaj kedy prvýkrát ste videli srdiečko? Ako sa inak citis, ja dobre akurat som o pol 10 vecer tvrda a vstavam 5:30. Hruza :slight_smile:
@bradik dakujem, tesim sa velmi ale zatial.len potichucky a modlim sa aby babenko rastlo....
30. dec 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Pri KET sme chceli mrazit a Koudak to uplne zatrhol, ze su tam bakterie. MM vybral ATB a asi 2 tyzdne na to horucky a aj bolest, tak dalsie ATB. Potom sa uz robili kultivacie cielene a preventivne. Ja tej dobrej morfologii az tak neverim. Uvidime po kontrole, ci nebudu iba oci pre plac ako vzdy.
30. dec 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dobrym dusickam za srdiecka a jedno posielam @schatje6 nech machulka krasne rastie a bije jej srdiecko :slight_smile:
30. dec 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe No super, to sa tesim, ja mam sono este daleko :frowning2:, ale objednala som sa uz na NT ultrazvuk na 21.1.. Ty ides kedy znova? Uz si zmen status, ze cakas babtko :slight_smile:
30. dec 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 to je neuveritelne :slight_smile: dnes same spravy z kategorie zazrakov :slight_smile:
a teraz by si mala by ktory tyzden...aj ti robili dalsie hcg? moc drzim palce...
30. dec 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 Mne bolo vidno v 6tt+0 , skor som u lekara nebola
30. dec 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 no to teda je zazrak, xix ako aj tvoj...tak sa budu v 2014 rodit zazracne deticky :dizzy_face:
Podla poslednej ms som 5t+5 alebo tak nejak, dalsie hcg nerobili, spravil sono a povedal ze to staci ze nejaka tehotnost tam je a teraz len pockat ci sa.vyvinie tak ako ma
@bradik tak snad o týždeň aj ja nieco uvidim :sweat_smile: :sweat_smile:
30. dec 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatje6
gratualujem a ja keby vysadim utros tak krvacam, zvlastne :confused: ale ako som pisala osud si aj tak urobi po svojom :wink:
30. dec 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 jeej to je uzastna sprava....som ti hovorila ze treba trpezlivost. moc sa tesim s tebou. urcite sa to bude dobre vyvijat. a mas aj nejake priznaky?
30. dec 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem. Ja so sa na fo pytala doktora ci utros zadrziava ms a povedal ze nie. Ak ma ms prist tak pride a utros je len na podporu tehotnosti, ale ma nezadrzi...
@jalaura no ja neviem, je mi tazko od zaludka a nechutia mi sladkosti. A ty ako??
30. dec 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik
hmm, ja mam endosku a nato som sa pytala aj v RF aj inde, ze ci tie vajcovody ked su nepriechodne, co asi moje su, teda nikdy mi ich nekontrolovali, ale ked 8 rokov som prirodzene neotehotnela, tak asi su, mne nikto z gyn. nehovoril, aby som si ich dala odstranit, som sa aj pytala na ten saktosalpinx, ze ci to nerobi problem pri IVF a tiez mi to nepotvrdili, zeby to vadilo :confused:
30. dec 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 no mna pernamentne boli v bruchu a niekedy aj riadne pichne...mam ho take nafuknute. a posledne 2 dni mi bolo tazko od zaludka....a uz som aj vracala...normalne som vysla z toalety s usmevom ze jupiii...:} som proste sisi ale vobec mi nevadi to vracanie...je to sice neprijemne ale aspon viem ze je to v poriadku...
na kontrolu idem az o tyzden tak musim nejako potlacit zvedavost. vieme ale ze sa uchytilo len jedno:{...no hlavne nech je to v poriadku.
30. dec 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jalaura heh ze jupii, povracala som sa to je dobre :grinning:
Verim ze vsetko bude ok :wink:
30. dec 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 mojko momentalne ziadno 30.11 mi robili kyret :o( tak sa davam trochu dokopy, hlavne hlavu :sweat_smile:
a vam sa ako dari, ste zdravucky?
30. dec 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo
to je mi luto, nam sa dari tak nijak, idem na dlhy protokol, nakolko mne asi soft nerobi dobre - ziadne vajicka :pensive: takze opat len cakam atd. no nejak to uz rok 2014 dame no nie :wink:
30. dec 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok