Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
7. jan 2014

@kako23 ano poslala som to tam ale pochybujem ze mi vyhoveju.....uvidime

miskanr1
7. jan 2014

@ludinka No to je super. do vkladu tie ešte určite sliznica narastie. 🙂 Som zvedavá akú budem mať ja. Ja som si vždy chodila pre recept na utrogestan k môjmu gynekológovi a doplácala som vždy za 3 škatulky asi 5 eur. Co bol rozdiel, ked v Brne vychádzala vyše 6 eur jedna škatulka. Tak ale uvidíme čo navrhnú miesto toho.

miskanr1
7. jan 2014

@schatje6 Ahoj moja tak ako si dnes dopadla? Myslím na tebaa držím silno palce

ludinka
7. jan 2014

@miskanr1 uvidime..........neboj sa aj tebe podrastie urcite 😉
je to velky rozdiel po stimulke som ju mala pri vklade len 9mm a teraz uz 11 den 9,5mm som rada-to je zaklad uspechu, teraz sa to uz musi podarit 🙂
a ake embria mas zamrazene HB1? dufam ze sa nam pekne rozmrazia....

schatje6
7. jan 2014

@miskanr1 ahojki idem az poobede k dr, spinenie sa uz neobjavilo, prsia splasnute , ale mam zavrate a je mi zle 😝
Tt slabo pozitivny, tak si nádeje nerobím 😔
Vdaka za podporu, ty mas kedy Ket?

miskanr1
7. jan 2014

@schatje6 No tak potom napíš, čo ukázala krv. Mala by som ísť 9.1. o 14 tej

miskanr1
7. jan 2014

@ludinka áno moja mám 2 embryjka HB 1

lusipe
7. jan 2014

@schatje6 Ahojky, tak to mooooc drzim palceky, aby to dobre dopadlo a babusko si pekne hovelo... 😉 a kolky tyzden by si dnes mala byt?

lusipe
7. jan 2014

@miskanr1 Miska, moooc budem drzat palceky...su skvele kvality, urcite sa to podari 😉

lusipe
7. jan 2014

@ludinka skvela info, pekna sliznica, ja som s takou tehu 🙂...mooooc drzim palceky na utorok 😉

miskanr1
7. jan 2014

@lusipe dakujem ti pekne. A ty sa máš ako ?

schatje6
7. jan 2014

@miskanr1 super kvalitne tak urcite sa chytia, budem drzat palce 😉
@lusipe no podla MS 6tt+6 ale podla dr na pohotovosti to ratali podla et, tak 4tt+4 ale dr tam v nedeľu nic nevidela, preto som skepticka 😔

miskanr1
7. jan 2014

@schatje6 podla mňa je dôležité, že aspoň ten gestačný vačok bolo vidieť. Neboj určite bude dnes HCG vysoké

lusipe
7. jan 2014

@miskanr1 ja zatial super, boli sme lyzovat v Rakusku...teda dieta a muz, ja som bufetila 🙂....necitim ziadne speci veci, len ked som velmi hladna, tak zaludok a vecer sa mi chce spat a v noci cikam 😉

lusipe
7. jan 2014

@schatje6 ale ved si este menzes nedostala a ani nekrvala, vsak?...tak to moze byt len a len pozitivne a mozno sa babusko, len neskoro uhniezdilo....a dnes ides na krv ci sono?

lubanka
7. jan 2014

@gerdusha @ludinka júú už odpísal 😵 😵 to je dobre, akoby tušil, že už začínam stresovať 😀 😀 sranda, celý čas tu v práci riešim "volať, nevolať..." 😀 😀 a keď už som nabrala odvahu, že teda idem brnknúť, šak ma po telefóne nezožerie 😀 😀 tak som len tak kuk na svoj mail a tam akurát ešte "horúca" správa 😵 😵 som rada a ďakujem vám 😉
poslal mi rozpis 😕 😕 dúfam, že som to správne pochopila, len mi nenapísal ktoré dni treba chodiť na folikulometriu... ale to asi nebudete vy vedieť poradiť že? to je asi individuálne u každého... do 6DC mám brať clostilbegyt a merional pichať do 7DC... čiže by som mala ísť asi 7DC na folikulometriu nie? či teda treba pokračovať s liekmi+injekciami alebo? 😕

gerdusha
7. jan 2014

@lubanka

Ja som vzdy chodila 10 a 12.den...v tom rozpise/tabulke co davaju ohladne brania liekov mas asi oznaceny osmy den. Ale to je skor pre tie, co idu na prve ivf. Ked uz vies ako ti rastavaju folikuly, staci kludne 10.den

gerdusha
7. jan 2014

@lubanka

Sice ked citam o tom 7.dni tak to znamena ist osmy k nim

gerdusha
7. jan 2014

@lubanka

Nemas v tom rozpise tmavsie oznaceny osmy den? 🙂

lubanka
7. jan 2014

@ludinka čítam akú máš peknú sliznicu... a to si aj niečo užívala (papala), či to samo tak narástlo? 😵 niekde som čítala, že baby zvyknú jedávať šalát z mrkvy+jablko, piť alchemilku a cviklovú šťavu, že toto je dobré na sliznicu... naposledy, keď som išla na KET (ešte v starom CAR) som mala dosť nízku, tak teraz som ochotná všetko možné do seba pchať, len aby som bola max. nachystaná 🙂

schatje6
7. jan 2014

@miskanr1 ani minule mi uz nebrali krv, len sono, tak predpokladam ze aj dnes len sono bude. Keby vacusok rastol bola by som stastna ako blcha
@lusipe ani ms, ani krvacanie, len 3xslabe spinenie, v deň ocakavanej ms, na silvestra a teraz v nedelu..
Vdaka baby dam potom vediet...
@lubanka podla rozpisu na 8den folikulometria ale keď by si sla az 9ty, nic sa nestane. Drzim palce 😉

lubanka
7. jan 2014

@gerdusha vieš čo pozerám, že do 6DC je čiernym písané a od 7DC ostatné sú modrým... tak žeby toto to bolo, že počnúc 7DC začínam folikulometriu a následne po tel. do RF budem vedieť kedy znova? 😕

miscok
7. jan 2014

@mimi_2 Ahoj,ja som mala soft-clostil a merional. Vysledok 7 vajok,5 zrelych. Injkecii som sa tiez bala,ale potom to uz bola hracka,neboj 😉

miscok
7. jan 2014

@ludinka To mas super sliznicu,ja som mala pri ET 9 mm 😉 Budem drzat palce.

ludinka
7. jan 2014

@miscok
@lusipe dakujem kocky bodaj by som vas nasledovala 🙂

@lubanka ja som pila gynastan caj 2 krat denne -obsauje aj alchemilku-ta je na sliznicu asi najlepsia 😉

gerdusha
7. jan 2014

@lubanka

tak neviem, zrejme maju novy formular...cize ty na folikulometriu nepojdes do brna ale k svojmu dokymu a budes im volat?

mimi_2
7. jan 2014

@bergalm
@miscok
@ludinka Babule ďakujem Vám 🙂

lubanka
7. jan 2014

@ludinka no ten som myslela... aj ja ho píjavam, takže to stačí, to je super, dúfam, že aj mne bude

lubanka
7. jan 2014

@gerdusha áno, tak sme sa dohodli, ja mám do Brna cez 600km, to je dosť... preto som myslela, že mi napíše ktoré dni mám chodiť. Hmmm to neviem, či sú nové, toto bude môj prvý pokus tam... možno len zabudol vyznačiť, keď nebol v práci, mal veľa pošty nevybavenej, možno sa ponáhľal a prehliadol to... 😕

mimi_2
7. jan 2014

Dievčatá tie čo ste stimulovali len clostilom, neviete čo to bude stáť cca ak by sa oplodnili napr. 2 vajka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre