Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
9. jan 2014

@miskanr1 ahoj, kolko czk stala 1 krabicka, aby som sa vedela zariadit .. dik a drzim palce : )

tinkatinulka
9. jan 2014

@nelly3 ja pojdem do za na pobočku, v PD nič nevedia

nelly3
9. jan 2014

@tinkatinulka
lenze ja si myslim, ze na pobocke nic nebudu vediet, ale ved skus, ja ked som isla po starom zaniest refundaciu, tak nevedeli poriadne 😕

tinkatinulka
9. jan 2014

@nelly3 ja mam posledny pokus a chcem to využiť lebo možno o rok zase budu ine podmienky a taktoi spekulovat to je o nicom..

nelly3
9. jan 2014

@tinkatinulka
ved aj ja mam posledny pokus, sme na tom rovnako 😉

tinkatinulka
9. jan 2014

@nelly3 no to hej a s tými zbabranými tak nejak

miskanr1
9. jan 2014

Jedna krabicka je tuším okolo 194 CZK. Pozriem ti to na bloku presne a potom napíšem
@yanka1

sarasota
9. jan 2014

Ahojte babulky dnes to mame za140 dni a dnes sa nam ukazal chrobko v plnej zbroji pani doktorka skontatovala ze ma riadnu vybavicku. 🙂

lada_dee
9. jan 2014

Pisala som Marcelovi ...takže náhradou by mohol byť gelnickom Crinone ...pozrite si cenu, des ☹

nelly3
9. jan 2014

@lada_dee
no uzasne a v cechach sa bude dat kupit?to len na sk nebude utrogestan?

schatje6
9. jan 2014

Ahojte, po dnesnej kontrole som dostala listok na kyretaz, dg. Spontanny potrat, sliznica je stale vysoka 15mm, ta je vraj lepsie vycistit to. Pichli mi aj nejaku injekciu aby sa to rychlejsie zacalo cistit aj same 😔
Miska velmi ti drzim palce nech sa tvoje embrijko silno uhniezdi a uz nepusti.

lusipe
9. jan 2014

@miskanr1 miska to je skvela ino.urcite to teraz vyjde.idealne.presne tak som to mala aj ja a vidis sme 10 tt. Len zbytocne nelez,ja som nelezala ani minutu a to mi vravel aj stelc 😉 a jedla som denne mrkvu s jablkom postruhane a citronovu stavu na tom. A pila denne stavu z ananasu 😉 mooc drzim palceky 😉

miskanr1
9. jan 2014

@schatje6 zlatko to je mi velmi ľúto a zároveň ti ďakujem za podporu. Ver tomu stále, ze budes mama a príde to.

lusipe
9. jan 2014

@schatje6 moja zlata, je mi to velmi luto ☹ ale viem ze coskoro nas dobehnes...drzkaj sa.sme s tebou.

tancik
9. jan 2014

@bimba8 aha tak drzim palce

tancik
9. jan 2014

@bubo780 a co znamena zla fragmentacia my mame 21 percent norma je 10 az 12.

saska1
9. jan 2014

@schatje6 ahoj, je to samozrejme na tebe, ale ja som bola presne v tej istej situácii ako ty...tiež lekár hovoril, že by bolo lepšie vyčistiť to...rozhodla som sa , že nie, a ked som prestala krvácať, tak po pár dňoch som išla na kontrolné sono, a bolo to úplne OK...držím palce 🤐

melisska
9. jan 2014

Pozdravujeme

schatje6
9. jan 2014

@saska1 to som aj ja hovorila dr ze ak sa da, chcem sa kyretu vyhnut. Tak mi dala nejaku injekciu ze by sa mala maternica sama vycistit vraj budem narazovo krvacat a ze na prijme tak ci tak este spravia kontrolne sono. Stale dúfam ze sa tomu vyhnem 😔

jalaura
9. jan 2014

@miskanr1 juuj no tak to je krasna sprava...tentokrat to vyjde..a este ked bolo take silne. Drzim moc silno palceky....neboj hned nas budes nasledovat....

lada_dee
9. jan 2014

@nelly3 ...v ČR vraj s Utrosom nie je problém ..len je drahší

jalaura
9. jan 2014

@schatje6 no najlepsie by bolo vyhnut sa tomu... ved uvidis ako sa to bude vyvijat...a vidis...zazraky sa deju ako pisala saska

jahoda333
9. jan 2014

@melisska malinky je strasne krasnucky smejko 🙂

tinkatinulka
9. jan 2014

@sarasota takže bude chlapec? gratulujem už si v polovici tak nech drobec poslucha 🙂

tinkatinulka
9. jan 2014

@melisska malinky je nadherne babatko, ako z časopisu 😉

lienka_1
9. jan 2014

@yanka1 Tak to je super, ze to doslo v poriadku. A nemas za co! Mozno velmi skoro budem potrebovat pomoc ja a tak tajne dufam, ze v tomto fore ju aj dostanem. Tesim sa na fotecku z ultrazvuku 🙂

bubo780
9. jan 2014

@tancik my sa momentalne pohybujeme vo velmi zlych cislach.. posledny spg ukazal len 2% striktne dobrych a neposkodenych spermosov.. inak sme v rozmedzi 2 az 10, a to je velmi malo..

ludinka
10. jan 2014

@schatje6 je mi to strasne luto, drz sa 😔

mistisa
10. jan 2014

@miskanr1 ahoj len tak citam a vidim ze pisete o utrogestane. mne dokonca v trencine v lekarni povedala jedna ze normalne s receptom od tvojej dr ist do ciech kupit vlastne ako samoplatca a tu na slovensku to vraj poistovna preplati. ale nemam to sto pro este zistene na poistovni povedala mi to len v lekarni 🙂

isabellaa
10. jan 2014

@mistisa tesim sa s tebou, takze to konecne vyslo, supis. Takze srdiecko pre srdiecko vyslo...Blahozelam a prajem prijemne tehulkovanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre