• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@ria191 iba pre teba aby si nás spoznala na stretku :grinning: ..moja rodinka
10. jan 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@ria191 Morovu tu zbožnujem :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka :grinning: :grinning: :grinning: "našťastie" sme totálne švorc, ale vedela by som do čoho pichnúť :grinning: :grinning: :grinning:. No keďže nie sú € tak nám zostáva iba to jedno pichanie čo nás nič nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: našťastie aspoň niečo je zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 no servus... uz som tu ....tak ako??? :wink:
10. jan 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to máš pravdu šunky válam ziaden pohyb az som nasratá na seba ale tak ked sa mi nic nechce furt mi bolo zlééééé......a ťuťu muťu sem tam máme :wink: ..ale ked myslíš dojdi na výpomoc ked si taká akčná :grinning: :grinning: :grinning:
@tinkatinulka ahoj draha.... taze prerabate, ako tak citam.... urco to bude super krasna kupelna.... :slight_smile:
@lienka_1 - urcite nejake zlepsenie bude, ved by to nevyletelo len nahodou. Alebo si pomylili vzorky :grinning: :grinning: .
Verim ze vyberu v rf spravnych bojovnikov

@sarasota - krasny drobcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@ria191 - cauko Riuska, nemakaj uz tolko, ved sa budes v bubakoch aj kupat :sunglasses:

@nelly3 - ja som planovala 2-3 deti, a mala, tak ta o sestricke basni stale a vysvetli jesj ze to nie je vobec take lahke :unamused:

pekny vikend kocenky :wink:
10. jan 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm ja som bola dnes v Bratislave na morfologickom u Mudr.Holana ak by si mala vymenny listok tak morfologia /organova diagnostika 2D/ 29E
morfologia + 3D/4D ultrazvuk +CD 81E ja som nemala listok tak som platila az 124E ak chces poslem ti kontakt na sestricku a mozes sa jej popytat ohladom vysetrenia a ceny. Je to odbornik .Neboj drobcek je v poriadku.
@dafy si prekrasna zena a ste sympaticka rodinka... :dizzy_face: :slight_smile:
10. jan 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy ty "sviňucha" tak teraz tu už určite nedám svoje foto, ale inak aj mm je jedlý :grinning: :grinning: :grinning:. Opravujem Ďurianová ti nesiaha ani po členky :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy - ste krasna rodinka :slight_smile:
10. jan 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja žienky pracovať ...vy len pekne sa tu bavkajte aspon budem mat čo čítať potom bo uz ste tu dávno nič nenapísali :wink: :wink: :wink:
@speranza1 dakujem :slight_smile: teraz som taká menšia bravčovinka ale pre bábo všetko :dizzy_face:
10. jan 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin
neboj, docka sa mala aj sestricky uvidis, proste kto bojuje statocne tak to raz pride, tomu verim :wink:
10. jan 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ty jedna ked u nas ani toto neni zadarmo kedže znižujeme imunitu tak kupujeme kondomy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 juj sak hadam ani do 3t by malo byt už aj nabytok aj doplnky..
10. jan 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale na pijavicu do pi.... pi..... pi.... už mám termín do B. Bystrice ale "kua" bojím sa ako šľak no čo už nejak to prežijem. Ty sa priznaj čo a ako ??? hm ako sviatky a čo Marcelko??? čo ti navrhol ???
10. jan 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka však daj lacnejšiu verziu mikroténové sáčky nemáte ???
10. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 .. ja sa tiez bojim ist znova do toho.... no...najblizsie by to mal byt KET..ale kedy..to naozaj neviem...urco nie teraz v zime... ake my mame stastie tak nakyda presne aspon meter snehu v den kedy by sme mali ist do Brna.... :grinning: :grinning: :grinning:
A co vravi Dr.??? to ma dostalo na kolena...zrejme bude problem aj v mojich vajciach...ale to len tipuje..lebo uz nevie co by sme mali robit....
10. jan 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja si tiež myslím, že ešte jeden pokus dáte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekný víkendík prajem .
10. jan 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka tak potom mi posles foto kupelne...rada by som videla Tvoje_vase dielo :wink: ... takze sa ani vy este nikam nechystate??? myslim na dalsi pokus?
10. jan 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale čo si pipi to len tak trepol a po ďalšie mne včera môj gynďák povedal, keď som na neho vytasila obavy, že či nemôžem náhodou prísť pri operke o maternicu, tak on na to že "no a čo" načo mi je taká :angry: :angry: :angry:. Smrad jeden úprimný ešte nikdy ma nepodržal. No ja takéto výroky hádžem za hlavu a idem si za svojim cieľom :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 lieky doma, protokol doma Stepan nastartovany a ja nemam odvahu..a aj financie kulhaju..
10. jan 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 haha no skus najkor ty a potom das referencie
10. jan 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka jedine, že by som si ho natiahla na hlavu môj nerád líže med cez sklo :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 a myslis ze mojemu sa tiero Madarove metody pacia? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to je chumaj.... :astonished: ...este ze ty si taky "splachovaci" typ :wink: :grinning:

@tinkatinulka absolutne ta viem pochopit... ja kym nejdem na ziadne pokusy tak som krasna vysmiata, spokojna super bomba jednicka....no v momente, ked co i len zacneme nad IVF uvazovat zacnem sa menit na malu nervavu a neznesitelnu (a to ma trapi najviac)...a najhorsie na tom je, ze sa nad to vsetko neviem povzniest.... :confounded: :frowning2:
@tinkatinulka Štepán vyzerá ako Brežnev teda určitá časť jeho tváre :grinning:
@tinkatinulka Vam nieco nasli v Prahe?
10. jan 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ty kokso, to co ti povedal? nervy moje a kedy mas ten termin?
10. jan 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 pošlem ti môjho mm na dva týždne a garantujem ti, že ťa len tak hocičo nerozhádže a IVF bude pre teba malina :grinning:
10. jan 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok