• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@speranza1 speri a nam nieco niekde nenasli..jasne moje telo nema rado ani spermose ani embryjko..papame prednison
10. jan 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ani moj to nema rad, to asi skoro vsetci :grinning: no ja idem na anitkoncepicu aby som neotehotnela he-he :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no ked som sla do 1 kola juhu jasne super..kokos teraz sa toho bojim jak keby mi mali transplantovat mozog
10. jan 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 noooo sme na tom rovnako..pri IVF je veeelmi doležita "ochrana"
10. jan 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka my sme sa na to "vys**li", a ziadnu ochranu nepouzivame..... milovacka je kedy mame chut a basta.... uz ma nebavi, vkuse mysliet len na to jedno..kedy ano kedy nie..a na vsetky tie chu****ny....
10. jan 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@nelly3
@speranza1 tak my máme taký kamarátsky vzťah :grinning: :grinning: :grinning: . On ma aj po rici capne keď leziem na kozu a minule mi vyznal "lásku" ževraj ma zároveň miluje aj nenávidí keď ma vidí no hold robím mu vrásky na čele :grinning: :grinning: :grinning: . 13.2. ajjajajajajaj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. jan 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 kurna..sak to je je o chvilu... no do rici..... budem na teba presilno mysliet a modlit sa...momentalne sa modlim ku sv. Rite....
10. jan 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 neluska a ty budes ako dlho na tej ANT ficat?
10. jan 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ďakujem sperča :grinning: :grinning: :grinning: veru veru za dverami a riťka cvik cvik už včul pamätáš ako som ti to kvetnato opísala ??? :angry: :angry: :angry:
10. jan 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
no skoro na valentinka, neboj dobre bude.
@speranza1 dva tyzdne sme mali naraz teraz dovolenku cez vianoce a poviem vam, ze ja som taka presexovana, ze az :grinning: a hold mrcha hnusna na ceste, co na ceste, uz na zakrute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1
asi len mesiac, ani neviem ako sa to berie, musim kuk do papierov.
10. jan 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hej pamatam.... a mas moj obdiv... jezisi ma ide je///t ked si pomyslim, ze kolko si musíme vytrpiet a poniektore deti vyhadzuju do kosa :cry: :confounded: :frowning2:
10. jan 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 čo tvoj ale aj svoj :grinning: :grinning: :grinning:. Tak vieš pochádzam z piatich detí bojovnosť mi nechýba :grinning: :grinning: :grinning:. Mňa ide je//ť keď mi ségra šplechne, že chceš ja ti vynosím :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. jan 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 vies co ja už žiadne merania ni koniny nerobim len kedže mam tu moju imunitu posahanu musime davat pozor lebo to na dlho robi saraoatu..a ked nam svihne v bedni tak pojdeme na "tajnaša"
10. jan 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 mne moja chce dat vajuska, len skoda že mi potrebujeme spermoše :grinning:
10. jan 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka mm brata nemá ???
10. jan 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korculky idem ja domov z prace. pekny vikend a ocakam nejaky zazrak, ktora pride prva, ze otehu prirodzene, zazraky sa deju :wink:
10. jan 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3
@tinkatinulka nóóó mám taký pocit, že tento rok tu iba koľajnice budete vyťahovať :grinning: :angry: :frowning2: . Ale budiš :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3
@tinkatinulka
@ria191 ahojte bambulky..aj ja idem domkov...a dufam, ze sa tu coskoro "stretneme" a pobavime sa :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... prajem Vam krasny víkendík.... paaaaaaa
10. jan 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 čau nelča pekný víkendík, aby si nebola prvá :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 páááááček schledáááááááááček jedine ak sa tu zjavíš ty :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj zeny! ja si na hodku odskocim na nakup a tu zo 7 stran popisanych :grinning: :grinning: :grinning:
@falin Vzorky urcite nevymenili, lebo ostatne parametre su stale katostrofen, ale pre nas je prave ta morfologia dolezita.
@dafy No uvidime pri kontrole, ci aj tam budu take super. Ale po dlhokanskej dobe nejake pozitivne cisla. Velmi Ti to pristane, krasne brusko!
@nelly3 To bude super! Potiahneme to do bruskateho konca :wink: A sme akurat s mm hovorili, ze sice nam Koudy vzdy pripravi nejku tu adrenalinovu variantu, ale aspon sa s nim nenudime :grinning: :grinning: :grinning:
@tinkatinulka Aj mne to pride ako sci-fi. Ale mna uz neprekvapi v tomto smere asi nic :wink:
@sarasota Ten je krasny! Ako sladko si tam spinka! :slight_smile:
@ria191 Teraz ani nie, teraz je skor sero.....aj ked oslnivo krasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 ci vtipnaaaaa..to by nešlo..ale ma dvoch :grinning:
10. jan 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka vidíš ešte si aj môžeš vyberať :grinning: :grinning: :grinning: zavrieš oči a o päť minút je po všetkom :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 len predstava ma desiiii, jeden pubertak to by bolo na hrane zakona a druhy je už "blavak", akože..nabral všetky maniere
10. jan 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Kouďák ti nesvieti s lampičkou na pu..... (veď vieš ???) :grinning: :grinning: :grinning: neriskuj a daj dole "okuláre" :grinning: :grinning: :grinning: .
10. jan 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka tak puberáťka nie tí si neumývajú zuby, ale blavák to nie je až také zlé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no zišiel by sa ešte jeden brat taky stred ale na tento variant nie sme pripravení..asi musim draheho k lenocke poslat aby mi ho vykurirovala a posle mi ho naspat už fit a morfo aspon 4%
10. jan 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Sak ked dam dole, tak nic neuvidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sa este zo mna stane ludova liecitelka :grinning: :grinning:
10. jan 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok