Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. jan 2014

@speranza1 speri a nam nieco niekde nenasli..jasne moje telo nema rado ani spermose ani embryjko..papame prednison

nelly3
10. jan 2014

@ria191
ani moj to nema rad, to asi skoro vsetci 😀 no ja idem na anitkoncepicu aby som neotehotnela he-he 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jan 2014

@speranza1 no ked som sla do 1 kola juhu jasne super..kokos teraz sa toho bojim jak keby mi mali transplantovat mozog

tinkatinulka
10. jan 2014

@nelly3 noooo sme na tom rovnako..pri IVF je veeelmi doležita "ochrana"

speranza1
10. jan 2014

@tinkatinulka my sme sa na to "vys**li", a ziadnu ochranu nepouzivame..... milovacka je kedy mame chut a basta.... uz ma nebavi, vkuse mysliet len na to jedno..kedy ano kedy nie..a na vsetky tie chu****ny....

ria191
10. jan 2014

@nelly3
@speranza1 tak my máme taký kamarátsky vzťah 😀 😀 😀 . On ma aj po rici capne keď leziem na kozu a minule mi vyznal "lásku" ževraj ma zároveň miluje aj nenávidí keď ma vidí no hold robím mu vrásky na čele 😀 😀 😀 . 13.2. ajjajajajajaj ☹ ☹ ☹

speranza1
10. jan 2014

@ria191 kurna..sak to je je o chvilu... no do rici..... budem na teba presilno mysliet a modlit sa...momentalne sa modlim ku sv. Rite....

speranza1
10. jan 2014

@nelly3 neluska a ty budes ako dlho na tej ANT ficat?

ria191
10. jan 2014

@speranza1 ďakujem sperča 😀 😀 😀 veru veru za dverami a riťka cvik cvik už včul pamätáš ako som ti to kvetnato opísala ??? 😠 😠 😠

nelly3
10. jan 2014

@ria191
no skoro na valentinka, neboj dobre bude.
@speranza1 dva tyzdne sme mali naraz teraz dovolenku cez vianoce a poviem vam, ze ja som taka presexovana, ze az 😀 a hold mrcha hnusna na ceste, co na ceste, uz na zakrute 😝

nelly3
10. jan 2014

@speranza1
asi len mesiac, ani neviem ako sa to berie, musim kuk do papierov.

speranza1
10. jan 2014

@ria191 hej pamatam.... a mas moj obdiv... jezisi ma ide je///t ked si pomyslim, ze kolko si musíme vytrpiet a poniektore deti vyhadzuju do kosa 😢 😖 ☹

ria191
10. jan 2014

@speranza1 čo tvoj ale aj svoj 😀 😀 😀. Tak vieš pochádzam z piatich detí bojovnosť mi nechýba 😀 😀 😀. Mňa ide je//ť keď mi ségra šplechne, že chceš ja ti vynosím 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tinkatinulka
10. jan 2014

@speranza1 vies co ja už žiadne merania ni koniny nerobim len kedže mam tu moju imunitu posahanu musime davat pozor lebo to na dlho robi saraoatu..a ked nam svihne v bedni tak pojdeme na "tajnaša"

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 mne moja chce dat vajuska, len skoda že mi potrebujeme spermoše 😀

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka mm brata nemá ???

nelly3
10. jan 2014

korculky idem ja domov z prace. pekny vikend a ocakam nejaky zazrak, ktora pride prva, ze otehu prirodzene, zazraky sa deju 😉

ria191
10. jan 2014

@nelly3
@tinkatinulka nóóó mám taký pocit, že tento rok tu iba koľajnice budete vyťahovať 😀 😠 ☹ . Ale budiš 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2014

@nelly3
@tinkatinulka
@ria191 ahojte bambulky..aj ja idem domkov...a dufam, ze sa tu coskoro "stretneme" a pobavime sa 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .... prajem Vam krasny víkendík.... paaaaaaa

ria191
10. jan 2014

@nelly3 čau nelča pekný víkendík, aby si nebola prvá 😀 😀 😀

ria191
10. jan 2014

@speranza1 páááááček schledáááááááááček jedine ak sa tu zjavíš ty 😀 😀 😀

lienka_1
10. jan 2014

Jaj zeny! ja si na hodku odskocim na nakup a tu zo 7 stran popisanych 😀 😀 😀
@falin Vzorky urcite nevymenili, lebo ostatne parametre su stale katostrofen, ale pre nas je prave ta morfologia dolezita.
@dafy No uvidime pri kontrole, ci aj tam budu take super. Ale po dlhokanskej dobe nejake pozitivne cisla. Velmi Ti to pristane, krasne brusko!
@nelly3 To bude super! Potiahneme to do bruskateho konca 😉 A sme akurat s mm hovorili, ze sice nam Koudy vzdy pripravi nejku tu adrenalinovu variantu, ale aspon sa s nim nenudime 😀 😀 😀
@tinkatinulka Aj mne to pride ako sci-fi. Ale mna uz neprekvapi v tomto smere asi nic 😉
@sarasota Ten je krasny! Ako sladko si tam spinka! 🙂
@ria191 Teraz ani nie, teraz je skor sero.....aj ked oslnivo krasne 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 ci vtipnaaaaa..to by nešlo..ale ma dvoch 😀

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka vidíš ešte si aj môžeš vyberať 😀 😀 😀 zavrieš oči a o päť minút je po všetkom 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 len predstava ma desiiii, jeden pubertak to by bolo na hrane zakona a druhy je už "blavak", akože..nabral všetky maniere

ria191
10. jan 2014

@lienka_1 Kouďák ti nesvieti s lampičkou na pu..... (veď vieš ???) 😀 😀 😀 neriskuj a daj dole "okuláre" 😀 😀 😀 .

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka tak puberáťka nie tí si neumývajú zuby, ale blavák to nie je až také zlé 😝 😝 😝

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 no zišiel by sa ešte jeden brat taky stred ale na tento variant nie sme pripravení..asi musim draheho k lenocke poslat aby mi ho vykurirovala a posle mi ho naspat už fit a morfo aspon 4%

lienka_1
10. jan 2014

@ria191 Sak ked dam dole, tak nic neuvidi 😀 😀 😀 😀

lienka_1
10. jan 2014

@tinkatinulka 🙂 🙂 🙂 Sa este zo mna stane ludova liecitelka 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre