Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. jan 2014

@lienka_1 no možno aj hej bola si v KE v tej tkanivovke?

ria191
10. jan 2014

@lienka_1 ten príspevok by som radšej zmazala, aby nebol u teba nátresk chabých "spermošov" západniarskych 😀 😀 😀 . Pošlem aj môjho 😝 😝 😝

ria191
10. jan 2014

@lienka_1 ja som bola v tom, že ich dávaš iba na ofinu a ty pozri kam ich strkáš 😝 😝 😝

lienka_1
10. jan 2014

@tinkatinulka Nebola, lebo medzicasom sa objavila sluzobka do Brna, tak pojde rovno tam.

lienka_1
10. jan 2014

@ria191 Jaaaj, vidim, ze som dnes zmeskala veeelmi dobru debatu. Skoda, ze mam take nabite poobedie. Dohodnime sa, ze okuliare si davam dole a ved nemusime to blizsie specifikovat. A kludne toho svojho posli, ved si pisala, ze ho iba na krasu chovas, daco ho tu na vychode poducime 😀 😀 😀

lada_dee
10. jan 2014

Ahoj kočeny, len tak pre info ...volal mi kamoš, čo má lekáreň, že od februára by Utros mal byť, ale bude vraj bez doplatku poistovne...preto lekárne dopredavaju zásoby a nie je možné objednanie ... Ďalšia "podpora" pre nás bojovníčky ... 😠

bergalm
10. jan 2014

@dafy ano tie vsetko o.k.len ten Downov je pozitivny ☹

bergalm
10. jan 2014

pisala som aj Stelclovi a da sa aj u nich alebo v inom centre aj mi poslal link u nich 500KC a v tom druhom 1000ceskych tak v pondelok tam zavolam a objednam sa

bergalm
10. jan 2014

baby,dik moc vsetkym s mm sme sa dnes dohodli,ze nebudeme stresovat snazim sa a uvidime v Pondelok co a ako 😉

nelly3
10. jan 2014

@lada_dee
akoze nemam slov 😠 co kradneme 😝

nelly3
10. jan 2014

@yanka1
ahoj, tak co volala si tam?

nelly3
10. jan 2014

@lada_dee
no nic, buduci tyzden volam gyn. mojmu nech mi predpise utros, len ci ho v nejakej lekarni este najdem hmm 😕

elienocka
10. jan 2014

@sarasota je zlatunky. 🙂 😉 matej je krasne meno 😉

stastenka42
10. jan 2014

@sarasota jeej..je nadhernyy...tesime sa s tebou 🙂 🙂 @dafy pekne priberate... 🙂 🙂 ja mam tiež +12kg tak si nic z toho nerob...hlavne nech su babatka v poriadku...ci?

yanka1
10. jan 2014

@nelly3 ahoj, snazila som sa tam volat, ale beznadejne, cely den mi tam nikto nezdvihal : (
mozno tam teta uz nie je ...chcelo by to aktualnejsi kontakt od niekoho, kto to ma preplatene cerstvejsie ...

miscok
10. jan 2014

@bergalm Ahoj moja,rozhodli ste sa spravne.Mrzi ma,ze mate take stresy.Ale ako baby pisali,velakrat su tieto testy zavadzajuce a zbytocne ludi zneistuju.Budem velmi drzat palce,ale babo je urcite v poriadku a tesi sa v tvojom brusku.Pekme ho pohladkaj.

miscok
10. jan 2014

@sarasota Maly je kraaasny 😵 Dufam,ze tiez coskro uvidime nas poklad.

dafy
10. jan 2014

@bergalm a kolko ti vysiel dawno?? moja kamoska mala 1:19 a bábo je zdravučké 😉 .a ja som mala tiez skoro hraničné ale na 3D mi povedali ze nič také mi nehrozí pojdes na 3D a budes spokojnejšia 🙂

lubanka
10. jan 2014

@bergalm čítam, že ti vyšiel blbý výsledok na Downov... mojej švagrinej povedal dr. tiež že výsledky zlé, že isto bude mať Downa... chuderka tak sa stresovala, toľko sa oplakala, čakala skoro 2týždne, kým sa dostala na "lepší" ultz a tam jej povedali, že je v poriadku, ale celý čas bola v strese, lebo gynďák na každej poradni mlel to isté 😠 až kým sa malá nenarodila a je zdravučká. neboj, pôjdeš do Brna, tam vyšetria a bude to o.k. 😉

bergalm
10. jan 2014

@dafy 1:90mi to vyslo no uvidime co mi povedia v Brne inak som rada,ze pojdeme tam

dafy
10. jan 2014

@jahoda333 tak to máš fajn po porode vsetko dás dole no mne šunečky ostanu 😀 😀 ale ja sem tam som aj pažravá nemám konca kraja ked začnem 😀 😀

jahoda333
11. jan 2014

@dafy no ja sa snazim kazdy den cvicit teda a chvalabohu mi ani pokozka nepraska vzdy som si myslela ze priberiem ako slonik vidis pribala som malo a moj gynekolog mi stale rozprava ze vela priberam teraz som nabrala 2kila za mesiac ale tak boli sviatky tak som vypekala uvidim v pondelok mam poradnu a uz sem dam konecne foto nasho drobca ale ty si krasna mamina pristanu ti aj tie kilecka hlavna vec ze sme sa dockali a nosime v sebe najvacsie poklady 😉 🙂

marverka
11. jan 2014

ahojte 🙂
dievcata, davno som nebola na fore, iba obcas kuknem. vzdy ste mi tu dobre poradili, za co vam dakujem. mam na vas otazocku. vcera som mala OPU ale na slovensku a sliznicu som mala 6,8. mne sa zda ze ked som bola v lete brne tak mi dali v den OPU uzivat estrimax ale nie som si ista, estrimax mam doma len neviem ci ho ,am uizvat alebo nie. alebo az od dna ET?pri ket som uzivala od dna KET.dakujem vam za vsetky rady 🙂

miskanr1
11. jan 2014

@marverka ahoj mne po OPU dali užívať utrogestan.

marverka
11. jan 2014

@miskanr1 ahoj a dakujem.mne dali uzivat utrogestan ale v brne sa mi zda ze aj utros a aj estrimax tak preto sa pytam. estrimax ti teda nedali?

nomxxx
11. jan 2014

@marverka ahoj, mne pri ET v Brne dali aj Estrimax, ale pri KET už nie, neviem podľa čoho určujú, či brať alebo nie

miskanr1
12. jan 2014

@marverka Nie ten estrimax som nebrala vôbec. Ani neviem načo to je. 🙂

kako23
12. jan 2014

@marverka estrimax je na podporu rastu sliznice maternice. Pri vklade by mala mať min. 8mm čo mne hovorili lekári. Musí Ti to podľa mňa odporučiť lekár či to potrebuješ brať, alebo nie.

bergalm
12. jan 2014

@marverka ja som mala sliznicu pri vklade len 7mm a hned mi dal Stelcl estrimax a to 1-1-1 denne odo dna vkladu a to som mala po ET 🙂

zibi
12. jan 2014

@marverka uzivaj ho moja ... 😉 nic sa nestane 😉 ako sa inak mas? ked tak napis IP co noveho..ako prebiehalo ivf a kde na sk ste boli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre