Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
15. jan 2014

@melisska krásny chlapec 😀 😀 😀 . Inak vyzerá že je aj veľmi dobručký taký malý pohoďáčik či to iba u tatinka??? 😀 😀 😀

ria191
15. jan 2014

@zlatanka30 nemajú chybu evidentne RF robí krásne detičky. Uff ale to letí na tých pokladíkoch to je najviac vidieť. Ako zvládaš dá sa ???

ria191
15. jan 2014

@lienka_1 tuším ti dal pohovor riadne zabrať keďže dneska ani kuk 😝 😝 😝 . Inak máš pravdu 😀 😀 😀 prídem pospinkám si, pogrckám, ponosím gucci kabelečku a hajde domov 😀 😀 😀 teda vlastne do obchodu ja si totižto bolesť utlmujem nákupmi 😀 😀 😀 .

jalaura
15. jan 2014

@ludinka ahoj a kedy si mala vklad v novembri? pretoze ja som to mala tiez tak natesno a podarilo sa mi vybavit refundaciu🙂

jalaura
15. jan 2014

@miskanr1 no bolest bruska je dobra...tesim sa ako dopadnes...citim v kostiach ze toto je ta prava!

bubo780
15. jan 2014

dievcence, absolvovala niektora z vas vysetrenia v 1.trimestri v Myslave? mna to caka a mam neskutocny strach.. nejake referencie by sa zisli.. ani neviem, coho sa viac momentalne bojim - ci toho, ze tam mam ist, alebo vysledkov.. :((((

melisska
15. jan 2014

@sarasota dakujem, už som im napísala 🙂
@zlatanka30 jej 🙂 zlatučki su 🙂 ako ten cas letí 🙂

melisska
15. jan 2014

@ria191 moja 🙂 je pohodacik ale maminka musi byt nablízku 😉 ja stale fotim a mňa s nim nikto 🙂

amali
15. jan 2014

ahojky, zdravíme všetky snažilky......Slavko a Stanko Reprofitáci 😀 už máme 2 mesiace a 5 dní

sarasota
15. jan 2014

@amali krasnucky su na spapanie 🙂

gaga83
15. jan 2014

@amali zlaticka male, krasny suuu. 🙂 🙂 juj uz aj ja by som chcela mat ich v postielke 🙂 mozem sa spytat aky mas kocik?

miskanr1
15. jan 2014

@jalaura Jaj moja aj ja to cítim. Tak uvidim v sobotu ráno skúsim urobit test 🙂

amali
15. jan 2014

@gaga83 ja mám baby jogger city select aby som sa v bytovke vmestila do výťahu...... 😉 mna si na fotke nevšímajte, vyzerám strašne,neupravená, nevyspatá a atd. ☹

miskanr1
15. jan 2014

@ludinka a aku máš poisťovňu ? Koľko si platila vcera za Ket?

gaga83
15. jan 2014

@amali pekny je 🙂 🙂 a aj ty vyzeras v pohode. To sa my asi do vytahu nezmestime so ziadnim kedze su tam tie sproste vratka co sa otvaraju do vnutra. Si s nim spokojna? Mna trosku odradzaju tie vanicky ze su na sebe a aky je pristup ktomu na spodnemu drobcovi?

dafy
15. jan 2014

@bubo780 ja som bola v Myslave ..super prístup ja som bola veľmi spokojná 🙂

amali
15. jan 2014

@gaga83 ja som spokojná a na prístup si zvykneš.....dajú ľahko dať dole

bubo780
15. jan 2014

@dafy dakujem za odpoved.. citala som rozne nazory - pochvaluju si len jedneho dr., vraj ostatni nic moc.. ja som rozpravala len so sestrickou (asi), tak neviem aky dr. si ma vezme na starost..

lienka_1
15. jan 2014

@ria191 Aj ty mas tak rada narkozu? Na pohovore bolo super. Az som bola prekvapena. Ale aj tak nic, som nadalej vydziavana manzelka 😀 😀 😀 Dnes sme boli u sestry, strcili mi do ruky dve deti a tu mas na, vyskusaj si to a rozmysli si, ci to naozaj chces! 😀 😀 Bola to fuska 😨 😀

lienka_1
15. jan 2014

@amali Krasni drobci! 🙂

dafy
15. jan 2014

@bubo780 ja som mala takého mladého bol suprový 🙂

dafy
15. jan 2014

@amali super kočiar 🙂 ten som mala vybratý keby že čakám dvojky na 100% 😀 😀

dafy
15. jan 2014

@lienka_1 lienočka kedy uz budeme robiť testík? 😀 😀 ja ta čakám 😉

falin
16. jan 2014

ahojte babulky, ja mam tento tyzden v praci totalne hekticky, tak iba obcas sem nakuknem, nestiham si vas precitat

@ria191 @speranza1 @nelly3 @tinkatinulka @lienka_1 zdravim vas babulky a aj vsetky ostatne a prajem krasny dnik. Zajtra piatok KONECNE

- riusik, jasnacka ze treba verit. A kebyze sa u nas stane zazrak (prirodzenou formou) ja vobec neprotestujem 😀 , ale momentalne nemam energiu na dalsie lieky a injekcie, naposledy som z nich bola psychicky uplne rozhadzana 😒

- lienka 😀 😀 😀 , andrologovi chodi mm do brna?

falin
16. jan 2014

@amali - mali su krasnucki. A kocik vyzera velmi pekne 😉

ria191
16. jan 2014

@amali nádherní sú 😀 😀 😀 inak podľa foto sa dosť podobajú aj v skutočnosti ???

ria191
16. jan 2014

@falin ahoj falinka aj ja mám toho veľmi veľmi veľa, ale kôň je kôň kurňa a potom sa čudujem, že nestíham 😀 😀 😀 . Jeden môj kolega má krásny výraz na piatok : PATULÍNEK 😀 😀 😀 a zajtra bude u nás v robotke rošošo takže to bude krásny patulínek a ešte sa aj zabavím 😀 😀 😀 . Tak ja sa ani nečudujem, že máš toho už dosť, ale je tu stále to "ale, čo ak, možno" možno ešte jeden jedinký krát 😀 😀 😀 počkám ťa august - september bude náš 😀 😀 😀 hádam ma nenecháš ísť samú 😔 😔 😔 😕 😕 😕

nelly3
16. jan 2014

@ria191
@falin
ahojte, baby ja neviem ci tu moju stimulku neodlozim, ved neviem ako je to s tou refundaciou, hmmm, ja to proste musim si vybavit cez poistovnu, to zase bude ach jaj, ale ja sa nevzdam tak lahko 😝 uvidim, co mi odpisu, som im pisala do 72 hodin maju dat odpoved a to je do zajtra 😉
@ria191
zajtra by som mala mat menopur 20ks, takze aspon nieco.

ria191
16. jan 2014

@nelly3 nelča najprv si to daj schváliť poisťovňou síce si to s prepáčením "odserieš" lebo niekto začať musí, ale ako tak pozerám tak refundáciu by som neriskovala a hlavne keď máš dlhý protokol. Aj keď včera som nabehla na stránku Dôvery a veru nezávidím ti, budú to patálie vybaviť. "ko...i" nemôžu mať tie tlačivá aj pre "debilov" ako ja nech človek nemusí nad tým stráviť pol života ??? Mesiac dva hore dole na tom už nezáleží 😎 😎 😎

nelly3
16. jan 2014

@ria191
ved presne, a uz vidim ako mi dovera odpise a hodi linky nech si nastudujem 😠 no ja som ochotna ist aj do ba na centralu 😀 urcite si to dam cez poistovnu, mam ved posledny pokus hradeny a ten musi vyjs aj keby co bolo 😝 ved ja neviem, to tu nikto nie je, co si to vybavuje? hallo hlaste sa, ved si pomozme navzajom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre