Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
16. jan 2014

@ludinka uvidíme... 🙂

nelly3
16. jan 2014

@ludinka
ved ano, ale ktore, kedze nikde nenajdes ich zoznam 😉 snad sa dopatrame.

gaga83
16. jan 2014

@mimika1973 gratulejem tesiiiiim sa. Ty si ale nezbednica ze si sa skor nepochvalila;););););). V ktorom si tyzdni?

majba
16. jan 2014

@amali su krasny a aki spokojni 🙂

tinkatinulka
16. jan 2014

@nelly3 to co je za konina ta refundacia..haha ma pobavili.

tinkatinulka
16. jan 2014

@mimika1973 ty jedna taknostkarka som inak tusila..ked sme pisali o gonale 🙂 hodne zdravíčka a este prezrad kto ta oplodnil?zase marcel?

nelly3
16. jan 2014

@tinkatinulka
sa nesmej, aj teba to bude cakat ked budes chcet money naspat 😀 takto si ma v tom nechala sama 😀

lubanka
16. jan 2014

prosím vás ako je to s namiešavaním merionulu? je tam nejaká tableta vo fľaštičke a tiež vodička... to mám naliať vodičku ku tej tablete či? 😕 a injekcie sa tiež kupujú v lekárni? myslela som, že budú pri tom balení, ale tak smola... 😒

nelly3
16. jan 2014

@lubanka
no mas tam vodicku a tabletku, vodicku si natiahnes s hrubsiou injekciou a vstreknes do taje tabletky, trosku premiesas, natiahnes spat do injekcie, vymenis si najtensiu ihlu, musis este pozriet ci tam nie je vzduch, urobis riasu a sup do bruska 😉 kuk na youtube nejake videjko, urcite najdes 😵

miskanr1
16. jan 2014

@lubanka fína a ty do ktorého centra chodíš? Ja som v RF dostala všetko aj s podrobným vysvetlením. Hej je to tak, že vodu zmiešaš s práškom, pomocou ihly a striekačky a potom si to natiahneš do striekačky, vymeníš ihlu za takú malinkú, tenučkú a pichneš 🙂 Ja som si to dávala pichať u sestričky na gynekológii

lubanka
16. jan 2014

@nelly3 Ďakujem 😵 @miskanr1 tiež do RF, ale ja som tam bola na konzultácii a teraz som písala, že teda ďalším cyklom začínam prípravu, tak mi poslali recepty, celý čas budeme iba v tel. kontakte a k nim pôjdem až na OPU. Ja mám do Brna cez 600km 😒 , preto Stelcl povedal, že ma tam až do OPU nechce ani vidieť 😀

miskanr1
16. jan 2014

@lubanka Aha už chápem A držím Ti palce 🙂

miscok
16. jan 2014

@mimika1973 Gratulujeeem 😵 😵 😵 Pekne tehulkovanie a hlavne vela zdravia 🙂

melisska
16. jan 2014

@mimika1973 jupiiiii 🙂 blahoželáme 🙂 hurá🙂

lienka_1
16. jan 2014

@ria191 Segrin maly ma 8 mesiacov. Zdrhli vtedy, ked som mu davala polievocku. Takze pohodicka. Do toho prisla tela, este riadne zabuchala, aby sme vsetci poculi. Vtedy si mlady uvedomil, ze sice polievka je super, ale ziadna znama tvar naokolo(mna vidi tak raz za 2 tydzne). No a teta je tajfun, vpochodovala vo velkom. Myslim, ze ho bolo pocut siroko-daleko. A tie slzy! A ten pohlad! Ze ty jedna, kde si odpratala mojich rodicov?! Vydrzal takto revat dobru polhodinu. Skusala som vsetko! 🙄 Uz som skoro revala s nim 😀 Este ze dosla mama a zachranila situaciu. 😉
A nic si z narkozy nerob! Aj u mna prebudza tu pravu tvar 😀 😀 😀

lienka_1
16. jan 2014

@dafy Jaj Dafy, u ma este vela vody musi Hornadom pretiect 😀 Uz cakam mrchu a potom dalsi cyklus pojdeme(dufame)To uz budes tesne pred porodom 😉

lienka_1
16. jan 2014

@falin Ahoj Falinka! Praveze mm nechodi nikam, nic neberie, vobec na seba nedava pozor. Trosku sme sa na to vykaslali, lebo sme riesili ine veci. Chceli by sme mrazit, ked bude vsetko Ok, aby sa nam znova nestalo, ze budeme na rok odstaveni. Preto sa mal dohodnut s andrologiou v RF.
A mas pravdu, zajtra je PIATOCEK 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
16. jan 2014

@nelly3 nie nie ja chcem tiez prachy spat..len nejak nenachadzam v sebe silu teraz to riešiť..

lienka_1
16. jan 2014

@mimika1973 Jeej, Mimi, tak to jedna super sprava! 🙂 Blahozelam! Drzte sa! 😉

lada_dee
16. jan 2014

@nelly3 ...neviem ..zistím 🙂

patrissia
16. jan 2014

@nelly3 to akože toto tlačivo potrebuješ najprv potvrdiť v nejakej nemocnici alebo v slovenskom car, pridať k tomu žiadosť na ivf a to zaniesť do poisťovne? ja som jeleň z týchto papierovačiek... však ja sama už neviem čo nám bude treba...

babulky poraďte čo ste podavali žiadosť do poisťovne, čo všetko bolo treba?

tinkatinulka
16. jan 2014

@nelly3 ja studujem to tlacivo a a kože neviem vyplniť skoro polovicu, ako ci si tam oni predstavuju napisat..

zibi
16. jan 2014

baby ako je to teraz s tou vseobecnou a ivf?

zibi
16. jan 2014

baby kolko stoji klasicke ivf v brne? mam este jeden pokus tak rozmyslam ze by som skusila klasicke ivf ... a dala to aj preplatit

lubanka
16. jan 2014

@miskanr1 Ďakujem 😵 aj ja tebe (pokiaľ som niečo nepoplietla) zaregistrovala som, že čakáš na výsledok, tak nech si ním nadšená 😵

tancik
16. jan 2014

@mimika1973 jeeeeeeeeeeej gratulujem velmi si ma prekvapila a moc sa tesim

tinka9075
16. jan 2014

@mimika1973 júj super ďalšia tehuľka niekedy je dobre takto na tajnáša 🙂 🙂 ja som to takto tajila v robote ja som bola celé tehu na rizikovom tak sa to dozvedeli až keď som bola v 6 mesiaci 😀 😀 v pondelok ma stretla bývala kolegyňa z kočíkom tak sa pýtala že komu vozím bábetká 😉 😉

bergalm
16. jan 2014

dievcata,zajtra frcime na ten morfol.utz tak drzte palec!!!nech sme kludnejsi ja dnes asi ani nezaspim

nelly3
16. jan 2014

@patrissia
to tlacivo treba vyplnit, co nebude jednoduche sakra 😠 vsetko, co sa da skomplikuju, ak to budes mat vypisane a popotvrdzovane od lekarov, gyn. car. .... atd. posles to na poistovnu zdravotnu a cakas ci ti to schvalia a ak ano mozes ist do RF na ivf. takze tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre