• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

11. decembra 2017 
@zibi
kuk cennik, ale to by ti musel asi gyn. navrhnut, mne ano lebo softom to nejako nejde, teda prvy krat super a potom tie dalsie pokusy katastrofa :cry:
16. jan 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky prosím poradte...chystám sa stimulovať clostylom a dnes som dostala mrchu, ale ešte sa celkom nespustila, skôr také špinenie, mám to brať za 1DC, či rátať až od zajtra, lebo od 2DC mám ten clostyl užívať... :confounded:
16. jan 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm drzim palceky na zajtra :slight_smile:
16. jan 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2
ak to bolo poobede tak od zajtra rataj, ale ked je spinenie, tak to by som neratala, az ked bude jasna krv :wink:
16. jan 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ďakujem...no ono len bolesti a málinko špinenie som mala doobeda a teraz večer sa to troška spustilo :unamused:
16. jan 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 prosim cim si stimulovala? Mne dali merional a tamoxen tablety.
16. jan 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm drzim moc palceky.tfuj tfuj pre stastie.urcite bude vsetko v poriadku. A dobre sa vyspinkaj nech je babusko plne energie :wink:
16. jan 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2
tak zajtra rataj ako den D :wink:
16. jan 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini
ja som aj menopur aj merional :wink:
16. jan 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka jeej áno zajtra budem 8 den po Ket. Asi skúsim ráno prvy test. Uz ma to láka :slight_smile:
16. jan 2014 o 21:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm drzim palce na zajtra, aby vsetko dobre dopadlo :wink:
16. jan 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm moc držím palce a určite bude babo v poriadku :slight_smile:
16. jan 2014 o 21:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ozaj moja a ako si to urobila z utrosom? Tiez si si kúpila v Brne?
16. jan 2014 o 21:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Silno-silno drzim palce! Tesim sa na krasne fotecky! :slight_smile:
16. jan 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no výborne !! tak taká dohoda teda nebola medzi nami :angry: :angry: :grinning: :grinning: ale neva verím ze este budeme spolu kočíkovať :wink: :grinning:
16. jan 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy No ked nebolo cim bojovat :angry: :rolling_eyes: Keby bolo na mne, uz by sme v decembri skusili, len sme to nestihali kvoli cyklu a odstavke v RF. No a teraz bude mm sluzobne prec. A vies co, posledne 2 roky som mala tie najhorsie narodeniny, lebo to vzdy vyslo tak, ze dosli kramy po neuspesnych vkladoch. Tento rok si to chcem uzit. Ved mesiac skor alebo neskor :wink:
16. jan 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - ty si ina stihacka, napokn stihnes vzdy vsetko, vsakze?
pekny vyraz PATULINEK :slight_smile: , dnes si uzi zavabu a moc to neprehanaj :grinning:
To si dam do diara, nenecham ta predsa samu :grinning: :grinning: :grinning: . Ako casto som si povedala, ze uz iba jeden jediny krat, ach jo. Ja to este celkom nebalim, este niekde v kutiku duse je taky maly cervicek, aj lieky mam este odlozene, a cakam na vhodnu chvilu :sunglasses:

@nelly3 - ohladom refundacie ta v tom necham zial samu, ja uz nemam narok na nic :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavne ze im clovek kazdy mesiac plati :rolling_eyes:
17. jan 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne piatkove ranko prajem... pupatka moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@miskanr1 ja este mam doma 6 baleni takze som to zatial neriesila, to mam nadlho kedze mi dali iba 2-0-2 uzivat, a ak to vide tak potom dokupim ci uz v cechachach alebo tu na svk-mozno vo februari sa uz bude dat kupit aj u nas
a co uz si testla? :slight_smile:
17. jan 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 neboj, budu na testiku kolajnice ako hrom.. @bergalm drzim vsetky prsty a palce, bude to ok @speranza1 aj tebeee, aj ked u nas uprsanee..
17. jan 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 s tym mrazenim je to dobry napad , treba to vyuzit, ked su dobre vysledky :wink:
17. jan 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin :grinning: :grinning: :grinning: ako myslíš že NEOŽER SA ?:grinning: :grinning: :grinning: Jafné nepreženiem to našťastie idem autom inak by to bola kuca paca ako na Silvestra :pensive: :pensive: :pensive:
17. jan 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ty "kozenka kozuša" jedna" :grinning: :grinning: :grinning: akú pravú tvár čo??? Myslíš túto :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubo780 aj u nas je uprsane ranko:slight_smile:...ale uz len fakt, ze je piatkove ma naplna:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dobrý zážitok malinkému si spôsobila traumu čo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám podobné zážitky so ségriným malým to víš to sú skrátka "chlapi" :grinning: :grinning: :grinning: ono je to vždy s nimi ťažšie :grinning: :grinning: :grinning: . Teraz s prcaňami fičíme na negližé všetko mi povyvlekajú zo šatníka, robia modnú prehliadku a lodičky to je ich :grinning: :grinning: :grinning: a ja sa hrám potom na upratovačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 u nás je krásne fakt skoro + 30°C :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a vies, ze ja som si to aj myslela??? draha..... :wink:
17. jan 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - rius s tym rodicovstvom si to presne vystihla. Inac ti poviem ze presne plati male deti male starosti, velke deti velke starosti. Ved to vidis na neterkach , nasa mala ma 8 :wink: .

@nelly3 -s tou refundaciou je to o nicom :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chcu docielit aby clovek nesiel do zahranicia a prachy isli nasim centram. A to ci je to inde lacnejsie ako u nas nikoho nezaujima :angry: :angry: . Inac ten zoznam pracovis tam vobec nie je :confounded:

@melisska - je rozkosny :dizzy_face:

@kako23 - to su ini frajeri v tej VSZP :confused:

@mimika1973 - mimi, ty si ina tajnostkarka :grinning: :grinning: :sunglasses: , super velka gratulka, nech sa vam dari a nech ste s babulkom oki :wink:
17. jan 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin My sme to chceli urobit uz v juli, ked sme boli na KET, ale vysledky nasvedcovali zapalu, tak znova zacal kolotoc s ATB a cakanim.
17. jan 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm - dnes silno stiskam palce :sunglasses: :wink:
17. jan 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok