Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
16. jan 2014

@zibi
kuk cennik, ale to by ti musel asi gyn. navrhnut, mne ano lebo softom to nejako nejde, teda prvy krat super a potom tie dalsie pokusy katastrofa 😢

mimi_2
16. jan 2014

Kočky prosím poradte...chystám sa stimulovať clostylom a dnes som dostala mrchu, ale ešte sa celkom nespustila, skôr také špinenie, mám to brať za 1DC, či rátať až od zajtra, lebo od 2DC mám ten clostyl užívať... 😖

gaga83
16. jan 2014

@bergalm drzim palceky na zajtra 🙂

nelly3
16. jan 2014

@mimi_2
ak to bolo poobede tak od zajtra rataj, ale ked je spinenie, tak to by som neratala, az ked bude jasna krv 😉

mimi_2
16. jan 2014

@nelly3 ďakujem...no ono len bolesti a málinko špinenie som mala doobeda a teraz večer sa to troška spustilo 😒

jomini
16. jan 2014

@nelly3 prosim cim si stimulovala? Mne dali merional a tamoxen tablety.

lusipe
16. jan 2014

@bergalm drzim moc palceky.tfuj tfuj pre stastie.urcite bude vsetko v poriadku. A dobre sa vyspinkaj nech je babusko plne energie 😉

nelly3
16. jan 2014

@mimi_2
tak zajtra rataj ako den D 😉

nelly3
16. jan 2014

@jomini
ja som aj menopur aj merional 😉

miskanr1
16. jan 2014

@lubanka jeej áno zajtra budem 8 den po Ket. Asi skúsim ráno prvy test. Uz ma to láka 🙂

yanka1
16. jan 2014

@bergalm drzim palce na zajtra, aby vsetko dobre dopadlo 😉

miskanr1
16. jan 2014

@bergalm moc držím palce a určite bude babo v poriadku 🙂

miskanr1
16. jan 2014

@ludinka ozaj moja a ako si to urobila z utrosom? Tiez si si kúpila v Brne?

lienka_1
16. jan 2014

@bergalm Silno-silno drzim palce! Tesim sa na krasne fotecky! 🙂

dafy
16. jan 2014

@lienka_1 no výborne !! tak taká dohoda teda nebola medzi nami 😠 😠 😀 😀 ale neva verím ze este budeme spolu kočíkovať 😉 😀

lienka_1
16. jan 2014

@dafy No ked nebolo cim bojovat 😠 🙄 Keby bolo na mne, uz by sme v decembri skusili, len sme to nestihali kvoli cyklu a odstavke v RF. No a teraz bude mm sluzobne prec. A vies co, posledne 2 roky som mala tie najhorsie narodeniny, lebo to vzdy vyslo tak, ze dosli kramy po neuspesnych vkladoch. Tento rok si to chcem uzit. Ved mesiac skor alebo neskor 😉

falin
17. jan 2014

@ria191 - ty si ina stihacka, napokn stihnes vzdy vsetko, vsakze?
pekny vyraz PATULINEK 🙂 , dnes si uzi zavabu a moc to neprehanaj 😀
To si dam do diara, nenecham ta predsa samu 😀 😀 😀 . Ako casto som si povedala, ze uz iba jeden jediny krat, ach jo. Ja to este celkom nebalim, este niekde v kutiku duse je taky maly cervicek, aj lieky mam este odlozene, a cakam na vhodnu chvilu 😎

@nelly3 - ohladom refundacie ta v tom necham zial samu, ja uz nemam narok na nic 😖 😝 😝 . Hlavne ze im clovek kazdy mesiac plati 🙄

speranza1
17. jan 2014

Krasne piatkove ranko prajem... pupatka moje 😀 😀 😀 😀

ludinka
17. jan 2014

@miskanr1 ja este mam doma 6 baleni takze som to zatial neriesila, to mam nadlho kedze mi dali iba 2-0-2 uzivat, a ak to vide tak potom dokupim ci uz v cechachach alebo tu na svk-mozno vo februari sa uz bude dat kupit aj u nas
a co uz si testla? 🙂

bubo780
17. jan 2014

@miskanr1 neboj, budu na testiku kolajnice ako hrom.. @bergalm drzim vsetky prsty a palce, bude to ok @speranza1 aj tebeee, aj ked u nas uprsanee..

falin
17. jan 2014

@lienka_1 s tym mrazenim je to dobry napad , treba to vyuzit, ked su dobre vysledky 😉

ria191
17. jan 2014

@falin 😀 😀 😀 ako myslíš že NEOŽER SA ?😀 😀 😀 Jafné nepreženiem to našťastie idem autom inak by to bola kuca paca ako na Silvestra 😔 😔 😔

ria191
17. jan 2014

@lienka_1 ty "kozenka kozuša" jedna" 😀 😀 😀 akú pravú tvár čo??? Myslíš túto 😀 😀 😀

speranza1
17. jan 2014

@bubo780 aj u nas je uprsane ranko🙂...ale uz len fakt, ze je piatkove ma naplna😀 😀 😀 😀 😀

ria191
17. jan 2014

@lienka_1 dobrý zážitok malinkému si spôsobila traumu čo??? 😝 😝 😝 Mám podobné zážitky so ségriným malým to víš to sú skrátka "chlapi" 😀 😀 😀 ono je to vždy s nimi ťažšie 😀 😀 😀 . Teraz s prcaňami fičíme na negližé všetko mi povyvlekajú zo šatníka, robia modnú prehliadku a lodičky to je ich 😀 😀 😀 a ja sa hrám potom na upratovačku 😝 😝 😝

ria191
17. jan 2014

@speranza1 u nás je krásne fakt skoro + 30°C 😀 😀 😀

speranza1
17. jan 2014

@ria191 a vies, ze ja som si to aj myslela??? draha..... 😉

falin
17. jan 2014

@ria191 - rius s tym rodicovstvom si to presne vystihla. Inac ti poviem ze presne plati male deti male starosti, velke deti velke starosti. Ved to vidis na neterkach , nasa mala ma 8 😉 .

@nelly3 -s tou refundaciou je to o nicom 🙄 😝 , chcu docielit aby clovek nesiel do zahranicia a prachy isli nasim centram. A to ci je to inde lacnejsie ako u nas nikoho nezaujima 😠 😠 . Inac ten zoznam pracovis tam vobec nie je 😖

@melisska - je rozkosny 😵

@kako23 - to su ini frajeri v tej VSZP 😕

@mimika1973 - mimi, ty si ina tajnostkarka 😀 😀 😎 , super velka gratulka, nech sa vam dari a nech ste s babulkom oki 😉

lienka_1
17. jan 2014

@falin My sme to chceli urobit uz v juli, ked sme boli na KET, ale vysledky nasvedcovali zapalu, tak znova zacal kolotoc s ATB a cakanim.

falin
17. jan 2014

@bergalm - dnes silno stiskam palce 😎 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre