Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
18. jan 2014

@nelly3 co je to klinicke pracovisko?

nelly3
18. jan 2014

@zibi
no to keby sme vedeli 😕

zibi
18. jan 2014

@nelly3 jaj takze to nevieme a co teraz ? 😝 😀

nelly3
18. jan 2014

@buba08
ano, ja som pozerala ruzinov-univerzitnu nemocnicu, ja som tam bola aj kedysi davno operovana, ak si das ich stranku tak je tam aj nejaka klinicka ambulancia lenze ci to myslia presne to hmmm 😕
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/oddeleni...
ja sa opytam mojho gynekologa a aj si zavolam na infolinku dovery.

zibi
18. jan 2014

@nelly3 podla mna sa to ivf nebude tykat... to sa tyka asi ludi ktori maju nejake ochorenia ktore mozno neliecia na sk a chcu skusit liecbu ktora je v zahranici bezne robena .... podla mna nas sa to tykat nebude ....aspon podla toho zoznamu nemocnic ..iba ze by v tom zozname nebli este nejake nemocnice ...ale neverim

zibi
18. jan 2014

@nelly3 myslis ze nebudes stacit potvrdenie z genetiky z blavy?

nelly3
18. jan 2014

@zibi
no lenze mne to dovera napisala, ze aj to treba mat potvrdene od klinickeho pracoviska, takze ja neviem, ale dopatram sa neboj 😀

zibi
18. jan 2014

@nelly3 a tie papiere mi kto posle? mam ist do poistovne alebo mi to posle RF?
neviem kolko sa potom doplaca pri klasickom ivf v cechach? teda co preplatia a aky je doplatok?

zibi
18. jan 2014

@nelly3 ok a vsetky poistovne to vyzaduju?

nelly3
18. jan 2014

@zibi
no papiere si stiahnes na stranke poistovne, do rf to nemusis posielat, len im napis mail, ze to potrebujes, oni uz vedia, aspon tak pisala @kako23, ze vedia co presne a maju aj nato papiere.

nelly3
18. jan 2014

@zibi
ano.

zibi
18. jan 2014

@nelly3 dakujem napisala som otevrelovi uvidime co mi povie aj tak to ma este cas lebo najprv si musim dat dokopy stitku a nk bunky tak uvidime..ty ides kedy na to ? nech nam to uz vyjde ma to uz nebavi
ak ymate spermiogram momentalne? ked tak napis IP

nelly3
18. jan 2014

@zibi
ja napisem koudelkovi v pondelok, ja praveze uz beriem antikoncepciu, takze to posuniem o mesiac, musim si dat este jedno balenie predpisat, takze o mesiac to posuvam, u nas je problem vo mne, manzelik je uplne ok 😉 no ja som si povedla a verim v to, ze tento rok porodim 🙂

zibi
18. jan 2014

@nelly3 aj ja verim 🙂

jalaura
18. jan 2014

@miskanr1 nic si z toho nerob...ja som tiez testla sa mi zda 9. den a nic...vobec nic...az potom sa objavil duch

miskanr1
18. jan 2014

@schatje6 @jalaura baby takze dnes som netestovala. Kedže vcera na 8 den po vklade bol test biely ako sneh. Skúsim zajtra to uz bude 10. A potom si pockam uz na utorkovu krv. :-/

schatje6
18. jan 2014

@miskanr1 tak drzim palce nech sa // objavia...

kako23
18. jan 2014

@zibi Ahoj zibi, ak mas vszp tak vsetky potrebne formulare su na ich stranke, mam ich stiahnute tak ak chces poslem Ti ich, len mi musis poslat mail do IP.mne napisali z RF, ze oni maju skusenosti s vyplnanim vsetkych potrebnych formularov, ze ich maju v elektronickej forme aj z Dovery aj zo Vseobecky. Tak uvidim ci naozaj to tak je ked mi ich poslu. Ale ja som im aj pisala, ze sa u nas novelizoval zakon a ze sa to zmenilo a aj tak mi odpisali to co pisem...

sherny
18. jan 2014

Ahojte kocky...je tu niektora snazilka, kt.bola v rf samoplatca ?
Dakujem

nelly3
19. jan 2014

@kako23
no tak som nakonice vcera vecer pisala koudelkovi a dneska rano mi odpisal, ze ano maju skusenost, ale ze tie tlaciva sa dost menia, nech mu poslem, tak podvecer si co viem vyplnim a potom mu to v e-podobe poslem na mail.

kako23
19. jan 2014

@nelly3 tak asi porovnaval tie tlaciva co som mu poslala a tie co mali...ja som mu poslala prazdne, ale nic mi uz potom neodpisal tak predpokladam, ze to posunul niekomu dalej na vyplnenie. Inak ja som pisala na ten mail co maju info@reprofit.cz, tam mi kazali pisat ked som volala a z toho mi odpisal Koudelka.

mimika1973
19. jan 2014

@bergalm ahojky, nebojkaj, vsetko bude urcite OK! ;) gratulujem k dievcatku! 😵
Drzim palce!!!

bergalm
19. jan 2014

@mimika1973 dakujeme no zajtra ideme a uvidime snad mi daju hned termin nakolko som podla utz v 19tt a amnio sa robi zvycajne do 20tt

zibi
19. jan 2014

@kako23 tak ked ti odpisali asi vedia o tej novele podla mna .... maju tam ludi co to sleduju ved tam maju zvlast kancelariu kde platis tak tam tie zeny sleduju vsetrky zmeny si myslim.... ved isto nie sme jedina krajina kde sa to preplaca ... urcite aj zo zahranicia si davaju pary preplacat cize to musia sledovat a muisa byt v tomto smere flexibilni 😉

mimika1973
19. jan 2014

Ahojte babule. Dakujem moc za vase prispevky 🙂
O mesiac mame morfologicky utz, tak dufam pevne, ze vsetko bude aj nadalej OK! 😵 😵
Oplodnil ma Marcelko, vsak ako aj inac? ... 😝 😉 🙂 tentokrat sa trafil! 😵 😀 a skoro dvojnasobne k tomu! Len druhe babulko nezostalo s nami, ale mame aspon tohto bojovnicka! 😵 ktoreho uz tak velmi lubim! 😵 😵
Nanuciky nemame, toto bol normalny IVF pokus novy.
Nevzdavajte to, bojujte, do konca! Vzdy je nadej, aj ked treba tak dlho niekedy cakat ! 😉
RF robi zazraky 🙂
Tfuj tfuj, ogrckavam cakatelky.... 😉

mimika1973
19. jan 2014

@miskanr1 ahoj, skus testnut zajtra, a utorok na krvicku! Kolko si mala vlozenych? toto bol KET?
drzim palce!!! 😉

mimika1973
19. jan 2014

@bergalm urobia ti to v Blave? potom vsak oddych, klud! aby neboli nejake kontrakcie po tomto vysetreni, myslim, ze by si mala lezat aspon hodinu tam potom a doma tiez relax, nenamahat sa 😉 Robis ci si na PN rizikovom? Drz sa! a nech su len dobre vysledky! 🙂

mimika1973
19. jan 2014

@ria191 rius, kedy mas operacku na tie fibromy? v BB sa to bude robit?
Drzim palce, nech je konecne cista maternica pre uhniezdnenie babulkov! 🙂

bergalm
19. jan 2014

@mimika1973 urobia mi to v Ba len este nemam termin zajtra mi snad na genetika daju ,no som na PN od zaciatku a ani uz nepojdem do roboty neviem sa mi zda ,ze tam ostavas na noc napozorovanie aspon tak mi hovorila suseda bola v Ruzinove

nelly3
19. jan 2014

@bergalm
moja kolegyna bola na amnio v ba a v ten den isla domov, vysledky ak chces mat do 48 hodin, sa da, len si to musis zaplatit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre