• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
ja neviem baby strasne komplikovane s tymi poistovnami nemam na to nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi skusim len ten soft znova...a kaslem na to
hysteroskopiu budem mat zadara mi otevrel povedal
tsh si davam dokopy mam nieco vyse 2,3 cize mi zvysuje davku euthyroxu
plus, ze vraj do konca tyzdna uz budu vsetky vysledky tej imunologie tak som zvedava ... co a aku liecbu mi nasadi... a som zvedava kto mi bude ochotni pichat tie infuzky ma trafi ked nikoho nenajdem...myslim tei intralipidove
ach jaj tolko starosti a problemov a dakto otehotnei ani nevie ako ma to nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 zistujes kde je to klinicke pracovisko? a to akože keď bude v BA to sa mám ešte aj tam trepať? Alebo je aj v Nitre?... ach jaj :frowning2:
20. jan 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia
no tak to neviem, ja si to ale vybeham, co ine mi ostava, ja len tak nevyhodim money, ved ako som uz pisala, naco si platim zdravotne poistenie. ked vyzistim, dam ti vediet, ale nejake som klinicke pracoviska pisala par stranok dozadu kukni, lenze tiez mi to nie je jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
mi nieco hovor, ale zase trpezlivost ruze prinasa a proste raz to vyjde uvidis, len sa clovek nemoze vzdat :dizzy_face:
20. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 strasné niečo... čisté psycho... ako veľké prachy im platíme a oni takto... zle mi je z toho...
20. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no mne uz za tu dobu cely sad ruzi vyrastol mozem predavat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste brali prednison nemate problemy s mykozami? ja mam pocit ze od kedy osm ho brala sa nemozem zbavit svrbenia a palenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. jan 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23
@ludinka
@nelly3 baby neviete niečo nové hladne tej žiadosti do poistovne?
20. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no to máš šťastie, že máš už jedno. Ja zatiaľ ani jedno :-/
20. jan 2014 o 11:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia Ahoj Ty si z Nitry?
20. jan 2014 o 11:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 nie ja nemam zatial ziadne :grinning: stelcl pocital s tym co mi teraz vkladal ako s 1. a to zamrazene ma byt druhe
takze sme na tom rovnako :rolling_eyes:
20. jan 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia zatial asi nic, pokial to niektora nevyskusa podat tak nebudeme vediet ako to treba vypisat a to vsetko okolo toho..
20. jan 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahoj moja, ano som.. nie priamo z nitry ale z okolia... ty si priamo?
20. jan 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia
no ja to riesim, takze ak budem nieco vediet, neboj napisem, treba si navzajom pomahat :wink:
20. jan 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prosím o radu, ideme sa objednať na prvú konzultáciu do Brna a čítam tu o tých slávnych poistovnách. Tú žiadosť o schválenie úhrady nákladov si mám brať hneď na prvú konzultáciu aby mi tam niečo potvrdili a treba to ešte celé aj s potvrdením toho klinického pracoviska v SR poslať do poistovne ešte pred samotným procesom ? Čakať na odpoveď a potom po absolvovaní umelého op. žiadať o refundáciu???? Som z toho jeleň :slight_smile:
@ludinka aha no fasa... uvidím budúci týždeň... teraz v stredu idem k svojmu gynek. tak uvidím, čo mi povie...
@kuchi ano presne tak ako píšeš.. lenže najhoršie je podať ten návrh.. ešte sme sa titož nikde nedozvedeli, kde sa nachádzajú tie klinické pracoviská.. tiež nieje úplne jasné ako ju vypísať... :frowning2:
20. jan 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj ja to skúsim v stredu zistit a ozvem sa... no baby keby sme tu nemali jedna druhu tak nevybavime nic...
20. jan 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi presne ako pises
20. jan 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia Ano ja som priamo :slight_smile:
20. jan 2014 o 11:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patrissia No parada takže do Brna na prvú konzultáciu si musím vytlačiť tú žiadosť, dobre som to pochopila? :slight_smile: Už sa radšej dvakrat pýtam, lebo to je kocúrkovo :slight_smile: No pokúsim sa teda aj ja zisťovať to klin. pracovisko u nás, no a presne vypísať to tlačivo bude maturita :frowning2:
20. jan 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi to ano moja... uvidíme ako to dopadne...
20. jan 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
@nelly3 Ďakujem Vám :slight_smile:
20. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi jasné môže to byť môj gynďák je zo mňa už na prášky, ale povedal, že to vďaka prednisonu na jednej strane pomáha ale niečo aj pototo :angry: :angry: :angry: .
20. jan 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia
inac jedna baba mi pisala, ze moj gynekolog by mal vediet tie klinicke pracoviska, no tak to teda nie som is ista, ked mu to poviem bude kukat ako mucha puk :grinning:
dneska mi zisti od jednej lekarnicky znama ako je to s utrogestanom, takze vas budem zajtra informovat :wink:
20. jan 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja idem v stredu k mojmu gyn. na kontrolu, tak sa nato opytam, som zvedava ci to bude vediet... inac ako keby to nestacilo potvdrit od nasich gyn. sak ony najlepsie vedia nas zdravotny stav... ony nam vedia dat akurat tak odporucania...
no aj s tym utrogestanom je to na nervy.. taký liek, kt. nenahradí zložením nič iné a ony ho vyradia... som zvedavá čo zistíš....
20. jan 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ahooj....sledujem tvoje kroky...zajtra sa tesim na pozitive spravy.
ja som teraz chora...lezim doma v posteli a liecim sa...beriem bioparox kedze nic ine nemozem... dufam ze vsetko bude OK...
drz sa a daj hlavne vediet zajtra
20. jan 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura Ahoj moja ďakujem Ti veľmi pekne :slight_smile: No neviem či budú pozitívne :frowning2: Ráno si urobím RF test a potom už len na tú krv počkám, ale pobolieva ma brucho aj ma tam pichá tak na mrchu. No uvidíme a ty sa rýchlo uzdrav :slight_smile:
20. jan 2014 o 13:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia Ahoj,
v piatok som dostala kontakt na revíznu doktorku zo Všeobecnej poisťovne, u ktorej som sa informovala ako je potrebné podať žiadosť na schválenie a preplatenie IVF v zahraničí.
Hovorila, že stačí keď to potvrdí obvodný lekár a centrum v zahraničí. Špeciálne som sa pýtala či treba potvrdenie aj od klinického pracoviska ako hovorí vyhláška a povedala, že netreba. Treba len od obvodného gynekológa a centrum v zahraničí teda RF.
Možno v Dôvere je postup iný, neviem. Ale zdá sa mi, že tu začína byť strašne veľa dezinformácii. Vo všeobecnej poisťovne mi toto povedala lekárka, ktorá rozhoduje o tých žiadostiach takže nepredpokladám, že by zavádzala. Ak má niekto záujem overiť si túto informáciu do IP vieme poskytnúť telefonický kontakt priamo na ňu.
20. jan 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23
no ale ak je tak vo vyhlaske - co je tak je to asi pravda, skoda, ze to nemas na papieri, takto ustne potvrdene no neviem, ale ved posli to aj bez toho a uvidis, ja chcme ist na istotu :wink: vela babam poistovna dovera povedala po telefone, ze nech to poslu po starom a vidis, nechcu im to preplatit :angry:
dovera ma aj v tej ziadosti , ze treba od klinickeho pracoviska :wink:
20. jan 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok