• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@nelly3 Ahojky nelus :slight_smile: Citam, beries antikoncepciu. Parada, takze pripravuju ta na dlhy protokol? Pojdeme asi teda spolu :wink: Na kedy ti vychadza DK? U mna asi april -maj, este sa musim dohodnut s dokim do kedy mam lucrinovat presne :wink:
Ostatne kocule (rius, falinka, lienocka,...) ako sa mate? Nebola som tu skoro mesiac ....
22. jan 2014 o 16:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 Dakujem,,,,,bola by som velmi štastná keby to vyšlo, velmi túžime s manželom po dietatku. Som 40-tnička, takže nemáme vela času.A tie každodenne bolesti ma trošku strašia niekedy sú vačšie, ale treba verit. Dneska je už 9-ty den po ET. Verim že si nájdem čiarku naTT.....
22. jan 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky, toto su nasi reprofitaci:slight_smile: priamo zo Stelcovej vyrobne:slight_smile:
22. jan 2014 o 18:50  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@strapula27 su nadherníííí jak krasne povyrastli z takých drobčekov.a posluchaju?
22. jan 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 ale ma sikovne rucicky ake krasne deti robi :slight_smile:
22. jan 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 krasne detickyyy. Nech sa vam takto pekne nadalej dari :grinning: :grinning:
22. jan 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 deticky su nadherne dufam ze aj mne urobil takeho krasavca :slight_smile: :wink:
22. jan 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 Krásny sú detičky zlatučké :slight_smile: :slight_smile: aj títo drobci sú zo Štelclovej výrobne :slight_smile: :slight_smile: ručičky má šikovné :wink: :wink:
22. jan 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Ahojte, dlho som tu nebola ale občas sem nakuknem:blush:som uz v 39 týždni a budúci tyzden 31.1.mam termin, vsetko je inak ok takze uz len čakáme kedy to pride :relaxed::thumbsup:držím vam tu všetkým palce
22. jan 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@wiwiennn tak daj potom vediet ako to dopadlo. Držím palce moc ti to prajem :slight_smile:
22. jan 2014 o 20:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 krásny su. U mna zatial nemal stastnu ruku :frowning2: ale určite do tretice bude jeho šťastná ruka aj u mna :slight_smile:
22. jan 2014 o 20:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 Neboj,treti pokus to isti.Hlavne pozitivne myslenie.Drzim palce.
22. jan 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ďakujem pekne. No dám si asi jeden cyklus prestávku :slight_smile:
22. jan 2014 o 20:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79
ahoj, ano beriem antikoncepciu, chcela som ist buduci mesiac, ale musim si vybavit najskor , aby mi to schvalili, ved vies, ze po novom treba to mat najskor od poistovne schvalenie a potom ist do RF ked chces aby ti to preplatili, takze tak, no na nervy to vybavovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to posuvam na marec, snad bude vsetko ok.
22. jan 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 ďakujem u mňa mal štastnú ruku prvý krát :slight_smile: :slight_smile: neboj aj u teba bude mať štastnú ruku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko koceny,
tak ja som dnes testla a je tam slabucka druha ciarka-ale naozaj velmi slabucka takze nie som o moc mudrejsia dnes som 9 den po ket
23. jan 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ludinka jej, super, mooc sa tesim a drzim palceky aby pekne tmavla :wink:
23. jan 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to fakt az len po schválení môžeš na IVF ? Od novembra nikomu nepreplatili IVF? Uz sa teším, ze pôjdem za dokim a poviem ze nech mi da papier, ze musím ist do Brna? :sweat_smile: Mamma mia! Na to nemám nervy, ale sakra drahe bude s DK IVF, tak niečo musím vybavit. Zatial lietam po lekároch , práve cakam u Drakulovej :confounded:
23. jan 2014 o 08:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem ale ta ciarka ja naozaj velmi velmi slaba tak neviem co z toho bude....ked si spomeniem ake krasne ciarky si mala ty :unamused:
pouzila som test dr max-neviem ci je spolahlivy, ale tak minuly mesiac bol cisto biely, teraz je aspon nejaka nadej :wink:
23. jan 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 ja som bola na ivf v decembri a uz mi to nepreplatili-mam vseobecnu poistovnu
23. jan 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja som dnes 11den po ET a mam tiez slabu ciarku, ale 100% viditelnu :slight_smile:, ake embryika ti vkladali? Mne na 3.den 5bunkove a 8bunkove....
23. jan 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka tak posielam tehu virusiky, aby to krasne silnelo...drzkaj sa a hladkaj brusko :wink:
23. jan 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinus8 ahoj mne vkladali blastocystu HB1, ta moja ciarka ja naozaj ale slaba-a ty si dnes testovala 1. krat?
23. jan 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem testnem aj zajtra, mam este jeden mamatest-tak zajtra podam spravu ako to vyzera :slight_smile:
23. jan 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075
@strapula27 baby uzasne su tie vase deticky :slight_smile:
23. jan 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka prvy krat ano, tiez budem skusat dalej, ci ciarka silnie :slight_smile: a urcite bude aj tebe silniet :slight_smile:
23. jan 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence :slight_smile:

@zoji79 - ahoj zoji :wink: , aj ja som sem chodila pomenej v poslednej dobe. Mame sa fajn, ale teraz nic neriesime. Proste 8x ivf a x-krat ket je vela. Takze cakame iba na "zazrak". Citam ze sa chystas do dalsieho boja, uz to musi vyjst. Ides aj cez poistovnu alebo ako samoplatca? Lebo tie zmeny co porobili v zakone, ach jooo, skoda hovorit. :confounded:

@wiwiennn - vyzera to nadejne, drzim palceky. Kedy budes testovat?

@strapula27 @tinka9075 - baby, tie Stelclove deticky su nadherne :dizzy_face: . U nas doteraz nebol uspesny :frowning2: , my mu kazime statistiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ludinka - drzim palceky, nech ciarka silnie. Kedy budes opakovat testik ? na 11dc?
23. jan 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem, ja testnem aj zajtra nech viem, ci sa mi ta dnesna ciarka iba prisnila alebo tam naozaj je, a skusim zajtra mamatest nech mozem porovnat
23. jan 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinus8 tak drzim palce, nech v tom ideme obe spolu a uspesne :dizzy_face: :zipper_mouth:
a ako sa citis? mas aj nejake priznaky? ja trochu citim taky tlak v krizoch ,podbrusko necitim vobec
23. jan 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute taak uz mame po amnio teraz uz len cakat nekonecne dlhoooooooo :unamused: ,ale dalo sa to vydrzat :wink:
23. jan 2014 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok