Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
24. jan 2014

@ludinka veru moja. Je to horsie ked je na teste duch a potom v krvi nic. Kedy mas odber?

ludinka
24. jan 2014

@miskanr1 v pondelok som sa objednala na krv a v nedelu mam oficialny termin na test s reprofitu, ale mam este jeden test z minuleho mesiaca tak urobim aj zajtra aj v nedelu a myslim ze to uz bude jasne

ludinka
24. jan 2014

@miskanr1 este jedno srdiecko posielam 🙂
aj ja dakujem neviem komu.....

kako23
24. jan 2014

@ludinka srdiečko máš pre šťastie 🙂

ludinka
24. jan 2014

@kako23 dakujem 🙂

gaga83
24. jan 2014

@jalaura krasne si to napisala 🙂

bubo780
24. jan 2014

@buba08 ja som tiez "zajacikovala".. kazde rano postruhat dve mrkvy, jedno jablko, med, orechy, hrozienka, skorica, citron.. pila som prevarenu vlaznu vodu s medom, citronom a skoricou.. a dost casto som jedavala aj cez den brokolicu, salat z varenej cervenej repy, fazulove lusky na masle, zelerove hranolky namiesto zemiakovych, ziadne biele pecivo a klasicky cukor.. a tiez sa zadarilo.. neviem, ci vdaka tomu, ale urcite to nejaky podiel na tom mohlo mat.. tak dobru chut.. 🙂

buba08
24. jan 2014

@bubo780 vyskusam 🙂

bubo780
24. jan 2014

@buba08 budem drzat palciky, nech to prinesie zelany vysledok.. 🙂

buba08
24. jan 2014

@bubo780 dakujem, vcera som bola na jednom vysetreni a uz druhykrat dopadlo na figu, tak neviem, ale snazim sa mysliet pozitivne, no nie vzdy to ide, ale slzy boli vcera

bubo780
24. jan 2014

@buba08 hm, to mi je velmi luto.. :( mna cakaju dve dolezite vysetrenia 28.1. a 18.2. a tiez sa velmi bojim, ako to dopadne.. ale tak zima pomalicky konci (teda, aspon v kalendari), jar je coskoro tu, tak treba mysliet pozitivne.. aj ked je to niekedy tazke, ja viem.. takze utriet slzy, hlavu hore, nastruhat mrkvu s jablckom a bol by v tom cert, aby konecne nebolo dobre.. 🙂

dolce251
24. jan 2014

Ahojte baby, chcem sa spytat, rozmyslame nad prvou navstevou CAR, kedze tu vsade citam najlepsie recenzie na Brno, isli by sme asi do Brna, asi Reprofit. Vedeli by ste mi prosim dat nejaky kontakt, komu mozem napisat aby som vedela, co vsetko budem potrebovat atd. Resp. vy ste ako postupovali pred prvou navstevou, ako ste sa s nimi skontaktovali, velkeee dakujem.

bubo780
24. jan 2014

@dolce251 skus pozriet ich stranku http://www.reprofit.cz/kontakt ja osobne som im prvykrat pisala prave na tento mail..

dolce251
24. jan 2014

@bubo780 Dakujem, tak skusim im napisat takto informacne. Viem, ze tu niekde na MK baby pisali aj mailovu adresu priamo na nejakeho lekara.

dolce251
24. jan 2014

@bubo780 este jedna otazocka, ak mozem....potrebovala si tam aj kartu od svojho gynekologa?

hora_lka
24. jan 2014

@dolce251 ja som dostala kontakt od mojej sefky, ktora tam chodila a podarilo sa otehotniet .. ja som sa telefonicky objednala k dr. Stelclovi, bol velmi mily, ustretovy, ale to su tam vsetci, neda sa to porovnat jednanie lekarov a sestier tu na slovensku, kontakt http://www.reprofit.cz/kontakt .. bola som aj u inych lekarov, vsetci boli maximalne pohodovi, nemozem povedat zle slovo .. nam sa podarilo otehotniet, ale nedopadlo to dobre, skoncilo to potratom, ale este budeme s nimi spolupracovat .. dobre je mat prehlad co ste doteraz absolvovali, ja som si to spisala, aby som na nic nezabudla, mala som vysledky vysetreni, nie je to nutne, nas sa pytali na prekonane choroby, ale to asi viete ... dobre je vediet co chcete, vela sa pytat, odpovedaju bez problemov, aj na stranke sa dozvies vela veci co potrebujes .. drzim palce

dolce251
24. jan 2014

@hora_lka dakujem velmi pekne za info. Je mi luto, ze si potratila. Aj ja mam za sebou 1 zamlknuty potrat. Hej, pre tie dovody co si vymenovala, chcem ist priamo do Brna. A velke diky aj za radu, tiez som rozmyslala, ze si vsetko co mam za sebou dam na papier. Tak im tam skusim napisat a objednam sa na konzultaciu.

bubo780
24. jan 2014

@dolce251 tu su vsetci lekari http://www.reprofit.cz/reprofit-international/n... skus im napisat na ten informacny mail a oni ta k niekomu pridelia.. alebo ak vies, ze chces ist ku niekomu konkretnemu, tak to napis do toho mailu.. kartu od gyn nepotrebujes.. vsetko zalezi od toho, aky mate problem a oni ti povedia, ake papiere resp. vysetrenia budu od teba potrebovat.. bud si tie vysetrenia absolvujes u svojich dr a im posles len vysledky, alebo vsetko absolvujes u nich.. je to len na tebe, ako sa rozhodnes.. urcite ti poradia, co a ako by bolo najlepsie.. vsetci su tam velmi mili a ochotni.. drzim palce..

bradik
24. jan 2014

@buba08 A nezabudni na cervene vinko, pred vkladom a par dni po 😉

dolce251
24. jan 2014

@bubo780 dakujem velmi pekne za rady, velmi si mi pomohla....presne toto som chcela vediet, ze co a ako to bude s tymi vysetreniami, bo si neviem predstavit ist po kazde do Brna. Ale ako pises, musim tam napisat a uz sa poradit s nimi. diky moc. Ved ja sa vam tu potom ozvem, ze co a ako som dopadla....isto sa budem potrebovat poradit 🙂

hora_lka
24. jan 2014

@dolce251 to uz bol moj druhy potrat .. ale este u nich mame do septembra 2 zmrazene embryjka, takze este pojdeme, asi .. rozmyslam, uvidim ... bola som aj u inych lekarov, punkciu mi robila Dr. Vitouskova, potom som s nou telefonicky konzultovala, uplne bez problemov, potom aj ona sama volala, ako mi je .. takisto dr. Stelcl, odpovedal v pohode na maily .. to sa mi teda tu na slovensko nestalo, zato sestricka ma zakazdym "sfukla" za nieco, mala som pocit ze ich obtazujem ... za konzultaciu nic nedas, neplatis, platis az!! po vklade, na slovensku pokym si nezaplatila, tak na Teba ani nepozreli ... ja som isla na konzultaciu, ze uvideme, odchadzala som odtial rozhodnuta, ze ideme do toho, mala som velmi dobry pocit a aj manzel bol spokojny

bubo780
24. jan 2014

@dolce251 za malo.. 🙂 sme tu od toho, aby sme si pomahali.. budeme cakat nove info.. 🙂

tinkatinulka
24. jan 2014

@lienka_1 ahoj ako dopadol manžel na kontrolnom SPG v RF???kukam aj som zabudla kedy mal ist..

zoji79
24. jan 2014

@nelly3 aj endokrinologa mas za sebou, hmmm ty si ale sikovna 🙂 A veru, je tam jedna snehulienka vdaka tebe 🙂, ale neidem na ket hned, to najprv mam ist na ten dlhy protokol (asi chcu cvakat sumicku 😀 ), uvidi sa ci vobec nejake vajka vypestujem, potom ET a ked nist tak az neskor ket.
A super, ze mi spravis prieskum ako na tie poistovne. V tom zozname som videla NOU, tak snad doki mi vypise nieco ak bude treba.

miskanr1
24. jan 2014

@ludinka ďakujem krásne za <3 🙂 zajtra napis ako dopadol další test

nelly3
24. jan 2014

@zoji79
no ja na endokrinologiu chodim uz dost dlho, ja sa spolieham na univerzitnu nemocnicu - ruzinov, ze mi tam daju nejaku tu pecatku 🙂

ludinka
24. jan 2014

@miskanr1 spolahni sa hned rano som tu ako (teda aj naozaj) na koni 😀

zoji79
24. jan 2014

@nelly3 aj ja by som mala ist ku endokrinologovi, vsak moja maminka je liecena 30 rokov na to, ale zatial iba raz mi vyskocili zle vysledky....a potom sa to aj samo napravilo. Ja zas sa spolieham na Slezaka, uz ma ani nespozna, ale zoberiem papiere od neho aby som mu update-la memory 😀
A zlazu mas choru? Liecis na nu? Ci len tak preventivne ku nej chodis?

wiwiennn
24. jan 2014

@miskanr1 ......nevyšlo to... som s toho velmi neštastná a smutná.....som na dne....

patrissia
24. jan 2014

@nelly3 a kde v univerzitnej nemocnici Ruzinov ti daju tu peciatku? a co k tomu potrebujes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre